UFO

Tucker Carlson doet boekje open over UFO’s: hier komen ze vandaan

Help mee door dit artikel met kennissen op je socials te delen!

Het Pentagon heeft informatie over UFO’s moeten openbaren. Daaruit blijkt dat de Amerikanen al sinds het einde van de Tweede Wereldoorlog onderzoek doen naar ongeïdentificeerde vliegende objecten.

Tijdens die oorlog schoot het aantal waarnemingen van UFO’s omhoog. Ook zijn er UFO’s gecrasht, onthulde Tucker Carlson in de Full Send Podcast. “De federale overheid liegt hier al 80 jaar over.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Een professor van de Stanford-universiteit vertelde hem dat er UFO’s zijn neergehaald en gecrasht, en dat de Amerikaanse overheid beschikt over de wrakken, die worden bewaard door defensiecontractanten, waaronder Raytheon en Lockheed.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Boven de pet

Carlson vroeg hem of dit geen geavanceerde Russische of Chinese vaartuigen zijn, maar dat is volgens de professor niet het geval. “Natuurlijk niet.”

Het idee dat we niet alleen zijn in het universum en dat er objecten rondvliegen die de natuurwetten tarten, dat gaat veel mensen boven de pet, aldus Carlson.

Uit de oceanen

Hij voegde toe dat veel mensen die hier onderzoek naar doen – serieuze mensen, mensen in dienst van de overheid – geloven dat deze objecten uit de oceanen komen. “Daar is heel veel bewijs voor, waaronder videobeelden.”

Marineschepen hebben overal ter wereld vastgelegd hoe onbekende objecten zich met een snelheid van vele honderden knopen door het water voortbewegen, benadrukte Carlson.

4.7 116 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

105 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

mensen worden ook al decennia lang gebruikt als proefkonijn om met die gekopieerde technologie te experimenteren
zij die daar last van ondervinden worden voor gek verklaart

B.watervogel
B.watervogel
2 jaren geleden

Die Tucker ziet ze vliegen net als met die spionage balonnen waar Tucker mogelijk ook al in geloofde. Nou voor mij geldt hetzelfde als dat gezever over al die goden, eerst zien dan geloven. Dat geld bij mij voor alles.

Ernst Gluipers
Ernst Gluipers
2 jaren geleden

U.F.O – Underwater Flying Object.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Eerst zien en dan geloven………..

Ik zie niks………

Dwarsje
Dwarsje
2 jaren geleden

Eerst zien dan geloven…..

Andre
Andre
2 jaren geleden

Raytheon het is natuurlijk weer toeval maar de CEO is met zn vrouw vorig week neergestort. Was zeker een proefritje aan het maken in 1 van de UFO’s.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11947197/Raytheon-director-wife-killed-plane-crash-couple-coast-Florida.html

David
David
2 jaren geleden

Het zijn demonische entiteiten. Ze komen vooral in gebieden voor waar veel occulte activiteit is. Ze zullen een onderdeel gaan vormen van de Satanische New World Order (agenda 2030).

Bekijk deze interview met een Astronoom die Christen is, het geeft diepgaande inzicht:

De bijbelse waarheid over Aliens
https://www.youtube.com/watch?v=I_-yODzXVqY

Hanz-Max
Hanz-Max
2 jaren geleden

Kan waar zijn en kan niet waar zijn.. Het zal me een zorg wezen.
Het is in ieder gevak weer een prima PSY-OP en/of afleidingsmanoevre van de vuile, zelfbevlekkende MSM om lekker de werkelijke olifant in de kamer Niet te bespreken.
Tucker heeft zo z’n lijken in de kast, vertrouw ‘m voor geen cent.

Loek
Loek
2 jaren geleden

James Cameron was bezig met zijn film ”The Abyss”

jan hendrik
jan hendrik
2 jaren geleden

En, na wat reverse engineering, lang geleden al: https://www.youtube.com/watch?v=m0z1qEnJwHg

lkj
lkj
2 jaren geleden

Is dit soms een nieuwe geloof? Er zit niets wetenschappelijks aan. En als je het niet Gelooft
🙏 ben je dan een complotdenker?

