CoronaMens en Dier

Wijzigt het kabinet de coronastrategie? ‘Kuipers blijft doorgaan op de oude voet, stop deze ellende!’

Help mee door dit artikel met anderen op je socials te delen!

De media berichten dat het kabinet koerst op nieuwe coronadoelen, waarbij het openhouden van de samenleving voorop moet staan. Minister Kuipers van Volksgezondheid schrijft in een Kamerbrief dat hij aanstuurt op een ‘open, weerbare en schokbestendige samenleving’, waarin we ‘leven mét het virus’.

Het coronabeleid moet volgens Kuipers voortaan als uitgangspunt ‘het openhouden van de samenleving’ hebben. Volgens Tweede Kamerlid Fleur Agema (PVV) is de koerswijziging een wassen neus. Ze merkt op dat de minister de coronastrategie helemaal niet wijzigt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Hij gaat gewoon door

“Lees de stukken. Hij gaat gewoon door met coronatoegangsbewijzen en vrijheidsbeperkende maatregelen,” benadrukt Agema.

Zo schrijft Kuipers onder meer: “De inzet van de publiekscommunicatie van de Rijksoverheid blijft zich de komende maanden richten op het informeren van het brede publiek en specifieke doelgroepen over maatregelen, ventileren, vaccinatie, mondkapjes, (zelf)testen, quarantaine, en het gebruik van het coronatoegangsbewijs. Door het bieden van concrete handelingsperspectieven maken we zichtbaar wat in deze fase wel mogelijk is, stimuleren we de naleving van maatregelen, het volgen van de basisregels en de gedragsadviezen.”

Stop deze ellende

Agema: “Eerst denk je we gaan terug naar ons oude normaal, daarna blijkt dat hij door blijft gaan op de oude voet van coronatoegangsbewijzen en vrijheidsbeperkende maatregelen.”

“Stop deze ellende. Nu!” schrijft het Kamerlid.

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 88 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

166 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
4 jaren geleden

Hallo Fleur, heb je nu NOG niet door, waar dit hele circus naar toe gaat?

Kom op, je zit daar in de Tweede Kamer op de eerste rang en je begrijpt er minder van dan de gemiddelde wakkere Nederlander.

Je roept heel stoer: “Stop deze ellende. Nu!”

Je kan roepen tot Sint Juttemis, maar er zal helemaal niets, maar dan ook niets veranderen.

Voor het geval je iets gemist hebt…. er wordt een agenda uitgerold en op de een of andere manier heb je een tunnelvisie door HIER niet specifiek over te praten.

Ga eens luisteren naar Thierry Baudet, Pepijn van Houwelingen en Gideon van Meijeren.

Misschien gaan dan je oogjes open.

Ernst Kuipers is niet zonder reden naar voren geschoven als nieuwe minister van Volksgezondheid.

Hij “zou” wat meer vertrouwen inboezemen bij het gemiddelde schaap.

Een dokter!!! Er zijn helaas nog steeds mensen te vinden, die een heilig ontzag hebben voor iedere arts.

IK zie dit hele spektakel compleet anders.

Er gaat helemaal niets in positieve zin veranderen.

De druk op de verstandige mensen, die zich niet hebben laten inspuiten, zal onevenredig worden opgevoerd.

Waarom denken jullie, dat er zoveel geld is vrijgemaakt om boa’s op te leiden? Om de apps te verbeteren?

Wij komen hier voorlopig niet meer van af. Dat gaat alleen lukken door helemaal nergens, maar dan ook nergens aan mee te doen.

Iets wat mijn man en ik al vanaf dag 1 doen.

Ik begrijp ook nog steeds niet, waarom er zoveel mensen zijn die dagelijks naar de teststraat gaan.

Het heeft totaal geen toegevoegde waarde. En erger…. op deze manier wordt dit vreselijke systeem ook nog eens in stand gehouden.

