Binnenland

Heel Nederland vol spandoeken en dagvaardingen: ‘Petje af’

Help door deze info met kennissen op je social media te delen!

De stichting Recht Oprecht is een gerechtelijke procedure voor de rechtbank te Leeuwarden gestart, waarbij zeven eisers met coronavaccinatieschade 17 gedaagden, waaronder de Nederlandse Staat en demissionair premier Rutte, civielrechtelijk aanspreken voor hun schade.

Deze procedure is de eerste procedure ter wereld waarbij de eisers uitgebreid en onderbouwd uiteenzetten dat Covid-19 geen ziekte is, maar onderdeel is van het project Covid-19: The Great Reset, aldus de stichting.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ieder van de gedaagden wordt door de eisers hoofdelijk en in privé aangesproken vanwege de door de eisers gestelde deelname aan dit project.

‘Vele helden en bewuste landeigenaren hebben zich gemeld’

Recht Oprecht merkt op dat het in de publiciteit brengen van deze procedure ook het maatschappelijk belang dient. Om die reden maakt de stichting zich sterk voor haar zogenoemde Mediadoeken-project. Iedereen wordt uitgenodigd om in het maatschappelijk belang aan dit project deel te nemen.

De stichting laat weten dat zich in het land al vele helden en bewuste landeigenaren hebben gemeld die op hun terreinen bouwhekken met mediadoeken zullen plaatsen.

Deze mediadoeken worden exclusief gebruikt voor informatie aan het Nederlandse volk met betrekking tot de voortgang van de procedure voor de rechtbank in Leeuwarden.

Petje af

Deze maand zullen op vele plaatsen in Nederland mediadoeken te zien zijn. De stichting spreekt haar grote hoop uit dat steeds meer helden zullen opstaan en mediadoeken in Nederland zullen plaatsen en bekostigen.

De eerste mediadoeken zijn inmiddels geplaatst. Op de doeken staan de namen van viroloog Marion Koopmans, demissionair premier Rutte, Diederik Gommers, hoofdredacteur van de NOS Giselle van Cann, oud-hoofdredacteur van De Telegraaf Paul Jansen, en Sigrid Kaag van het WEF.

“Onze noorderburen gaan ervoor! Het hele land vol spandoeken en juridische dagvaardingen. Petje af!” reageert de Belgische plastisch chirurg Jeff Hoeyberghs.


Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 382 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

190 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marc
Marc
2 jaren geleden

👏👏👏👏

Onno
Onno
2 jaren geleden

Die verkeren zeker nog in de kinderlijke illusie dat (in feite psychopathische staats)rechters onafhankelijk zijn en rechtvaardig recht zullen spreken.

vladi
vladi
2 jaren geleden

goeie actie!

blijf je uitspreken over die satanische bloedhonden.

fff

Puntje puntje.........
Puntje puntje.........
2 jaren geleden

Fantastisch…..

Guerilla
Guerilla
2 jaren geleden

G E W E L D I G…..allemaal voor het hekje van hopelijk een onafhankelijke rechter.

Hans@hotmail.com
2 jaren geleden

Prachtig deel dit massaal via WhatsApp deel het via Facebook deel het via Twitter zo dat het nog meer bekend word.

Rose
Rose
2 jaren geleden

Goed zo, aan pakken die moordenaars

Juan
Juan
2 jaren geleden

En nu? Hopen dat er iets uitkomt.

Armand
Armand
2 jaren geleden

Prima toch, de onderste steen moet boven komen.

Er zijn evident dubieuze handelingen gepleegd en zaken gebeurd die niet door de beugel konden.

Véél onder de mat geveegd en géénzinds openheid van zaken gegeven. Wetenschappers en oppositie monddood gemaakt en uitgeschakeld.

Sommigen van deze duistere lieden zijn er beter van geworden.

Allen die adepten van het WEF, EU Moloch en NWO zijn dienen ernstig onderzocht te worden en verantwoording af te leggen.

En eventueel vervolgd en/of berecht en openlijk tentoongesteld worden.

