Trump kondigde voorafgaand aan de NAVO-bijeenkomst op 3 december in Londen tijdens een persconferentie heel belangrijke zaken aan, maar daar was weinig aandacht voor in de media, schrijft voormalig NOS-medewerkster Janneke Monshouwer.
Zo zei Trump dat Rusland en de Verenigde Staten een nieuw kernwapenverdrag willen sluiten.
In de media deed men vooral aan Trump-bashing.
Doodklap
“Dit was de persconferentie waar de heren Rutte, Macron, Johnson en Trudeau tijdens de receptie zo misselijk over ‘roddelden’,” zegt Monshouwer.
“Dit herhaalde men in bijna ieder tv-programma om ons te laten zien hoe idioot die Trump wel deed,” vervolgt ze.
Zo’n verdrag is natuurlijk een doodklap voor de elite in Londen met hun NAVO, macht, geld en wapenindustrie, die hongert naar een derde wereldoorlog, schrijft ze.
Enkele dagen na de bijeenkomst voegde Trump de daad bij het woord en had hij een ontmoeting in het Witte Huis met de Russische minister van Buitenlandse Zaken Lavrov.
Samenwerken
Verder werkt Trump aan een handelsverdrag met China, waarmee hij alweer de elite tegen de schenen schopt, die ook graag oorlog met China wil, aldus Monshouwer.
Trump en Poetin willen met China, India en andere landen in soevereiniteit, gelijkwaardigheid en vrede samenwerken, en hier worden al besprekingen over gevoerd, maar daar horen wij meestal niets over, benadrukt Monshouwer.
Dat we hier zo weinig over te horen krijgen via de media heeft volgens haar te maken met het feit dat zij eigendom zijn van de elite, die alles zal doen om haar macht te behouden en te vergroten.
Valse beschuldigingen
We zien vooral veel valse beschuldigingen aan het adres van Trump, Poetin, Xi Jinping en nu ook Modi, merkt ze op.
We zien pogingen van de elite om hen zwart te maken, om een oorlog te ontketenen via Iran of elders, om klimaatmaatregelen in te voeren en zelfs het financiële systeem in te laten storten om de wereldmacht te krijgen en een werelddictatuur in te stellen, waarbij de mensen zich als individu niet verder kunnen ontwikkelen en slaaf worden, stelt Monshouwer.
De bron zit volgens de ex-NOS-medewerkster in de City of London; de grootbankiers zoals de Rothschilds met hun grote banken, de multinationals, geheime diensten en hun agenten zoals het Britse koningshuis, Boris Johnson en hun vazallen in de Verenigde Staten; de Rockefellers met Wall Street, George Soros, Barack Obama, de Clintons, de Bush-familie en bijna de hele Democratische Partij met Nancy Pelosi als Speaker of the House.






Hillary Clinton krijgt bijnaam door nauwe banden met Monsanto: bruid van Frankenvoedsel
Artsen waarschuwen: Ledverlichting gelinkt aan kanker, hart- en vaatziekten en gezichtsproblemen
Psychologen en psychiaters verbijsterd: mensen belanden na contact met ChatGPT in gevangenis of inrichting
Oliver Stone: “Niet ISIS maar Amerika vormt de grootste bedreiging voor de wereld”
Terwijl in Nederland gesproken wordt over een coronapas en herhaalprikken, verklaart Biden dat de pandemie voorbij is
De oorlogszuchtige machthebbers willen niet dat je dit ziet: “Belangrijk nieuws wordt achtergehouden”
Bodemzaak tegen coronapas voor de rechter: ‘We merken dat de landsadvocaat nerveus wordt’
‘Het wordt een dag van verzet zoals Duitsland nog nooit heeft gezien’
Bankdirecteur premier van Curaçao – ‘Verkiezingen gemanipuleerd’