Binnenland

Wat de NPO nog meer niet uitzond over Week van de Lentekriebels: ‘Het is nog erger dan ik had verwacht’

Help ons door dit met vrienden op je social media te delen!

Bezorgde ouders Mika en Tim werden voor het NPO-programma Pointer geïnterviewd over de Week van de Lentekriebels, waarbij kinderen op de basisschool seksuele voorlichting krijgen. De belangrijkste delen van het interview werden niet uitgezonden.

FVD-commissielid Rebecca de Knegt nam het lesmateriaal met de ouders door. Leerlingen uit groep 4 kregen een tekenblad van twee naakte kinderen waarop ze met een potlood moesten aangeven welke plekjes wel en niet prettig voelen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In de docentenhandleiding valt te lezen dat kinderen voor ze gaan kleuren eerst daadwerkelijk bij zichzelf moeten nagaan hoe het plekje voelt. “Wauw,” reageert Tim.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Omtrekken op een behangrol

In de handleiding staat ook een tip: ‘Je kunt de tekening levensgroot maken door de leerlingen op een behangrol op de grond te leggen en om te trekken. Let op: hang de tekeningen niet op in de klas. Het kan voor sommige kinderen (en ouders) privé zijn wat ze op de tekening hebben aangegeven’.

Verder staat in de docentenhandleiding over het aanraken van geslachtsdelen: ‘Sommige mensen vinden het fijn om zichzelf te kriebelen of te strelen. Dat is heel normaal. Ook het aanraken van je piemel of vulva kan een prettig gevoel geven’.

Bizar

Tim: “Het is nog erger dan ik had verwacht eigenlijk.” Bij Pointer werd beweerd dat dit voor groep 8 bestemd was.

“Achtjarigen die dit in de les krijgen? Bizar,” zegt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons. Advocaat Carine Knapen voegt toe: “Seksuele opvoeding van kinderen van 5-8 jaar op school, volgens de richtlijnen van de WHO.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 137 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

95 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Margie
Margie
2 jaren geleden

Go to hell npo en who. Zo snel mogelijk. Jullie verdienen niet beter.🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Ron
Ron
2 jaren geleden

Docenten die hier aan meewerken zijn ziek in hun hoofd.
Ouders ga in verzet en laat je kind thuis voor dat ze helemaal geïndoctrineerd zijn.
Kinderen moeten Kinderen blijven.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Ik zou deze ‘voorlichting’ als ouder NOOIT accepteren! Ik acht mijzelf uitstekend in staat om m’n kinderen voorlichting te geven als ik zou weten dat ze er mee om kunnen gaan.
Laat seksuele voorlichting over aan de ouders. Zij kennen hun kinderen beter dan wie ook.

Daniel
Daniel
2 jaren geleden

Wat krijgen die leraren ondertussen in hun studies voorgeschoteld? Vieze v..le !!
Zonder verdere woorden van kinderen blijf je af!! Gestoord Indoktrinatie centrum (School) genoemd, bah !!

Oprecht
Oprecht
2 jaren geleden

Toen mijn vriendjes en ik 7 jaar waren, ben nu 82.
Vertelde ze ons dat wij niet met onze pimpel mochten spelen.
Dan zou je namelijk DOOF of nog erger BLIND kunnen worden.
Ik ben niet DOOF en niet BLIND, ik ben op tijd gewaarschuwd.
Met dank aan die mij gewaarschuwd hebben..!!

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

Mag ik een teiltje?

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
2 jaren geleden

Kut + Lul = Neuken

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Aftrappen die pedo leraren en leraressen ‼️