Het Nederlandse volk, de belastingbetalers moet recht gedaan worden.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Dit is echt Petje Af en moge recht zegevieren over het vele onrecht dat de mens de laatste jaren is aangedaan, inclusief over de voorbereiders trouwens, die ook berecht moeten worden als de grote planmakers……

Mogen vele namen volgen en mogen de dragers van deze namen geen enkele innerlijke rust meer kennen totdat zij tot inzicht zijn gekomen over het hoe, waarom, van waaruit en vanuit wie zij hiertoe gekomen zijn en wat zij daarmee de mensheid hebben aangedaan…

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

En nu doorpakken, en dat hele zooitje criminele Landverraders achter slot en grendel. En meteen uit de EU, breken met het ongekozen WEF en WHO.

Bella
Bella
2 jaren geleden

Dat zijn pas goede berichten

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Aan de misdadig weg gemoffelde injectie doden en injectie beschadigden en ook de bedrogen “gevaccineerde” die niet gevaccineerd werd maar experimenteel gen therapeutisch zonder geïnformeerde toestemming en onder massaal bedrog ingespoten werd zal gerechtigheid moeten geschieden.

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Reken maar dat het ze dun door de broek loopt nu.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Mooi gebaar. Nu de resultaten nog.

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Goed initiatief. Alle namen die ik op de spandoeken zie zijn witte boorden criminelen.

ralf
ralf
2 jaren geleden

en hoe gaat het met de eerdere aanklacht tegen deze lieden die nog loopt? daar horen we niets meer van?

Margie
Margie
2 jaren geleden

Klasse!!!!!!💪💪💪💪👏👏👏👏👏👏

Snappie nr 1
Snappie nr 1
2 jaren geleden

Toppie! Laat de schapen ook maar wakker worden ! En niet te vergeten onze corrupte media !

Wil
Wil
2 jaren geleden

Top, waar kan ik de doeken bestellen?

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
2 jaren geleden

Degenen die de mRNA gifspuiten hebben gefaciliteerd en geïnjecteerd, onmiddellijk in een megaclaim of individuele claim aanklagen voor toebrengen van letsel en/of moord met voorbedachte rade.

Er rest de mRNA geïnjecteerden niets anders dan actie te ondernemen en proberen met claims, aanklagen en doen van aangifte nog iets recht te zetten en goeds voor jezelf en de wereld terug te doen.

Als slome hazen domweg in de koplampen blijven staren en dit wereldwijde gifschandaal laten voor wat het is, dan ben je een nog grotere sukkel. Het destructieve mRNA gif zit al in je lijf, helaas, maar pak dan op z’n minst de politieke, wetenschappelijke en medische kopstukken juridisch knalhard aan.

Christien
Christien
2 jaren geleden

Dit is een goed begin.
Deze mensen hebben willens en wetens dit gedaan met de bevolking die van goedertrouw was of bang gemaakt.

rutte en meerdere kabinetsleden zijn ook in de eu alle grenzen over gegaan door een te groot machtsgevoel
En onwetend laten van de bevolking.

Deze man is in mijn ogen nog slechter dan de voorganger in 1933.
Wij dachten in vrede te leven.

Deze tijd laat zien dat wij in vrede volledig zijn uitgebuit.

DIT STOPT NU.

Henk@hotmail.com
2 jaren geleden

Als je naar de facebook pagina voor samen Nederland gaat ken je dit bericht ook lezen.
Dus al heb je facebook ga naar samen voor nederland en deel het bericht massaal zo dat zoveel mogelijk mensen dit bericht lezen.
Laten we ze bekend maken ze mogen niet wegkomen met de misdaden tegen ons dus massaal delen het bericht.

Frits
Frits
2 jaren geleden

Laat ze maar voor het gerecht komen vieze huigelaars

Markiez
Markiez
2 jaren geleden

Niks over te lezen in de MSM

Markiez
Markiez
2 jaren geleden

Er zullen hoe dan ook vroeg of laat mensen opgeofferd worden door de hoge piefen achter het scherm. Wie dat gaan worden zullen we zien.

J@n
J@n
2 jaren geleden

Door de houding en gedrag in De Haag en vooral justitie heb ik 1 opmerking: En?

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

Rechtbanken zijn dochterondernemingen (rechtspersonen/bv’s) van de rechtspersoon “de Staat der Nederlanden” gevestigd in Washington DC. En volgens Michael van Leeuwen (schrijver van het boek “Ken uw Recht”) is de onschendbaarheid van 800 duizend ambtenaren en de ministers in 2016 opgeheven. Dus het is wel een uitdaging, maar niet onmogelijk om ze veroordeeld te krijgen.

