Mens en Dier

Binnen 24 uur bijna 30.000 aangiftes tegen De Jonge: ‘Nu al de grootste in de Nederlandse geschiedenis’

Help door deze info met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De aangifte tegen zorgminister Hugo de Jonge staat nu online, laat initiatiefnemer Mordechaï Krispijn weten. De Jonge deed in het afgelopen jaar vele denigrerende, kwetsende en polariserende uitlatingen in de richting van mensen die zich niet willen laten vaccineren, zegt hij.

Door deze groep aan te wijzen als zondebok heeft De Jonge een klimaat van onverdraagzaamheid, discriminatie en zelfs haat gecreëerd, voegt hij toe. “Dit is geen onschuldige vorm van politiek bedrijven.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Uitgebreid

Veel mensen hebben zijn uitspraak van 29 november, waarbij hij aangeeft vrij exact te weten waar de niet-gevaccineerden wonen, als bedreigend ervaren. Daarnaast heeft hij de benaming ‘wappie’ gebruikt. Dit is door veel mensen als beledigend en discriminerend ervaren.

Inmiddels is de aangifte uitgebreid met de volgende punten: aanzetten tot haat, geweld of discriminatie en groepsbelediging, dwang en stalking.

Op naar de 100.000

Op maandag 10 januari zal de aangifte door Krispijn worden afgegeven bij het Paleis van Justitie in Den Haag. “Nu al de grootste aangifte in de Nederlandse geschiedenis. Wanneer stopt het voor jou? Binnen 24 uur gingen 27.000 mensen je voor. Op naar de 100.000!” schrijft hij op Facebook.

Tegen Hart van Nederland zegt hij: “Na de inventarisatie eerder deze maand, waarbij in korte tijd meer dan 65.000 mensen aangaven bereid te zijn om aangifte tegen De Jonge te doen, was het de vraag wie dat daadwerkelijk zou gaan doen. Na één dag heeft meer dan een derde al de daad bij het woord gevoegd.”

De aangifte kan hier worden getekend.

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 87 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

100 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mar
Mar
4 jaren geleden

verdwijnd gewoon in het ronde archief in deze geweldige democratische rechtstaat

HenrIëtte
HenrIëtte
4 jaren geleden

weg met De Jonge weet niiet waar hij het over heeft.Waarom mag hij dan beslissingen nemen

FFW
FFW
4 jaren geleden

Het word tijd dat hij zijn uitlatingen als een boemerang in zijn gezicht terug krijgt.

Jan Bruggink
Jan Bruggink
4 jaren geleden

Tekenen! Al zal zo’n corrupte d666 WEF rechter er zeker niets mee doen.
Dan nog laten wij zien dat wij met zeer velen zijn.
En dat wij met hen gaan afrekenen.

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

“Door deze groep aan te wijzen als zondebok heeft De Jonge een klimaat van onverdraagzaamheid, discriminatie en zelfs haat gecreëerd, (…)”

Inderdaad zondebok maar het gaat veel verder dan haat.
Dit is in het totalitarisme een ‘objectieve vijand’ creëren met als slotstuk de concentratie- en de vernietigingskampen.

Hannah Arendt – Totalitarisme.

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Ook ik heb getekend en blij dat ik dat gedaan heb !

Niet alleen de dreigementen zetten kwaad bloed bij mij, ook die totaal onnodige prikken met talloze doden en bijwerkingen als gevolg die totaal onzinnig zijn als een immuunsysteem de rommel zelf opruimt.

Het zijn de ouderen, zwakkeren die aan dat griepje heengaan. Niet gezonde, sterke mensen. Overigens zijn er vele manieren om je immuunsysteem ECHT een boost te geven.

Het begint met gezond eten, bewegen, veel buiten zijn en je vooral geen angst laten aanpraten. Vermijd ook negatieve emoties zoals het journaal en angstige en bang gemaakte mensen. Lach diegene toe die nog alleen op een fiets of in de auto die luier draagt.

Lachen is ook zo ontzettend goed voor het immuunsysteem. Kijk maar eens op straat of in de supermarkt wie er nog lacht of menselijk contact heeft !