Marianne
Marianne
2 jaren geleden

Heel veel dingen gaan vanzelf, op een natuurlijke manier. Het lijkt mij voldoende om kinderen te wijzen op de gevaren van internet en smartphones. En dat je respectvol met anderen omgaat. Dat is later ook op de werkvloer van groot belang.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Alle duivels zijn uit de hel gekropen, dat is nu wel duidelijk.
Het zijn zieke perverse geesten die deze waanzin kinderen aan doen.
Psychiatrische patiënten die opgesloten horen te worden.
Ze hebben geen idee wat ze aanrichten bij onschuldige kinderen.
Seksuele voorlichting hoort bij de ouders of/en verzorgers en niet op school.
Rekenen, lezen en zonder taalfouten schrijven wordt ze niet meer geleerd maar wel dit soort krankzinnige, geestesziek makende onzin.
Ieder levend wezen weet uit zichzelf hoe het zich moet voortplanten. De grootste onbenul is zich bewust van hoe de geslachtdelen werken.
Door bij jonge kinderen zo de nadruk op deze ,,normale,, gegevens te leggen, creëert het onderwijs psychopaten voor de toekomst.

apyr
apyr
2 jaren geleden

NPO = Nederlandse Pedo Omroep

ralf
ralf
2 jaren geleden

misschien maar even de lijst met mensen die hier achter zitten naast die van mensen die eerder pedofilie gepromoot hebben en die van mensen die beschuldigd zijn van ritueel kindermisbruik leggen.
het is heel goed mogelijk, zelfs waarschijnlijk, dat de lijsten overeenkomen.
dat die mensen er alles aan doen om ieder onderzoek of zelfs het opperen van onderzoek proberen te voorkomen spreekt boekdelen.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
2 jaren geleden

Wat zijn dat voor pedoseksuelen en viespeuken, geen leraren in iedergeval.

En ouders laten dit toe en houden hun kind niet thuis van ‘school’.

Blij dat ik geen kleintjes heb en zou ze onmiddellijk thuis houden na een enorme aanvaring.

En wat is de bedoeling van dergelijke bij kinderen geilheid opwekkende troep.

Kan mij niet voorstellen dat kinderen beneden de pubertijd zich bezighouden met de meest vunzige troep, dat waar weldenkende mensen van weten dat dit een brug te ver is.

Dit is stimulerien en het aanzetten tot pedofilie en kinderen in de waan brengen dat uiteindelijk volwassenen kinderen mogen ge- en misbruiken.

Las in sommige teksten vele malen als “iemand” dit of dat wil of doet, iemand kan ook een volwassene betekenen.

Ger
Ger
2 jaren geleden

Ik dank God op mijn blote knieen dat mijn meiden dit satanisch pedo ritueel ontgroeit zijn.
Maarja….. daarom het het vandaag de dag ook kindcentrum, en niet meer basisschool.

dick
dick
2 jaren geleden

de kinderen worden grondig verpest door deze viespeuken

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

Wat een WHO viespeuken duivels gebroed is het hun eigen Beerput in drijven de deksel er op met een stevig hangslot

Loire
Loire
2 jaren geleden

deze video zouden de reageerders die in de kranten en op nu,nl positief reageren eens moeten zien, kijken of ze nog zo positief zijn. Vroeger lieten ze in een programma op een bewegend billboard in e stad wel eens wat zien, idee voor dit les materiaal?

Realistische
Realistische
2 jaren geleden

Slettebak land !

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

HET WESTEN IS NU ECHT FAILLIET

poekie
poekie
2 jaren geleden

ZIEK

Edward
Edward
2 jaren geleden

Wat een walgelijk land leven we in. Rutger Stichting en scholen die hieraan meewerken moeten aangeklaagd worden voor kinder aanranding. En waar blijft de volksverontwaardiging ?

Jan
Jan
2 jaren geleden

En geen ouders die er tegen verzetten? Of wel? Dan ligt de schuld ook bij ouders

Dopo
Dopo
2 jaren geleden

Letterlijk uit Wikipedia over het boek ‘Brave new world” van Aldous Huxley: In de nieuwe wereld heerst een vrije seksuele moraal en mensen worden aangemoedigd wisselende contacten te hebben. Ook jonge kinderen wordt aangeleerd deel te nemen aan seksspelletjes. Een gezinsleven bestaat dan ook niet. Woorden als ‘gezin’, ‘vader’ en ‘moeder’ worden zelfs gezien als taboe, waar beschaamd op gereageerd wordt.
De maatschappij is gebaseerd op consumentisme, onmiddellijke behoeftebevrediging en massaproductie. Mensen worden geacht voortdurend in contact te zijn met anderen, alleen-zijn hoort niet tot de mores. De vrij verkrijgbare drug soma geeft een gevoel van gelukzaligheid. Mensen die geen soma willen gebruiken, worden daarom niet begrepen. Voor verstrooiing zijn er televisie, elektronische sporten en spelletjes, en ‘feelies’, doorgaans erotisch getinte films die ook de gevoelszintuigen prikkelen.