Abacadabra
Abacadabra
2 jaren geleden

Nou zal mij benieuwen

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Mag bij mij thuis aan de gevel hangen

Richard L.
Richard L.
2 jaren geleden

Alleen samen krijgen we deze overheid weer onder controle!!

IFF
IFF
2 jaren geleden

Ja, als Vlaming doe ik mijn petje af voor jullie Nederlanders. 👏👍

Rose
Rose
2 jaren geleden

Wow, dat er nog vele landen mogen volgen, samen staan we sterk💪❤👍👏👏👏👏👏👏👏

Kans
Kans
2 jaren geleden

Kijk dit vind ik nu mooi, spijker ze maar aan de schandpaal te zien voor iedereen in het land, weg met het WEF WEF WEF !!🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Australie was al begonnen met dagvaardingen tegen de vaccin beleidsmakers!!

Marie
Marie
2 jaren geleden

Fryslan boppe❤️

crelis
crelis
2 jaren geleden

Ik hoop dat ook de jonge en gertjan segers en bikker atje kuiken klaver niet vergeten worden.

crelis
crelis
2 jaren geleden

Laten wij niet vergeten dat de koning en zijn vrouw hier ook van wisten.

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

DE kans dat ze op basis van artikel 97a, landverraad, veroordeelt worden is levensgroot aanwezig en dat zou kunnen betekenen, 30 jaar onvoorwaardelijk brommen. Wat ze ook allemaal verdienen. Ook de inmiddels gevluchte tweede kamerleden, die er plosteling de brui aan hebben gegeven. Het recht kwam te snel hun richting op en dus dachten ze wegwezen, maar het gaat ze niet helpen. We krijgen ze allemaal te pakken en gaan de beloning die ze voor hun misdadige gedrag ontvangen hebben in zijn totaliteit terugvorderen. En het zelfde gaat gebeuren met die oplichter Siewert van der Linden. Ook die 5 miljard die verdwenen is op het departement van oplichter de jonge komt boven water.

Spooky
Spooky
2 jaren geleden

Nu maar hopen dat er geen CORUPTE rechters er voor staan??

Jantina
Jantina
2 jaren geleden

Ja iedereen moet ontwaken uit die leugen wereld !

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

goede nuttige actie. Een eerlijke rechter/rechtbank en dan hangt het elitair crimineel witteboordentuig ook in de weilanden.

hans
hans
2 jaren geleden

Wellicht gaat het toch nog wat worden, ook als we zien wat er Australië los komt. Iemand nog iets van Fuellmich vernomen?

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Prima zaak ook al is de rechtbank natuurlijk niet objectief want deze pinguïns staan nog steeds onder bewind van de Rutte-doctrine. Maar blijft het in de publiciteit houden wat schoft Rutte en zijn handlangers heeft gedaan betreft misdaden tegen het Nederlandse volk

Loek
Loek
2 jaren geleden

Hoe corrupt de rechtspraak ook is en het zal waarschijnlijk niets opleveren. Het gaat wel steeds meer Nederlanders laten zien hoe smerig en diep corrupt de overheid samenspant met de verrotte rechtspraak.De rechtzaken die Viruswaarheid heeft gevoerd tegen de staat waren allemaal gefundeerd en onderbouwd met feiten getuigen de ware wetenschappers.Pels Rjcken daarentegen hadden daar niets tegen in te brengen. Dankzij de corrupte rechters heeft viruswaarheid toch vrijwel alles verloren DE GROOTSE SCHANDE IN DE NEDERLANDSE RECHTSPRAAK OOIT.

Boze nederlandse
Boze nederlandse
2 jaren geleden

Goedzo oppakken dat zooitje opsluiten levenslang hun hebben veel doden op hun geweten landveraders

Rimuru Tempest
Rimuru Tempest
2 jaren geleden

Eerst zien dan geloven, met een corrupt justitieel systeem zal er niet veel gebeuren. Die leven in de illusie net als de FDF dat BBB een verschil gaan maken terwijl dat gewoon gecontroleerde oppositie is! Wake up to ‘THE REAL WORLD’ !

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Geweldig dit. Ben benieuwd naar het vervolg

Ohje
Ohje
2 jaren geleden

Als ezeltjes hierdoor ook maar een beetje wakker worden ,ik zeg doen en dan tribunaal.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
2 jaren geleden

hahaha arme Gommers😅😜Juist zo’n grappig manneke😜 die schijt zijn broek vol van angst nu waarschijnlijk!

