Een voormalige seksslaaf heeft onthuld hoe haar eigen moeder haar op 6-jarige leeftijd heeft verkocht aan een aristocratisch pedonetwerk. Binnen dat netwerk werden in 1969 jongens en meisjes verkracht, gemarteld en vermoord, claimt Anneke Lucas.
Ze zei recentelijk tegen Unfiltered Stories dat ze gedwongen werd om deel te nemen aan een orgie in een kasteel, schrijft de Daily Mail.
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Extreme’ mishandeling
Haar moeder beschermde haar niet, maar bracht haar persoonlijk naar het netwerk, dat bestond uit Belgische Vips. Ze waren machtig en bekleedden hoge functies. Onder meer politici, hooggeplaatste functionarissen, overheidsfunctionarissen en aristocraten maakten deel uit van het netwerk.
Anneke kreeg meteen te horen dat ze gedood zou worden als ze iets zou zeggen. Ze kwam zelfs in situaties terecht waarin andere kinderen stierven als gevolg van de ‘extreme’ mishandeling.
1700 uur
In 1972 werd ze ‘ingeruild’ en kwam ze terecht in een internationaal netwerk. Daar werd ze op 9-jarige leeftijd getraind om een ‘eliteslaaf’ te worden.
Ze wist uiteindelijk te ontsnappen uit zowel de internationale als de Belgische netwerken. Anneke, die voor haar 12e al meer dan 1700 uur was verkracht, verruilde België voor de Verenigde Staten, waar ze andere mensen helpt die als kind zijn misbruikt.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







D66 wil bepaalde parlementariërs geen toegang meer geven tot het parlement: ‘Levensgevaarlijk totalitair’
Gebroken nachten? THC-olie plakt ze weer aan elkaar (vraag maar aan Derksen)
Ongepubliceerd rapport over 10 kindersterfgevallen door covid-prikken doet veel stof opwaaien
Geen complottheorie meer, de documenten zijn boven water: uitdunnen bevolking is officieel OVERHEIDSBELEID
Undercoverduif met geheime boodschap gevonden
GroenLinks wil FDF-voorman Van den Oever monddood maken: opmerkelijke dubbele belangen rond de man achter het voorstel
‘Na de exit van Wilders en PVV is het duidelijk: dit systeem werkt niet en dit is één van de redenen’
Verrassende ontwikkelingen: Filipijns Huis van Afgevaardigden start onderzoek naar schrikbarende oversterfte
VN: “Hebzucht Big Pharma hindert medicijn tegen ebola”