Need I say more……

Cok
Cok
2 jaren geleden

Maar rekenen en schrijven zijn niet belangrijk meer, alleen maar gore spelletjes bah

Joyce
Joyce
2 jaren geleden

Niet naar school tijdens lente kriebel week!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Het is werkelijk te walgelijk voor woorden. Sexuele voorlichting dat bepalen weldenkende ouders zelf wanneer een kind daar rijp voor is maar niet een ziekelijk (woke) onderwijs. Elke onderwijzer die hieraan mee werkt zou op staande voet de laan moeten worden uitgestuurd. Zij zijn er voor om eens goed en essentieel onderwijs te geven en te zorgen dat de enorme achterstanden op o.a. gebied van rekenen en Nederlandse taal worden weggewerkt. Heel veel kinderen moeten nu bijles krijgen omdat het onderwijs op de scholen flink faalt en men druk is de woke cultuur door te drammen daar horen onze kinderen niet mee lastig gevallen te worden dat bepalen zij zelf op latere leeftijd. Te ziek voor woorden geen wonder dat vele kinderen achterstanden hebben door o.a. al gebrek aan goede onderwijzers en de achterlijke ziekelijke ideoterie binnen het onderwijs. Hier dient per direkt op ingegrepen te worden daarbij laat een kind een kind zijn in plaats van het kind te indoctrineren en zelfs in een identiteitscrisis te helpen waar zij op latere leeftijd flinke schade van zullen ondervinden. Hoe knettergek is inmiddels dit land. Aan het algehele woke geleuter dient ook minder aandacht te worden besteed in de msm en de woke propagandazenders zoals o.a. NPO, RTL en noem de rest van het bagger maar op. We moeten weer eens normaal maken wat normaal was.

Henk Albarda
Henk Albarda
2 jaren geleden

Met meerdere artikelen van dit soort en de voortdurende linkse indoctrinatie op scholen, zou je verwachten dat de kinderen, jongeren, dit soort zaken normaal zijn gaan vinden.

Het tegendeel blijkt. Zeker vanaf een jaar of 15, hoor ik van iedereen met kinderen, jongeren, om mij heen, dat het jonge spul zich grenzeloos ergert aan deze linkse introctrinatie.

Ongetwijfeld tot wanhoop van het GroenLinks Rosenmoller cordon, blijken bovendien PVV en FvD de grootste partijen op de middelbare school. In de studietijd slijt dat, studenten willen ‘Erbij horen’ . Bedenk echter wel dat 25 – 35 % van onze bevolking hoger opgeleid is, dus een meerderheid krijgt niet met de linkse indoctrinatie te maken.

malion
malion
2 jaren geleden

Zo creëren ze sexueel perverse kinderen en later volwassen mensen, want waar ligt de grens!
Wat zijn dat voor leraren die daarmee instemmen, als zij het gewoon NIET DOEN dan gebeurt er niets! Het is altijd degene die de opdracht uitvoert die de schuldig is. ALLE LERAREN KUNNEN NEE ZEGGEN!!!

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Haal je kinderen massaal van school.
Het doel hierachter is dat de kwaadaardige elite het gemunt hebben op het gezin, de hoeksteen van onze samenleving en dat moet vernietigd worden.
Er mogen geen VADER en MOEDER meer zijn.
Er zijn wezens die een ander wezen hebben voort gebracht, dat moeten onze kinderen gaan geloven.
Degene die onze kinderen dat proberen wijs te maken moeten achter elkaar opgepakt en levenslang opgesloten worden.