Sarcoff
Sarcoff
2 jaren geleden

Mooie actie, en nu langzaam blijven duwen en actievoeren, de molens zijn gaan draaien en winnen aan momentum.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Maar waarom Friesland..waarom niet ook Randstad?

Outlaw
Outlaw
2 jaren geleden

Dit is het eerste goede nieuws sinds jaren.!!!

Tygostein
Tygostein
2 jaren geleden

Ik mis de prikpooier……

Attilio
Attilio
2 jaren geleden

GEWELDIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arwijn
Arwijn
2 jaren geleden

Eindelijk begint het dan.

Punt
Punt
2 jaren geleden

De kranten zwijgen hier verder over !!??
De actualiteiten programma’s zwijgen hierover !!??

Dit is niet fair !
Want ook dit nieuws mag heel Nederland weten !

De bevolking heeft recht om te weten dat RechtOprecht namens zeven personen een zaak aangespannen heeft bij de rechtbank in Leeuwarden ! Deze eisers beweren nadelige gevolgen te hebben ondervonden van Covid-19-vaccinaties en eisen nu schadevergoeding van gedaagden waarbij 16 prominente Nederlanders worden gedagvaard ! Hieronder bevinden zich o.a. Jaap van Dissel – Mark Rutte – Sigrid Kaag – Hugo de Jonge – Wopke Hoekstra – en Agnes Kant etc.etc.

Daan
Daan
2 jaren geleden

En dooorrrrrt

Dree
Dree
2 jaren geleden

Dit is een steengoeie actie.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

De gemiste kanzen in deze rechtszaak (in tegenstelling tot de inhoudelijk veel betere Australische):

– Enkel praten over grafeen en zwijgen over de juist aantoonbaar dodelijke spikes
– Er wordt niets gezegd over de beloftes dat het in de arm zou blijven, een ongelofelijk gemiste kans, daar het nu alom bewezen is dat het spul overal zit in het lichaam, ook in het hart, de hersenen en geslachtsorganen.
– Niets is gezegd over de valse beloftes zoals de vergelijkbare Australische rechtszaak (je doet het voor een ander).

Ik denk dat deze zaak voor een corrupte rechter vrij gemakkelijk op juridisch gegronde redenen af te wijzen is.

nuance
nuance
2 jaren geleden

Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine Drug Interactions – Drugs.com
298 medicijnen

Currently displaying a list of 298 drugs known to interact with Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine (sars-cov-2 mrna (tozinameran) vaccine).
1 major drug interaction
293 moderate drug interactions
4 minor drug interactions

https://www.drugs.com/drug-interactions/sars-cov-2-mrna-tozinameran-vaccine,pfizer-biontech-covid-19-vaccine-indew.html

Engel
Engel
2 jaren geleden

Ik lees veel over de angst voor de rechters die massaal loyaal zijn aan deze Staat.
Dat hebben we in het verleden eerder gezien, ook zij denken nu met een uitgestreken gezicht recht te spreken maar doen het wel zo dat zij altijd hun handen in onschuld wassen. Ik kijk uit naar de Rechter die niet bang is voor zijn carrière en die deze verschrikkelijk lui durft op te knopen. Deze Rechter verdient vervolgens een heel groot standbeeld en zal de boeken in gaan als de grote hervormer.

nuance
nuance
2 jaren geleden

https://twitter.com/infopinie/status/1685953223905939456
omtzigt:
overledenen zijn uit onderzoek naar aantal overlijdens gehaald.

dat is onderzoek doen naar gebroken benen, alle mensen met gebroken benen uit de data weghalen. conclusie onderzoek: niemand heeft een been gebroken in Nederland

malion
malion
2 jaren geleden

Net als in Australië, die laten het er ook niet bij zitten.

ludo
ludo
2 jaren geleden

zolang ze maar rechters kunnen vinden die nog naar hun geweten luisteren in plaats van naar hun diepe zakken of hun job!!

Welder
Welder
2 jaren geleden

En waar halen ze de rechters vandaan, die ook recht gaan spreken, want ik hoor niks anders dat het D66 rechters zijn, dan heb je bij voorbaat al verloren.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Mediapark ook niet vergeten.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

don’t give up de strijd gaat door 👏👏👏 !!! oppakken en berechten dat zooitje en daarna levenslang opsluiten desnoods in het medische gekkehuis !!