Jacoline
Jacoline
4 jaren geleden

Mijn aangifte zit dr ook tussen
Word tijd dat die aardsleugenaar maar eens op het matje moet komen en moet boete voor zn uitspraak

gerda
gerda
4 jaren geleden

De Jonge en Rutte hoeven eigenlijk niks te zeggen. Het is allemaal zo doorzichtig. De lichaamstaal de pokerface van Rutte. Een land zonder reden op slot gooien, daar moeten wel hele duistere redenen voor zijn. Ieder weldenkend mens ziet de enorme domheid. Mensen vaccinaties aansmeren om een code te krijgen waar je niks aan had. Een heel jaar vaccineren, vaccineren en weer is alles op slot. Nu is de booster de grote leugen en ondertussen worden lichamen tot op het bot vernield.

Klara Bella
Klara Bella
4 jaren geleden

Ik geloof in Karma ……

Steven
Steven
4 jaren geleden

Als hij het ziet gaat hij er vast nog om lachen. Die laat het aan Rutte zien en staan dan gezamelijk in hun broek te zeiken van het lachen.

Net als dit, goed bedoelt maar wordt afgeserveerd door de rechters.

https://www.ellaster.nl/2021/12/21/brits-team-dient-bij-het-internationaal-strafhof-klacht-in-van-misdaden-tegen-de-menselijkheid/

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
4 jaren geleden

Gedaan! Of het helpt? Geen idee, maar niet geschoten is altijd mis!

Bert
Bert
4 jaren geleden

Wat je zaait dat oogst die .

Steve Schaisse
Steve Schaisse
4 jaren geleden

Max van onrecht-tv was vorige week donderdag verhaal gaan halen bij H.Mengele zijn thuisadres in R’dam, frau Mengele sprak via de intercom, binnen 5min kwam al een politiebusje, mag je nog geen verhaal meer halen?, Mengele zei het toch zelf, als je vragen hebt, gewoon vragen.
Top van Max !!! God staat achter Max en wij ook !
Hugo moet achter tralies en zijn opvolger ook, wie dat ook is en wordt, en zeker Jan Heinrich Himmler-Paternotte.
Hopelijk wordt dat wat met die aangiftes, de rechters zijn corrupt en staan achter de overheid en niet achter het Nederlandse Volk…

SVETI PETA
SVETI PETA
4 jaren geleden

hij lijkt op een psychopaat en is psychopaat dus massa moordenaars

Eugene
Eugene
4 jaren geleden

Mogen Vlamingen meetekenen? De uitspraken van HDJ hebben ook bij ons invloed. Vooral zijn uitspraak “wappies”

Josta
Josta
4 jaren geleden

Wat gaat dot opleveren? Helemaal niets?

Globalist Overlord
Globalist Overlord
4 jaren geleden

Dit heeft geen nut, Hugo is maar een pion in dit eindspel. De elite vinden in een vingerknip de volgende gezondheids-tiran. Hiermee pak je alleen Hugo als persoon aan en niet waar het structurele probleem ligt, namelijk de gehele politiek en hun opgelegde agenda die de bevolking niet meer dient.

Wakie Wake
Wakie Wake
4 jaren geleden

Mordechaï Krispijn is toch diegene die ook als woordvoerder bij dat restaurant in Utrecht optrad?

In privacy statement:

Bewaartermijn
Uw gegevens worden bewaard op een Secure Server totdat de behandeling van deze aangifte en alle daaruit voortkomende acties zijn afgerond. Daarna zullen uw gegevens worden verwijderd uit het systeem van aangiftehugodejonge.nl

Vraag alleen is… in welk land staat die server?

En kun je ook zelf zien op hoeveel de teller staat?

Ze weten dan ook meteen wie er niet gevaccineerd is!

Rein
Rein
4 jaren geleden

Vergeet niet dat rechters geen recht meer spreken.
Zij geven hugo slachtoffers geld toe.

Ray
Ray
4 jaren geleden

Weg de Jonge,genoeg is genoeg
Schandaal om je namens het CDA
zo te profileren

Einnor
Einnor
4 jaren geleden

Door in te vullen hebben ze je gegevens. Niet doen. Krispijn is controlled oppositie. Ga zijn stafbaar verleden maar na.