Als slotconclusie zou ik willen zeggen: de Tweede Kamerleden doen af en toe nog wel eens voor de vorm hun mond open, maar per saldo zitten ze daar voor spek en bonen.

Zodra de leden van Forum voor Democratie met een werkelijk goed item komen (denk aan de misstanden bij de GGD) worden ze weggestemd door het kartel met de ellendige volksverraders van Groen Links.

Ik heb de grootste bewondering voor de niet aflatende pogingen van Forum, maar het lijkt steeds meer op vechten tegen de bierkaai.

wolfje168
wolfje168
4 jaren geleden

Op je handen gaan zitten wachten totdat je bevrijd wordt is dus geen optie. Zoveel is duidelijk.

Chanti
Chanti
4 jaren geleden

Kuipers kijk eens naar de landen om ons heen die geboosterd hebben. Wat is daar het effect van? Mensen besmetten elkaar dan nog steeds dus die Qr heeft geen functie.

Waarom gaat Kuipers daarmee door. Niet voor de volksgezondheid dat is 1 ding wat duidelijk is geworden.

Eerlijk is hij dus niet!!!!

Petitie weg met Kuipers.

Eigenlijk is de petitie tegen Qr al bewijs genoeg dat mensen niet blij met hem zijn.

Misschien is er nog plaats bij de Jonge bij huisvesting. Niet als zakkenvullers maar schilder of klusjeman ze zullen toch wel iets kunnen?

Ab normaal
Ab normaal
4 jaren geleden

Nooit zal er iets veranderen, zolang deze respectloze vazallen van Lucifer in Den Haag hun theater op mogen blijven voeren in 2e en 1e kamer, de regering en Raad van State. Alleen een radicale revolutie kan dat veranderen. Het Nederlandse schapenvolk laat zelfs zijn kinderen injecteren zonder slag of stoot. De kamer doet dit af als een zelfgemaakt filmpje, en niemand komt in opstand tegen dit moorddadig tuig!
Ze weten dat meer dan 90% braaf ingeënt schaap is in NL. Die moeten natuurlijk wel ‘privileges’ voor hun braafheid hebben: want anders is NL dan ineens wel te klein. Dat dit ten koste gaat van niet geprikte medemens, zal de schapen een worst zijn; als je je kinderen zelfs zonder slag of stoot overlevert, dan moeten de niet geprikten de zonde-bok zijn. Logisch toch… oe wat een volk, is daat toch. En zo gaan wij rechtstreeks een afschuwelijke tyrannie tegemoet, tenzij iets alles uit elkaar slaat en terugwerpt naar hernieuwde opbouw van basisbehoefte, waarden en normen, zonder megalomane non-leiders.

Jetze
Jetze
4 jaren geleden

Hmmm, de man trekt miljoenen uit om het toegangsbewijs in stand te houden en de app te verbeteren.

Hij is helemaal niet van plan om terug te gaan naar hoe het ooit was.

fransje
fransje
4 jaren geleden

Agema waarom gaat de PVV nu eindelijk wel tegen het corona sprookje in ?toch een dubbelle agenda?

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

Deze idioot heeft geld aangenomen… dus moet hij door gaan met de genocide agenda..

Marie
Marie
4 jaren geleden

Rat Rutte duikt onder. De EU is bezig de Ausweis voor altijd te verplichten voor reizen binnen Europa. De Staatsmedia blijven collaboreren met het globalistische WEF en Nazihoofd Kuipers moet het WEFbeleid verder uitbreiden.

FvD is de enige partij die opkomt voor een vrij Nederland.

Dingerydoo
Dingerydoo
4 jaren geleden

Specifieke groepen, de wappies? Verspilde moeite.

John
John
4 jaren geleden

Het was nooit de bedoeling er ooit mee te stoppen.
Maar iedereen weet dat het voorbij is.
Ik zie steeds minder mondkapjes in de supermarkt.

sterk
sterk
4 jaren geleden

Nu hopen dat de NLdse truckers ook mee gaan doen en niet alles aan de Franse Truckers overlaat.