Peter
Peter
2 jaren geleden

5000 miljoen foetsie ,en veel van die zakkenvullers zijn nu al uit de politiek vertrokken ,zij voelen de bui al hangen .

Dikke middelvinger naar de WEF
Dikke middelvinger naar de WEF
2 jaren geleden

👏👏👏👏👏👏 Nu kijken hoe onafhankelijk onze rechtspraak nog is🧐. De aanklacht is in elk geval zeer terdege voorbereid waarvoor hulde aan de advocaten.

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Heerlijk dit is gewoon een moderne schandpaal , want het is niet leuk als je naam publikelijk staat.

corrinna van vorstenbosch-cia
corrinna van vorstenbosch-cia
2 jaren geleden

Waar zijn die te bestellen wil er ook een aan mijn balkon hangen

Tigron
Tigron
2 jaren geleden

Ik mis Hugo de Jonge en kuipers.
Die moet men niet vergeten.
In naam van al die oudjes die gestorven zijn

Antiislam
Antiislam
2 jaren geleden

Wat een oppepper deze geweldige actie mijn respect is groot naar deze organisatie moge de waarheid op tafel komen en het recht zegevieren.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Goed zo! Helemaal vol hangen door heel Nederland met naam en toenaam! Anders lukt het niet de mainstream media houdt zich stil! 🙈🤷🥳🥂🍻

kijk niet weg
kijk niet weg
2 jaren geleden

ik heb veel respect voor mensen, die de handen uit de mouwen steken, terwijl ze heus wel weten dat veel rechters aan de kant van de misdaden staan.

Rik B
Rik B
2 jaren geleden

GEWELDIG, BLOEDEN ZULLEN ZE !!!!
IK KRIJG HIER GEWOON KIPPENVEL VAN…….. IN 1 WOORD GEWELDIG!!!

Nettie
Nettie
2 jaren geleden

👏👏🙌top‼️‼️

Lotte
Lotte
2 jaren geleden

Ik heb net een champagne fles in de ijskast gezet.

AussieMatt
AussieMatt
2 jaren geleden

Uitstekend!

Rop
Rop
2 jaren geleden

ZEEEEEER goed overal spandoeken plaatsen, want ze mogen ZEEEEER zeker niet ontkomen aan een beleid die enorme schade op. vele gebieden hebben veroorzaakt ,gestraft en veroordeeld zullen ze worden , Een recht wat het Nederlandsche volk is aangraan gedaan dsan

Gijsje
Gijsje
2 jaren geleden

Geweldig!!

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Mooi zichtbaar! Je zal er maar hangen.
Wel blijf ik benieuwd waarom de dagvaardingen in Friesland zijn? Als het zover is kan ik er wel even heen fietsen:-)

bezorgde burger
bezorgde burger
2 jaren geleden

Super mooi, zet het kwaad maar goed in het licht. De tijd dat deze demonen in de schaduw konden opereren is voorbij.

Jill
Jill
2 jaren geleden

Superactie

Jansen & Jansen
Jansen & Jansen
2 jaren geleden

Op de doeken staan deze gladjanussen nu, nog voor het hekje in Scheveningen.
Dan wordt ik echt te vrede.👏👏👏

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
2 jaren geleden

Als dat msm er geen ruchtbaarheid aan geeft ,kunnen ze er nu niet meer omheen die landverradersmedia.

Wappie
Wappie
2 jaren geleden

nou dit is gerechtigheid hoop dat ze goed gestraft worden satannisten en de hugo de Jong zie ik er niet tussen staan

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

Atje Kuiken staat er niet op Hugo de Jonge en er veel meer die gesteund hebben Geert Wilders hoort er ook bij .Leuk die actie alleen vrees ik dat dit niet gaat worden .

Ron Soeverein Mens
Ron Soeverein Mens
2 jaren geleden

Chapeau chapeau en respect voor dit initiatief.
Dat deze gewetenloze landverraders gestraft worden voor hun daden tegen de menselijkheid

Snappie007
Snappie007
2 jaren geleden

Wat willen ze hier serieus nu mee bereiken?!

Piet
Piet
2 jaren geleden

En nu nog een echt onafhankelijke rechter zien te vinden. En geen VVD666666 figuur.

nico
nico
2 jaren geleden

Ik geniet.Weg met de landveraders en volksverlakkers.