Erna
Erna
2 jaren geleden

Leerkrachten gaan Kinderen , stimuleren aanmoedigen, aansporen, aanwakkeren, aanzetten tot, bevorderen, bezielen, inspireren, motiveren, opdrijven, opporren, opwekken, prikkelen, pushen, voeden👇

In de docentenhandleiding valt te lezen dat kinderen voor ze gaan kleuren eerst daadwerkelijk bij zichzelf moeten nagaan hoe het plekje voelt

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Haal uw kind(eren) van school, nu ! We horen niets anders dan over grensoverschrijdend gedrag en intimidatie. Nou, dat is dus waar we het hier over hebben. Laat uw kind(eren) niet verder indoctrineren, hetgeen voorheen al gebeurd is tijdens de in scene gezette cojonaplandemie. Dus: haal uw kind(eren) van school, nu !

joka
joka
2 jaren geleden

NAZIS NPO

Riet Valentijn
Riet Valentijn
2 jaren geleden

Dit is zo schandalig, gewoon geen woorden voor!! De ouders zouden massaal hun kind van school moeten halen. Op school leren ze helemaal niks meer tegenwoordig. Als een kind van 7 jaar zegt :” Ik geloof niet in Jesus maar in Darwin” weet je meteen hoe laat het is.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

hahahaha…’het is voor sommige kinderen privé wat ze aangegeven hebben…’
Ja hoor, kinderen uit groep 4 gaan echt niet bij elkaar kijken wat ze hebben aangegeven op de behangrol. Echt niet…. hebben de makers van dit materiaal ooit wel eens voor de klas gestaan? Wat doen kinderen van 8 jaar als je ze zegt: ‘en je mag niet bij de anderen kijken hoor…”
Hahahahaha…..

Aalt
Aalt
2 jaren geleden

Straks wordt het van de WHO nog verplicht om een stevige vrijpartij op te voeren voor in de klas.walgelijke vertoning.

Tuurke
Tuurke
2 jaren geleden

Dan heb ik het idee dat de leerkrachten pedofielen zijn die dit graag zien. Vuile pedo’s

Astrid
Astrid
2 jaren geleden

Gewoon smerig niet toestaan ..het is om de pedofiel vrijuit te laten gaan ..zijn goorlappen die met hun poten van de kinderen moeten afblijven

Henk
Henk
2 jaren geleden

Kinderen vanaf 4 jaar krijgen tegenwoordig alleen maar negatieve voeding de (op) is al jaren verdwenen . Wat creëren ze, zeer gestoorde kinderen, die niet meer normaal kunnen denken. Gebruiksartikel voor de bobo’s .

Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

Dit komt van dezelfde lieden die ook continue oorlog willen: de cabal, de satanisten die werkelijk ALLES bepalen, en waar de meeste mensen vrolijk in meegaan.

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
2 jaren geleden

Er word een hoeren en pooier generatie gecreeerd

Rock
Rock
2 jaren geleden

Die die en DIEP TRIEST! 🤬🖕🖕

Marco
Marco
2 jaren geleden

Is dit echt? En als dit echt is komen ouders dan niet in opstand?

Ria
Ria
2 jaren geleden

Kinderen naar huis halen en wel direct.
Smeerlappen ten top.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Zouden die leraren ter lering over de lesstof rollenspellen doen? Bij elkaar voelen enzo?

cobie lazoroski
cobie lazoroski
2 jaren geleden

wat een bizarre boel…..echt smerig!!

deze
deze
2 jaren geleden

1 zin hier over : SMERIG LAND geworden..

inhetmeer
inhetmeer
2 jaren geleden

De Wereld Hoeren Organisatie weer?

Bleh!

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Een jaar of 20 geleden hadden wij een geval van seksueel misbruik in de straat (2 kinderen en de pedofiel woonde tegenover mij). Ik meldde het en werd tot bepaalde hoogte betrokken bij het onderzoek.

De experts vertelde me dat jonge kinderen van die leeftijd die op straat aan hun of jouw geslachtsdelen zitten, een teken is van seksueel misbruik.

Bij de komende generaties zal je dit dus niet langer kunnen opmerken, aangezien dit gedrag nu genormaliseerd wordt.