Opa
Opa
4 jaren geleden

Alle corona maatregelen schrappen!

Ludger
Ludger
4 jaren geleden

Deze terrorist was verantwoordelijk voor het aantal ic bedden. Hij heeft er voor gezorgd samen met gommers dat er geen ic-bed bij kwam. Maar wel miljoenen uitgeven aan 5000 boa’s, mkb slopen, toekomst van met name kinderen inktzwart kleuren, horeca en nachtleven kapot maken etc. Hij voldoet voor 100% aan de betekenis van het woord terrorist volgens het Nederlandse woordenboek. En wij moeten hem “minister” blijven noemen?

René
René
4 jaren geleden

Die kuipers moet zo snel mogelijk van het toneel.

Locke
Locke
4 jaren geleden

Valt het niet op, de landen die het meest vrij zijn en het meest uitgebuit hebben te maken met de grootste tirannie. wakie wakie.

Henk uit Veliko Tarnovo
Henk uit Veliko Tarnovo
4 jaren geleden

Rutte komt niet opde persconferentie en dus mag Kuipers uitleg komen geven.
Met andere woorden Kuipers is geen lid van het WEF of nog niet lang genoeg en mag dus als boksbal dienen.
Tja iemand zal de klappen op moeten vangen en in dit geval is dat de bruikbare idioot Kuipers.

Ivo
Ivo
4 jaren geleden

Hij kickt op de macht die hij nu heeft, dikke vinger naar t Nederlandse volk als nog niet alles open gaat, bah

Peter V B
Peter V B
4 jaren geleden

Tja…. Met de cabal weet je het wél!! Die agenda moet en zal erdoor heen als het aan hun ligt. Ze hebben het jaren voorbereidt, en dan kun je wel verwachten dat ze hun spelletje niet zomaar opgeven! Zélfs als alles uitwijst dat het gedoemd is te mislukken. Wij geven gelukkig ook niet op!!! Dat ze dat maar weten…

Stay strong together!!

dick
dick
4 jaren geleden

what the fck is dit, die kuipers,rutte,de jonge ,oprotte dr mee ,en in de bak met die tering zooi, en geen vormfouten maken, maar voor 55 jr vastzetten,sta op allemaal,

T,A
T,A
4 jaren geleden

EXIT KUIPERS!!!!!!

OOK RUTTE KAAG EN CABARET VAN DE SLAAPKAMER

MASSALE BURGEONGEHOORZAAMHEID.
EN NOG VELE LANGE KONVOOIEN.

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

Wat die kwal ook zegt of doet,wij leven ons leven,en dat maakt die engnek niet uit

schaap in wolfskleren
schaap in wolfskleren
4 jaren geleden

Kuipers gaat voor sdg 11 lees ik tussen de regels door. Dat wordt een 1-2’tje met Hugo achter de schermen.

Rypke de zeilmaker heeft een keurige uiteenzetting gemaakt van de werkelijke plannen achter de sdg’s (Satanisch Demagogisch Gedachtengoed)

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

De digitale ID gaat er gewoon komen omdat dat al jaren geleden is afgesproken. Dus Fleur kan nu de vermoorde onschuld uit gaan hangen , maar iedereen in de 2e slaapkamer weet hiervan .

Desperado
Desperado
4 jaren geleden

Hij is net als de rest van het kabinet, niet te vertrouwen!!

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Different face same shit??

Johan
Johan
4 jaren geleden

Weg met die lijk van een kuipers

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

wachten op de massale protesten in heel europa!

Els
Els
4 jaren geleden

Horeca bioscoop enz, enz niet meer controleren op een QR code dan moet de regering daar zelf personeel voor sturen. Je gaat je eigen klanten toch niet weg sturen. Al die onzin. Die QR weg ermee.

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
4 jaren geleden

Het stopt alleen wanneer de gehele bevolking zegt ” het is genoeg” en de maatregelen negeren en niet langer gaan testen.
Zonder testen in er geen cijfers en is de plandemie voorbij.