Max_Q
Max_Q
2 jaren geleden

En gij geleuf dat de d666 rechters dit serieus gaan afhandelen ????? Nou, droom lekker verder.

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Niks vsn gehoord en gezien binnen MSM.

Bob
Bob
2 jaren geleden

Goed begin!!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Kaag komt binnen deze corrupte rechtstaat nimmer voor de rechter Het grootste deel van de rechters en justitie zijn een verlengstuk van de Duivels 66. Daarbij is de WEF hoer Kaag nu demissionair en ik denk of weet wel zeker dat madam opstapt om een topfunctie binnen Brussel te aanvaarden. We hebben nu gezien dat een groot deel van het addergebroed zijn opgestapt na een enorme chaos te hebben achtergelaten. De lafbekken hebben er een dermate chaos van gemaakt maar wisten geen oplossingen meer. Het is net als in een oorlog dan vlucht het politiek tuig.

Rob
Rob
2 jaren geleden

Menigeen hier vroeg ; “waar kan ik deze spandoeken bestellen”?
zijn ze te bestellen ? en mensen die zeggen dat een rechter toch corrupt zal zijn , die raad ik aan in plaats van dat te roepen , beter een spandoek te bestellen . hoe meer mensen dit zo snel mogelijk doen in enorme getale , hoe meer mensen het weten , hoe meer druk er op de rechter(s) zal zijn , waardoor ze zich niet kunnen veroorloven om dit te dwarsbomen en ermee weg te komen .
door te denken dat er toch niks van zal komen maak je van jezelf een pacifistische fatalist ,- en sommigen zullen jouw gedachten overnemen , immers ; het betekent dat je vervolgens ook niets hoeft te doen ….(een ander doet het wel voor me …het heeft toch geen zin…) . DUS : waar te bestellen ?
Meedoen met deze actie dus , of je krijgt later datgene dat je niet bestreden hebt aan je deur !!!

Anja
Anja
2 jaren geleden

En wat er nu gaat gebeuren is dat de rechters zullen zeggen, dat de bewindspersonen al genoeg zijn gestraft met al die spandoeken en (eventuele) media-aandacht. Al begrijp ik dit initiatief heel goed, ik denk dat ze hun eigen glazen nu ingooien. Kies er dan voor om heel Nederland wakker te krijgen en sla de juridische weg voorlopig over, die komt vanzelf naarmate er meer en meer drek boven tafel komt!

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Joechei. 💪……en ik ga doneren.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
2 jaren geleden

Geweldig, vrees alleen dat de D666/wef rechters er wel weer hun draai aan gaan geven. Maar wel mooi dat dit initiatief genomen is.

Miranda Carmencita
Miranda Carmencita
2 jaren geleden

rechtoprecht.site
rechtoprecht.de
rechtoprecht.net
rechtoprecht.info

Boris
Boris
2 jaren geleden

Er waren te veel wakkere mensen en in een te vroeg stadium is de bom gebarsten, daarom gaat de Great Reset dus ook wereldwijd mislukken. Er is mede door deze wakkere mensen nog veel meer openbaar gemaakt op de meest uiteenlopende fronten. Dit is de eerste stap om deze handlangers veroordeeld te krijgen en wel voor misdaden tegen de menselijkheid. Alles hangt af van de rechters, die krijgen het super zwaar te verduren. Ik denk aan bedreigingen en omkoop pogingen, MITS de deep state bereid is om zover te gaan. Ik denk dat ze allemaal worden opgeofferd en daarna zullen de rest van die nazi politici in Europa ook worden opgeruimd. Brussel zeker niet vergeten. Dan klapt het hele politieke zooitje en kan de deep state die NWO wereldregering installeren, onder het mom van: er is niemand meer, wij doen het beter, wij zorgen voor het volk, universeel basis inkomen…. TRAP ER NIET IN.

droedel
droedel
2 jaren geleden

wat ik eng vind, waarom is iedereen zo traag van begrip. bijvoorbeeld die prik, waarom had niet iedereen in maart 2020 kunnen begrijpen met wat voor een kolder we te maken hadden. ik begreep t wel, kreeg van iedereen inclusief partner te horen dat ik teveel propaganda en op wappie sites zat. nu hoor ik niemand meer haha.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Gerechtigheid zet weer voet en wal .

