De linkse Spaanse premier Pedro Sánchez wil een einde maken aan anonimiteit op sociale media, zei hij tijdens zijn toespraak op het World Economic Forum.
Sánchez wil dat accounts van gebruikers worden gelinkt aan een digital ID-wallet. Dus niet alleen een digital ID, maar ook een wallet.
NOW – Spain’s leftist PM Pedro Sánchez wants to “end anonymity” of all users on social media. pic.twitter.com/nTpA7RjMjT
— Disclose.tv (@disclosetv) January 22, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Gevaar voor de democratie
“Dit is waarom we het WEF verachten: een gremium waar corrupte politici, elites en bedrijven samenzweren om ons te ontdoen van onze fundamentele rechten,” reageert voormalig Europarlementariër Rob Roos.
“Dat is een gevaar voor de democratie!” waarschuwt hij.
Helemaal kapotreguleren
Journalist Eric van de Beek voegt toe: “WEF’ers. Ze zijn echt allemaal hetzelfde. Willen ons aan de digitale ketting leggen. Straks alleen nog maar toegang tot het internet als je inlogt met je Europese digitale identiteit (eID).”
Ze gaan één van de laatste vrije ruimtes die we in het Westen nog hebben helemaal kapotreguleren, aldus fractievoorzitter van FVD in Almere Brent Hadderingh.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Van Haga wil dat Nederland zich uitspreekt tegen invoering digitale euro: ‘Stop hiermee’
Hoe de hebzucht van Big Pharma wereldwijd leidt tot honderdduizenden sterfgevallen
Wereld UFO Dag: de bekendste UFO-meldingen
Kava als alternatief tegen angststoornissen
Mensen zijn perfecte slaven die worden leeg geperst als een sinaasappel. Ex-elitebankier Ronald Bernard getuigt over kindermisbruik
Indiase boeren gebruiken cola als bestrijdingsmiddel
‘Onvoorstelbaar hoe oorlogshitsers als Jan Paternotte bereid zijn andermans kinderen te laten sneuvelen’
Is er sprake van indoctrinatie in het onderwijs? Opinieblad analyseert 41 schoolboeken en komt tot de volgende slotsom
Terwijl de ogen gericht zijn op Oekraïne is een kilometerslang konvooi op weg naar Washington DC