Niek Hilbers
Niek Hilbers
4 jaren geleden

laten we cojonamiljarden besteden aan het bestrijden van kanker, long en hartziekten en dementie in alle vormen.

Mar
Mar
4 jaren geleden

Hij heeft zich hierin vastgebeten die sidderaal. Laat nooit los. Beloning voor de gevaxxte, doorgaan met pesten van de ongevaxxte. Gevaxxte willen hun qr niet kwijt, want zij hebben de vrijheid. Ongevaxxte hebben ook de vrijheid, alleen in beperkte vorm. Op radio was gisteren dat de 4de boostercampagne van start gaat. Dus ja hij gaat gewoon door. Word tyd dat ze alken eruit gezet gaan worden. Waar is kaag, hoekstra, de jonge, en segers, je hoort ze niet en ziet ze niet. Wef praktijken aan het uitbreiden. Niemand controleerd ze. Dat schorremorrie. Lang leve Nederland.

Rose
Rose
4 jaren geleden

Typisch voor een onmens om deze gekte niet te stoppen, bah

Sherma
Sherma
4 jaren geleden

Vraag me af wat de bedoeling in Belgie is, vanaf code geel is er blijkbaar geen qr-code nodig.. Lijkt me op die 2G of 3G toestand in NL. Willen ze ons daar nu aanhangen.. aan kleurtjes? Elke ochtend kijken of je buiten mag of niet? Nu door ‘cv’, later door klimaat.. of wat gaan ze nog verzinnen.

Robert1952
Robert1952
4 jaren geleden

Kuipertje moet ophouden ons voor te liegen en de waarheid over zgn.vaccines eens op tafel leggen,zoals dit zeer gedegen artikel van Dr.Robert O.Young (zie link)
https://www.drrobertyoung.com/blog

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Kortom een gedrags modificatie programma gebaseerd op operante conditionering. We krijgen nieuw gedrag aangeleerd dat ons moet dehumaniseren en klaarstomen voor het transhumanisme.

Losgeweekte individuen worden gevormd zonder familie wortels en zonder gemeenschap gevoel. Dat alles is het doel van de zogenaamde maatregelen. Maatregelen die geen logisch doel dienen dan alleen gehoorzaamheid.

Een macht die kan beslissen over elke minuut van de dag van je leven door je door de meest onzinnige hoepeltjes te laten springen heeft totale controle.

Dat is waarom ze de kinderen vooral de kinderen te grazen willen nemen.

Je vrijheid is weg om over je eigen leven te beslissen en afhankelijk gemaakt van:

testen.
Maskertje op.
Afstandje bewaren van medemens.
Zoom gesprekken.
privileges voor gehoorzamen.
Familie relaties op de schop.

Mensen wordt wakker. Nu kan het nog straks niet meer.

Elisabeth
Elisabeth
4 jaren geleden

Al bijna twee jaar weet de politiek welke mensen het grootste risico lopen om op de ic te belanden. Al twee jaar wordt met deze wetenschap niets gedaan. Het gaat niet over gezondheid. De politiek heeft een heel andere agenda. De toegangsbewijzen is de voorloper van wat ons staat te wachten. En de media doet hier aan mee. Eigenlijk zijn zij de grootste boosdoeners. Zij horen ons te informeren ipv te sturen. Als je echt de wetenschap volgt dan zul je kritische wetenschappers en artsen niet monddood maken, wat nu volop gebeurt.

Heraut
Heraut
4 jaren geleden

We worden besonderd door Kuipers en Rutte. Er is teveel weerstand aan het ontstaan en nu wordt er een zijpaadje bewandeld.

Eric
Eric
4 jaren geleden

Die man is niet goed snik.

beeld hem eens in.

In een zwarte gewaad met een capuchon, en een Zeist aan zijn hand.

das schrikken he

Arnie
Arnie
4 jaren geleden

Tja, nederland zit tot aan zijn nek in de WEF stront…….