De storm is gaan liggen ,de grijze mistvormige mist is aan het opklaren de waarheid heeft weer mede door zijn gerechtigheid zich terug geknokt door de samenleving die wakker zijn, en nu ook meerdere mensen hierin ons ooit zo mooi Nederland het nu ook gaan inzien dat het Kabinet Rutte goed fout ons Nederland naar één ongekende crisis heeft verwezen .De portefeuille van Rutte is in mekaar geflats met moeras materie.
Het begin van het Einde …staat voor de deur .niet kloppen maar nu wordt het voor jullie bonk bonk open maken een wet die is gebaseerd op waarheid van het Volk der Nederlanden.
Soms ja zijn er harde uitspraken Mark ,continu onwaarheden verkondingen gaat op den duur irriteren en ik denk dat de curve zijn piek heeft bereikt en het karretje Rutte nu ook heel snel naar beneden dendert en Mark jij was de kapitein ,jij had patent op het stuur.
Er waren genoeg signalen afgegeven dat het niet goed ging in Nederland maar je keek keer op keer de andere kant op de kant van het WEF Mark ,je hebt veel verdriet veroorzaakt ,jou handen bewogen alle kanten op ,veel volksmensen hadden hun handen op hun hoofd van ongeloofwaarheid of hadden hun handen voor hun ogen van ongeloof .
Je stond te lang in het donker .het licht brengt jouw weer herinneringen naar boven en dan is Nederland weer vrij ,dus eind goed al goed .

Liek
Liek
2 jaren geleden

Als ze een rechter hebben kunnen vinden die geen D66 aanhanger is, anders is dit verspilde energie…

AntiRuttewitteboordcrimineel.
AntiRuttewitteboordcrimineel.
2 jaren geleden

Ik mis er nog 1 . Hugo de killer jonge

Reknir
Reknir
2 jaren geleden

Ben in dubio. Ik zie onze bestuurders die inderdaad crimineel gehandeld hebben. Ik zie ook een groot deel van de bevolking die dit prima vond. Een volk krijgt de regering die het verdiend? Naar mijn mening wel een beetje waar.

Rutje
Rutje
2 jaren geleden

Nu even doorzetten laat de Tribunalen maar komen voor dat WEF en WHO gespuis

yvon
yvon
2 jaren geleden

Dit is hopelijk de start van iets werkelijk goeds!

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Lul niet man!

Rob
Rob
2 jaren geleden

Menigeen hier vroeg ; “waar kan ik deze spandoeken bestellen”?
zijn ze te bestellen ? en mensen die zeggen dat een rechter toch corrupt zal zijn , die raad ik aan in plaats van dat te roepen , beter een spandoek te bestellen . hoe meer mensen dit zo snel mogelijk doen in enorme getale , hoe meer mensen het weten , hoe meer druk er op de rechter(s) zal zijn , waardoor ze zich niet kunnen veroorloven om dit te dwarsbomen en ermee weg te komen .
door te denken dat er toch niks van zal komen maak je van jezelf een pacifistische fatalist ,- en sommigen zullen jouw gedachten overnemen , immers ; het betekent dat je vervolgens ook niets hoeft te doen ….(een ander doet het wel voor me …het heeft toch geen zin…) . DUS : waar te bestellen ?
Meedoen met deze actie dus , of je krijgt later datgene dat je niet bestreden hebt aan je deur !!!

Jeroen
Jeroen
2 jaren geleden

Is dit weer hetzelfde als de rechtszaak van die adviseur van rutte tegen rutte en de rechtszaak van de nationale bond tegen overheidszaken tegen de fractieleiders van de regering als persoon?

Allemaal niets meer van gehoord

Rose
Rose
2 jaren geleden

Misschien deze spandoeken ook in flyers omzetten, en voor je venster hangen, samen in grote getallen

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Dat ze allemaal hun straf niet zullen ontlopen, levenslang.

Roos Despot
Roos Despot
2 jaren geleden

Levenslang voor alle satanisten incl NL Wef-vazallen!

Josef
Josef
2 jaren geleden

TROL!!!!

dansen met Jan...
dansen met Jan...
2 jaren geleden

hele klik dient gelijk gearresteerd te worden , berecht en voor vuurpeloton gezet worden wegens misdaad tegen mensheid niets minder en niets meer

Jan
Jan
2 jaren geleden

Geweldig die spandoeken .hoop dat die schoften hun straf krijgen.

Back to top button
190
0
We lezen graag je reactie!x