Nelleke
Nelleke
4 jaren geleden

Goed zo,en nu snel achter de tralies ?

Anton
Anton
4 jaren geleden

Maar dan krijgen we Paternotte? van de regen in de drup

Chris Hansum
Chris Hansum
4 jaren geleden

Zeer dappere en waardevolle daad. Mijn aangifte zit er ook tussen.
Mordechaï doet zijn naam eer aan. De geschiedenis herleeft

Jobina
Jobina
4 jaren geleden

Ze kunnen ons nooit verplichten om te vaccineren want dan moeten ze ook de verantwoordelijk nemen! En dat huis voor huis, deur voor deur, arm voor arm is erg bedreigend!!

Marcow
Marcow
4 jaren geleden

Getekend.
En doorgestuurd.

Rinus
Rinus
4 jaren geleden

Een chantabele rechter of geen chantabele
rechter dat is hetgeen wat in dit geval de uitkomst zal doen uitkomen.!!!!!!!!!.

Eddy
Eddy
4 jaren geleden

Ik wou dat ik iets minder beleefd was, anders kwamen me de scheldwoorden en verwensingen voor die gestoorde mafkees te kort.

HUIB
HUIB
4 jaren geleden

HUGO ZIJN OPA ZOU TROTS OP HEM ZIJN GEWEEST

logisch_denken
logisch_denken
4 jaren geleden

hugo is een moordenaar, een moderne mengele en moet zich verantwoorden voor zijn gedrag. uitspraken en beleid.

Jacky
Jacky
4 jaren geleden

Wilders wordt aangepakt wegens zijn uitspraak, Baudet mag niet vergelijken.
Hoe zal het met de Jonge aflopen??
Als hij ermee wegkomt weten we weer genoeg.

R.B.
R.B.
4 jaren geleden

Ik heb getekend! U toch ook!!!

Natasja
Natasja
4 jaren geleden

Zo net getekend! Misschien helpt het . Misschien niet maar heb wel IETS kunnen doen ! Samen met z n allen sterk ? hou vol !

Sjeng
Sjeng
4 jaren geleden

Belachelijk dat er aangifte gedaan moet worden. Waar is de 2e kamer. Wij betalen jullie, doe jullie werk, zakkenvullers.

Wilma
Wilma
4 jaren geleden

Klaus heeft hem al laten vallen.

WEF-stapo
WEF-stapo
4 jaren geleden

Ja, al die aangemelden moeten nog wel even tekenen.

Alena
Alena
4 jaren geleden

Wat mij eigenlijk NOG hogerd zit is dat Hugo niet alleen zei dat hij weet waar ongevaxten wonen, maar hij zei ook precies te weten wáárom ze zich niet laten vaxen…dat suggereert dat hij direct berichten van mensen leest, privacy schending van lezen van persoonlijke berichten. Zonder crimineel gedrag niet wettelijk, en dan moet je zoiezo een behoorlijke crimineel zijn om dat in te mogen doen.

Jerrel
Jerrel
4 jaren geleden

Mensen worden niet gevaccineerd, maar geMACcineerd. De “gevaccineerde” mensen hebben een MAC-adres die zichtbaar wordt de lijst van Bluetooth apparaten, bijvoorbeeld op de telefoon.

De Spaanse onderzoekers zijn weer een stap verder (NL vertaling):
https://www-orwell-city.translate.goog/2021/11/nanorouters.html?_x_tr_sl=tr&_x_tr_tl=nl&_x_tr_hl=nl

Origineel:
https://www.orwell.city/2021/11/nanorouters.html

Deug-Niet
Deug-Niet
4 jaren geleden

Vieze opportunist is het die de jonge , geen woorden voor ?

TBF
TBF
4 jaren geleden

De uitlatingen van beide Ministers zijn zo dwaas.
ZIJ DIENEN DE LEUGEN.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

dit moet gedaan worden

Henri
Henri
4 jaren geleden

He may ignore it but at least he knows that a lot of people hate him.

Mars
Mars
4 jaren geleden

Als we rechters hadden die recht zouden spreken zou het nog wel nut hebben.
Maar niet geschoten is altijd mis en anders zouden ze misschien nog denken dat men normaal gedrag vertoont in deze hetze voering tegen het gezond verstand.