Edward
Edward
4 jaren geleden

Ze gaan de QR enkelband niet afschaffen, de meerderheid van de schapen werkt nog steeds slaafs mee met deze medische apartheid. De petitie van M. Keijzer is inmiddels ook al ingestort, dit volk is extreem slaafs en gehoorzaam aan de WEF puppets.

Deug-Niet
Deug-Niet
4 jaren geleden

Wij zullen het zelf moeten doen misschien lokken ze ons uit ons nog bozer te maken om dan in te grijpen vertrouw het totaal niet ! ?

Marina
Marina
4 jaren geleden

PAK ZE OP NU!

Edward
Edward
4 jaren geleden

De QR enkelband is het ultieme dwangmiddel voor deze WEF misdadigers, die gaan ze echt niet loslaten.

Joop
Joop
4 jaren geleden

Opsluiten met zijn doodskop vertegenwoordigd alleen swab en zijn nazi’s

Jan
Jan
4 jaren geleden

Het is vrij duidelijk. Demissionair WEF-minister Rutte wist tijdens het formeren dat Kuipers connecties (dus financieel prestatiecontract) had met Astra Zeneca. Zijn armoedig salaris als ziekenhuisdirecteur was minimaal €75.000. Rutte vroeg aan Kuipers: wil je minimaal €100.000 meer verdienen? Wie wil dat nou niet. Kom dan maar in mijn kabinet, dan krijg je €175.000 en dan heb ik het niet over het smeergeld van WEF voor onze toekomstige servaillancemaatschappij en jouw prestatie-afname contract met Big Farma…natuurlijk zijn die extra vergoedingen onbelast… vroeger in het ethisch tijdperk noemden ze dat ‘steekpenningen’, you know? Deal? Met allerliefste groet en bonus van Ursela von der Leijen. Maar Ernst, één ding: je moet dan wel je geweten inleveren en nu aan het werk voor mij en Klaus… Doe HUGO de groeten, snuif ze en mondje dicht. DEAL!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
4 jaren geleden

We hebben onze hele leven al met influenza en andere griepjes geleefd . Waarom zou dat ineens anders zijn. Dis weg met alle maatregelen en die terroristen achter tralies voor de rest van hun miezerige leven!

Lies
Lies
4 jaren geleden

Vijheid mag je niet langer beperken voor een mildere variant daar hoor een flinke straf. Maar in dit land kunnen de ambtenaren weg lopen en lachen van de lagere en midden klasse, er bestaat geen goede rechtstaat. Ik begrijp niet welke mensen stemmen naar de VVD?. De beste is geen QR te gebruiken, niet meedoen, tot de bedrijven beginnen te klachgen, het stopt voor zichzelf en erg snel maar er zijn erg veel schappen.

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Met een echte volksvertegenwoordiging zou dat geen probleem zijn, gewoon eensgezind een motie van wantrouwen en weg is het beddenbaasje.
Maar dat doen die laffe ratten niet .

R.B.
R.B.
4 jaren geleden

Kuipers staat onder druk van Rutte en het WEF!!! Een echte vent en professional volgt zijn eigen koers!!!

Jan
Jan
4 jaren geleden

Wie van jullie heeft belastende informatie over het privé en werkverleden van Kuipers?

Miekie
Miekie
4 jaren geleden

Deze man is machtsgeil en is het nieuwe vriendje van grootvadertje schwab.hij houd het nog wel 4jaar vol Zo,en denk dat deze wonderdokter graag Nederland het laatste zetje richting faillissement heeft.wat een griezel graaf dracula is er niks bij!!

Dingerydoo
Dingerydoo
4 jaren geleden

Ja toevallig hé?

Legowo
Legowo
4 jaren geleden

Ze zoeken de grenzen op tot hoever ze kunnen gaan, alles voor agenda 2020/30 van hun baas Herr K.Schwab. Rutte,Kaag,Hoekstra,Kuipers en nog enkele tweedekamer en eerste kamerleden zijn lid van het WEF. debateren heeft totaal geen zin meer het lijkt of je tegen een etalagepop zit praten.