Wat een kind tevens leert hiermee is over je grenzen laten gaan, in tegenstelling van wat ze beweren. Mijn 6 jarige dochter destijds kreeg ook Lentekriebels (zonder dat ik het wist), de kinderen moesten elkaar aanraken en zeggen wat ze wel en niet prettig vonden. Mijn dochter durfde in de groepsdruk niet negatief te reageren. Ze leerde hier dus om anderen over haar grenzen heen te laten gaan, het tegenovergestelde dus.

Ik kwam er gelukkig na 1 “les” al achter en heb m’n dochter van school gehaald en de leerkrachten verrot gescholden. Wat een domme ezels, kunnen zelf niet bedenken hoe schadelijk dit is.

In diezelfde periode sprak ik een vrouw op een speelveld, ze zat op de pabo. Ze zei: kinderen zijn seksuele wezens. Dat leerde ze daar als pre-lerares. Als een kind een knuffel geeft, is dat seksueel, vertelde ze me. Ook tegen haar ben ik een beetje uitgevallen. Denk toch eens zelf na vrouw, krijgt je 6 jarige een warm gevoel tussen de beentjes bij het knuffelen dan? Ze stond perplex, uh, nee. Juist. Dom wijf.

dna
dna
2 jaren geleden

Ook de associatie lente met sex verbinden is een dingetje

dna
dna
2 jaren geleden

Geen liefde of sociale vaardigheden?

Martijn van der Zon
Martijn van der Zon
2 jaren geleden

Daar bij Rutgers weten ze dondersgoed: vroeg rijp, vroeg rot. En ze zetten daar vol op in. En kind krijgt geen tijd meer om kind te zijn.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Vieze smeerpijpen, die kinderen raken getraumatiseerd wil je niet weten!!!, Sexualiteit onstaat vanzelf bij de gene als die er rijp voor is. Als je dat nog uit moet gaan leggen aan die rampzalige onder ontwikkelde leeraren van tegenwoordig!!!, tjongejongejonge

Ron
Ron
2 jaren geleden

Een kind van 8 wil helemaal niet met zo’n oud lijk of zo’n ouwe zak praten over sex, die kinderen krijgen juist een grote afkeer tegen zo’n volwassene. Ik spreek uit eigen ervaring!

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

wel ja joh , in de hoogste klassen straks maar de meest perverse sex onderwijzen en hoe je dat kan doen zonder elkaar te verwonden ? oh wat zijn we toch correct bezig met zn allen he

Mirjam Melis
Mirjam Melis
2 jaren geleden

Beste Robin, Zou je in een bericht aan willen geven dat de seksuele vorming (wetgeving) in het onderwijs niet alleen plaatsvindt tijdens de week van de lente kriebels. Het zit in de kerndoelen en is indoctrinatie van de Rutgers. Heel veel ouders denken namelijk dat het verder in het schooljaar wel goed zit maar dat is dus niet zo! De lesstof wordt door de Rutgers gescreend en aangevoerd met alle gevolgen van dien. De leraren zijn vanuit de wetgeving dus verplicht dit te onderwijzen.

Piet de pad
Piet de pad
2 jaren geleden

Jullie ouders zijn maf om te accepteren dat hun kinderen onder dwang worden volgestopt vol met socialistische troep. Waar socialisme is ruikt het naar zwavel.

De staat/macht ziet jullie ouders als pinpas broed machines. Jullie zijn zo gek om 20jaar van je leven gratis aan de staat op te offeren om vervolgens een belastingbetalende pinpas machine op te leveren.
Wat moet er je kinderen aan gedaan worden op dat je in beweging komt.

Nina
Nina
2 jaren geleden

de meeste kinderen weten dit al, en zijn sexueel actief, Moet sex geheim blijven voor kinderen ? vreemd .

Axel M.
Axel M.
2 jaren geleden

Het verbaast me nog steeds dat niet ALLE ouders op hun achterste been staan en hun kind van school halen!!!
Als een leerkracht ook maar een half % daarvan doorvoert bij mijn kind dan gaat hij met een héél hoog stemmetje naar huis !!!

Jacques
Jacques
2 jaren geleden

Vlad Tepes (Dragul) had een goede straf voor foute lieden.

Back to top button
95
0
We lezen graag je reactie!x