Hij weet ook wel dat de geprikten vast zitten in de leugen en geen enkele verantwoording nemen voor anderen dan voor zichzelf, graag meedoen aan de hetze voering tegen de niet geprikten die wel hun verantwoording nemen voor anderen en zichzelf.

Men gaat niet toegeven dom te zijn geweest en nu overal de ziekte uitpuilt bij de volledig gevaccineerden hoeft men ineens geen anderen meer te beschermen of verantwoording te nemen voor anderen.
Dat schreeuwde ze toch zo van de daken allemaal?
Waar zijn ze, nu er anderen beschermd moeten worden of er verantwoording voor anderen genomen moet worden?

Precies, allemaal loos gelul in de ruimte ze geven geen donder om een ander en willen de ander zijn waarheid niet eens horen.

Maar het klinkt wel menselijk roepen dat je het voor anderen doet terwijl je weet dat je geen donder om een ander geeft dan jezelf en je eigen op sprookjes gebaseerde angst.

Kaatje
Kaatje
4 jaren geleden

Geweldig dat zoveel mensen achter de aangifte staan en ook getekend hebben.
Helaas ben ik er bijna zeker van dat hier niets mee gebeurt…d666 rechters hé.

Cobes
Cobes
4 jaren geleden

De rest van zijn armzalige leven de gevangenis in met die afgekeurde schoolmeester

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Al is het een begin het begin is er.
Sterkte kerel met je inzet.

Gandalph
Gandalph
4 jaren geleden

De rechters zijn op hand van de regering. Gaat dus niks uitmaken. Dat is ook het grootste probleem, we hebben geen rechtsstaat meer.

Manuel
Manuel
4 jaren geleden

Website formulier functioneert niet meer.
Er komt geen bevestigingsmail.
Mail wordt geblokkeerd op het opgegeven mailadres op de contactpagina.

mr. drs. R.J. Wassenaar
mr. drs. R.J. Wassenaar
4 jaren geleden

Inderdaad, die machtswellustige megalomane psychopaat en massamoordenaar moet heel snel gestopt worden en verantwoordelijk afleggen voor zijn wandaden.

888
888
4 jaren geleden

deze aangiftes moeten naar onafhangkelijk parlementaire onderzoeks commissie, zij doen samenwerken met reiner fullmich, want dan weet je dat deze aangiftes naar het neurenberg tribunaal worden gestuurt, en veilig worden opgeborgen, tot het tribunaal gaat beginnen, alle bewijzen zijn welkom bij deze mensen, lieve mensen blijf hopen, want niets is voor altijd, veel sterkte,

Buyle jean
Buyle jean
4 jaren geleden

De jonge is stekeblind en doof. Wordt wakker man en blijf niet zo dol

Rebel Mina
Rebel Mina
4 jaren geleden

Of je nu wel of niet tegen vaccineren bent…Hugo de Jonge moet uit de tweede kamer….die kwal…. kan beter op de catwalk met zijn shoes

Anoniem 71
Anoniem 71
4 jaren geleden

Nou las net wat er wel in zat het OM heeft het verworpen

Underground
Underground
4 jaren geleden

Heeft totaal geen zin, Nederland is wetloos. Behalve voor burgers, die moeten zich aan de wet houden!! Duh

Legowo
Legowo
4 jaren geleden

Jammer , De rechter heeft het ongeldig verklaard.

Liek
Liek
4 jaren geleden

Ik heb ook de aangifte ondertekend want ik voel dat als een bedreiging. Het is van de zotte dat Hugo zulke taal kan uitslaan naar ongevaccineerden, en dat Thierry deze tijd niet met de jaren 30 kan vergelijken. Maar waar vind je een echte onafhankelijke rechter die dit kan behandelen??

Mr. X
Mr. X
4 jaren geleden

Goed initiatief. Getuig met alle vrijmoedigheid en zal het terdege krachtig beargumenteren waar geen speld tussen te krijgen is.
Met vriendelijke groet louis Schillemans

Back to top button
100
0
We lezen graag je reactie!x