Welder
Welder
4 jaren geleden

Opzouten deze crimineel is alleen voor chantage om iedereen te prikken, zelfde gaan doen als in Canada anders komen we hier nooit vanaf.

Ramonster
Ramonster
4 jaren geleden

Zou hij niet beter het biowapen onder kunnen brengen bij de maatregelen voor het klimaat…om de mensen te laten denken dat het… Biologisch afbreekbaar is…dat maakt de samenleving straks wat schokbestendiger…

jan L
jan L
4 jaren geleden
Barend
Barend
4 jaren geleden

Corona wordt ondernemersrisico volgend het kabinet. Via het Corona beleid kunnen eenvoudig alle kleine ondernemers worden gesloopt. Zo bereikt het kabinet het doel, alles voor the big corporates.

Jeanne-Marie
Jeanne-Marie
4 jaren geleden

Veel geschreeuw en weinig wol…

Ludger
Ludger
4 jaren geleden

Nieuw aids-virus en marburg-virus komen er aan. Wijnliefhebber en vaccinaandelenbezitter ab osterhaus is z’n teksten al aan het instuderen

Realist
Realist
4 jaren geleden

Skeletor heeft een machtsverslaving te voeden. Griezels als Skeletor Kuipers zijn strevers die handelen uit eigenbelang. Let wel, het is 1 man he’ 1 mening, en niet de mening van 17.282.163 inwoners van Nederland!

jan
jan
4 jaren geleden

Ben bang dat hij niet anders kan.
Neem dan ontslag in plaats van het hele land met jou mee naar beneden te sleuren.

cieleke
cieleke
4 jaren geleden

de reguliere zorg werd ieder jaar al afgeschaald al jaren nog voor corona
nu denken ze komende winter ineens de reguliere zorg door te laten gaan zonder
afschalen
Hoe dan ?
Er is niks verandert in de zorgcapaciteit
Nou zegt kuipers als antwoord dan ga ik de pas gebruiken want een pas helpt dat de zorg beheersbaar blijft
ja dat hebben we gezien droom lekker verder
kale sukkel

Sen
Sen
4 jaren geleden

Dus we worden blij gemaakt met een dode mus.
Leven met het virus is m.a.w. woorden leven met de maatregelen.

Alice
Alice
4 jaren geleden

HIV is aan het zogenaamde vaccin toegevoegd. Dan schiet het uitmoorden harder op.

Nog niet!
Nog niet!
4 jaren geleden

Hitler gaat even iets anders doen en Goebels schreeuwt door.

nico
nico
4 jaren geleden

‘open, weerbare en schokbestendige samenleving’
wat een l@@ behalve voor mensen zonder QR code. Prik 4 komt eraan mensen, die dient om de QR code te verlengen ergens tegen helpen doet het niet.

Brouhahan
Brouhahan
4 jaren geleden

Kuipers zit vuistdiep in het achtereind van Big Pharma, zoals uit zijn CV te lezen valt. Daarom kon hij ook minister van volksgezondheid worden.
Gewoon een puppet, zoals al die andere handlangers van Big Pharma bij het OMT, die de miljardenbelangen van Pfizer, AstraZeneca en die andere gewetenloze drug pushers beschermt.
Ernst zal nu niet rechtstreeks betaald worden door BPh, maar ook hij weet dat ministerschappen (soms heel) kort duren en daarna wil hij wel verder met zijn carriere, hetzij in de medische wereld, hetzij in de door BPh met (staatsgeheime) wurgcontracten gecontroleerde politiek.

Let-op
Let-op
4 jaren geleden

Om met de woorden van ene M van Dam. te spreken. Hij is een buitengewoon minderwaardig mens.

Duikboten in de Polder
Duikboten in de Polder
4 jaren geleden

Dit is WW3. En Nederland collaboreert weer met de vijand.

