Vladimir Poetin heeft de spot gedreven met de Amerikaanse politiek door te zeggen dat het ‘lastig is om een dialoog te hebben met mensen die Oostenrijk verwarren met Australië’.
“Je kunt er niets aan doen,” citeerde RT de Russische president. “Dat is kennelijk het niveau van de politieke cultuur binnen een bepaald deel van het Amerikaanse establishment.”
Hij voegde toe: “Amerika is echt een geweldig land en de Amerikanen zijn een geweldig volk aangezien ze mensen met zo’n laag niveau kunnen verdragen.”
Blunder
Poetin verwees naar een blunder in 2007 door de Amerikaanse oud-president George W. Bush, die de toenmalige Australische leider John Howard bedankte voor diens bezoek aan Oostenrijkse troepen in Irak.
Tijdens een toespraak voor zakenmagnaten in Sydney verwarde Bush de APEC (Asia-Pacific Economic Corporation) bovendien met de OPEC (Organisatie van olie-exporterende landen).
Trump
Poetin weerhield zich ervan kritiek te uiten op president Donald Trump. Op de vraag of Trump ‘naïef’ was, antwoordde hij: “Trump is niet mijn bruid en ik ben niet zijn bruidegom.”
Toen hij de vraag kreeg wat hij ervan zou vinden als Trump zou worden afgezet, zei Poetin dat het ‘volstrekt verkeerd’ is voor Rusland om de Amerikaanse politiek te bespreken.
Sancties
Trump leek in eerste instantie de banden met Rusland aan te willen halen, maar stelde toch nieuwe sancties in tegen het land.
Daarnaast is het Russische consulaat in San Francisco gesloten.
Bekijk het fragment hieronder:






3 experts: ‘Coronabeleid heeft een verwoestende impact. Het kan ook anders’
Politie stuit op homo-orgie in Vaticaan. Hoe lang nog voordat deze criminele organisatie wordt ontmanteld?
Lange Frans en George van Houts: ‘9/11 was het theaterstuk van de eeuw’
Deze docu is mind-blowing: ‘alles wat ons gezegd is over de geschiedenis van de mensheid is onjuist’
Hongaarse centrale bank verbrandt geld tegen vrieskou
In Genève is het vanaf nu verboden om 5G-masten te plaatsen. Dit is de reden
UFO gefilmd boven Queensland
Gewelddadige protesten Berkeley: “Amerikaanse media wakkeren hysterie doelbewust aan”
Gijzeling NOS: Tarik Z. was veel bezig met vrijmetselarij en New World Order