Jan
Jan
4 jaren geleden

Kaag heeft het al een keer gezegt wij gaan niet meer naar normaal in kuipers gaat het waar maken
Deze genocide gaat koste wat kost gewoon verder

Marie
Marie
4 jaren geleden

“Versoepelen” en dat toegangsbewijs handhaven is niets anders dan de Great Reset agenda volgen.

Sophie
Sophie
4 jaren geleden

Het is niet reëel om Fleur Agema aan te vallen, zij laat altijd van zich horen. De PVV uitsluiten van regeringsdeelname terwijl ze de derde partij van het land is, is zo wie zo zeer ondemocratisch maar we laten het gewoon gebeuren, of je het er nu mee eens bent of niet, het klopt niet. De rest zijn marionetten aan de touwtjes van de macht.
Zolang het volk niet in grote getale haar macht terug pakt van deze boevenbende, kunnen ze hun gang gaan en moeten we niet piepen als de beperkingen doorgevoerd blijven. Het volk krijgt zijn regering die het verdient. Dus….?

QRankjorum
QRankjorum
4 jaren geleden

Het roer gaat om, om in de oude richting door te blijven gaan…

Er komen versoepelingen; ’testen, vaccineren, testen, vaccineren’

Het nieuwe motto wordt; ‘leven met het virus, leven met het CTB’.

2G wil de partij PvdA nu niet. Bij nieuwe varianten kan Kuiken dit wel opnieuw wegen. Kortom; 2G komt er nu nog niet als het aan de partij licht, maar wel zodra het kan.

salvar
salvar
4 jaren geleden

het volgen van de basisregels en de gedragsadviezen.
ja natuurlijk wij zijn honden , woef woef , botje en als je een ezel ben krijg je een wortel , wel eerst balken he.

de lakei van de duivel bespeeld het middenveld en zo hou je de gemoederen rustig.
de ouderen kunnen doodvallen van eenzaamheid en kinderen och die zitten op school.

dus de middenmoot een wortel voorhouden en dan hebben ze geen last meer van de meute die het ze lastig zouden kunnen maken.

egoïsme viert hoogtij.

FYI
FYI
4 jaren geleden

Het ‘kabinet’ verandert zijn achterlijke strategie pas werkelijk als het wef zijn strategie zou veranderen. De trekpoppen zijn geïnstalleerd, dus dooorrrrr…

Koddebeier
Koddebeier
4 jaren geleden

Dien een motie van Wantrouwen in stelletje politieke slappelingen !!!!!!!!!
Durven jullie s-morgens nog in de spiegel te kijken ???? Landverraders !

M.de Jong
M.de Jong
4 jaren geleden

Zou dat in die pr testen zitten en in die covit19 en booster prikken zitten?
Het zal mij niks verbazen.

QRankjorum
QRankjorum
4 jaren geleden

Petitie van Keizer is 780.000 x ondertekend. Dat betekent dat dus 17.000.000 er geen enkel bezwaar tegen hebben, die vinden het verder wel prima zo.

Edwin
Edwin
4 jaren geleden

Fijn dat er meer mensen zijn die door het gebrabbel van Ernst heen prikken. Mss kan hij zich nog inschrijven voor het wk bullshit bingo. Hij is titelkandidaat alhoewel zijn maat Rutte ook grote kans maakt.

Moeder van 5
Moeder van 5
4 jaren geleden

Kuipers houd pas op als wij net als Canada op gaan staan eerder niet

Ron
Ron
4 jaren geleden

Kuipers was in zijn vorige leven een SSer in een concentratiekamp.
Nu doet hij weer het zelfde,op pakken en nooit meer vrijlaten.
Alle partijen die hier aan meewerken zijn ook top moordenaars.

johannes
johannes
4 jaren geleden

ik kan eigenlijk niet wachten dat ze serieus die kaart gaan spelen, want ik voorzie dat rutte het dan nog moeilijk gaat krijgen en de case MH-17 met de AIDS wetenschappers aan boord die opgeofferd moest worden weer van stal wordt gehaald, het lijkt me sterk dat zijn geheugen dat niet heeft opgeslagen…………………

johannes
johannes
4 jaren geleden

kuipers hanteert schijnbaar de leugen : hoe meer mensen tegen me zijn hoe beter ik het doe want het volk klaagt toch altijd en dat is nu net mijn vrijbrief.
Een leugen waaraan velen in het bedrijfsleven zich ook schuldig maken en juist totaal apatisch gedwongen worden te zijn en te blijven.

I AM
I AM
4 jaren geleden

Nederlanders hebben het (Nog) te goed.

zolang we protesteren en daarna weer naar huis gaan zal er niks veranderen.

We moeten leren van Canada de boel moet plat. Straten van parlement niet meer bereikbaar, politiebureau´s niet meer bereikbaar etc.

Maar ja mijn baan en maar ja mijn huur en mijn huis………………..

Als deze mensen niet gestopt worden heb je straks helemaal niks meer.

Mischien moeten we masaal elke dag weer Burgerarrest gaan toepassen op deze mensen aangezien de politie het niet doet. Aangezien er dagelijks strafbare feiten worden gepleegd en er onnodig onschuldige mensen sterven
Burgerarrest art 53 wvs

Volgens artikel 53 uit het wetboek van Strafvordering heeft iedereen in Nederland het recht om een anderpersoon onder bepaalde omstandigheden aan te houden.

Dissident
Dissident
4 jaren geleden

Typisch gevalletje gecontroleerde oppositie die pvv, walgelijk

Bert
Bert
4 jaren geleden

Mensen wordt wakker: Je wordt pas als ‘gevaccineerd’ bestempeld 2 weken na de prik! Als je sterft door een bloedprop dan wordt je brandmerkt in de media als ‘ongevaccineerd”.

Avax
Avax
4 jaren geleden

von Ruttentrop en Hugo Mengele zijn de pispaal van ClauSSwaab, maar Kuipers daar zeiken ze allemaal tegenaan zolang totdat hij afgeserveerd wordt of dat hijzelf de pijp aan Maarten geeft!

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

We zijn iets aan het bestrijden wat misschien helemaal niet bestaat, omdat het nooit wetenschappelijk is gelukt om het te isoleren, wie weet bestrijden we onszelf wel omdat het voortdurend door onze cellen wordt uitgescheiden. Dat is niet tegen te houden. Het kan best zijn dat ze ergens aan hebben willen sleutelen, maar normaal gesproken veranderde de griep ook altijd een beetje en ook dit door mensen bewerkte ‘virus’ dat in de hoofden van de mensen enorm dodelijk had kunnen zijn, is verworden tot een gemodificeerd griepje. Ik zie hierin de hand van God. Ook aan Omicron zie je dat God ons uit deze misère wil trekken, we moeten alleen uit vrije wil ervoor kiezen dat we ermee gaan leven. God dwingt namelijk nooit.

Fats
Fats
4 jaren geleden

Wat maak je je toch druk, alle regeltjes negeren zoals ik al 2 jaar doe. Zo te lezen denken de meesten hier nog steeds als persoon en niet als mens, over de mens heeft men niets te vertellen. Even voor de onwetenden, de “staat der nederlanden” is een bedrijf waar wij geen contract mee hebben.

J.R
J.R
4 jaren geleden

Deze ellendige mafklapper moet ook oprotten.We weten allemaal nu wel dat het totaal niet klopt met zijn/hun leugens, ze moeten allemaal vervolgd worden voor deze Genocide en de originele sterfte cijfers door dit Biowapen van Klaus Schwab en Bill Gates, opsluiten deze z.g. New World Forum en Bilding Back Better lovers. Straffen voor de afbraak van de samen leving.en de Genocide door wat door hun Wereldwijd is gedaan.

Back to top button
166
0
We lezen graag je reactie!x