Andy
Andy
2 jaren geleden

Dat is nog maar een tipje van de ijsberg. De verwachting is dat na Oekraïne de UFO’s het wereldnieuws zullen gaan bepalen. Er wordt ook steeds meer aandacht aan geschonken door de voornamelijk commerciële zenders.
Lees je in wat betreft operation Blue Beam en dan wordt ook duidelijk hoe men het christendom erbij betrekt.

Simon
Simon
2 jaren geleden

Zucht Tucker nu ook al? Hij praat over “evidence” maar ik heb nog steeds niets gezien.
Afdeling sterke verhalen. Het komt uit de oceanen… tssss.

Aljuf Svamp
Aljuf Svamp
2 jaren geleden

Hahaha… wat een theater weer… Tuker Carlson, de zogenaamde conservatief.
Ik interesseer me meer voor wat er écht rondom ons gebeurt.
Zouden meer mensen moeten doen, de realiteit is al erg genoeg.

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Eng wanneer we denken, dat we alleen zijn in de onmetelijke universum. Arrogant om te denken dat we alleen zijn. Eng om te denken dat we niet alleen zijn. Helaas zijn er reacties van mensen, die zelf nooit op onderzoek zijn geweest. Ik heb het gezien en ik geloof, dat er superieure wezens van elders in de universum ons regelmatig bezoeken. !!! Tevens verwijzen veel verhalen van de native Americans, de Thora, Koran, Bijbel en Mahabharata naar bezoekers uit de ruimte.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Tucker Carlson, moet die zich niet bezighouden met serieuzere zaaken, zoals de 6-Januari-2021-tapes ? Of is die daar weer mee gestopt ?
Ik lees daar verder weinig over.

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Niet echt nieuws. Maar goed het is wel lamestream media dus dat is wel nieuw.

Anja
Anja
2 jaren geleden

Het feit dat we in dit omniversum en ook in dit universum niet de enigen zijn en dat er nog veel meer planeten zijn waar leven is, lijkt me niet zo vreemd en daar gaat het ook helemaal niet over. Maar ik vind dit toch wel een verdacht iets. Waarom zouden de Amerikanen nu plotseling wel dingen openbaren? Dat is omdat ze er baat bij hebben, anders zou dat niet gebeuren. Naar mijn mening is dit een psyop en vliegt Tucker er met open ogen in. Hij is te goedgelovig.

UFO’s, onbekende vliegende (en nu dus kennelijk ook varende) voorwerpen zijn al zo oud als de mensheid. De maya’s berichtten er al over, de Egyptenaren, de Grieken, de Romeinen, etc. Lees, als je het op de kop kunt tikken, het boek van Erich von Däniken: Waren de goden kosmonauten… Erg interessante literatuur.

Als de globalisten plotseling dingen openbaar maken over deze dingen, dan weet je dat het flauwekul is. Je moet vrijwel alles wat ze zeggen omdraaien, ze liegen vrijwel altijd. Nog even en ze komen ook op de proppen met een soort imitatie Jezus die de wereld wel zal redden. Vlieg er niet in, mensen, het is de wereldreligie die ze nu kennelijk voorzichtig willen marketen. Blijf kritisch en blijf nadenken.

Alvast een fijn weekend allemaal!

Onbekendent
Onbekendent
2 jaren geleden

Extra terra estrial. Extra aarde wezens, dus niet van buiten onze planeet, maar van binnen de planeet, die vele malen groter is dan dat u denkt. 5de dimensie bestaat niet en aliëns komen NIET van andere planeten.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Al meer dan 80 jaar liegen ze en nu opeens gaan ze iets openbaren??? Niet geloofwaardig hoor.

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Grappig, al jaren lang zeggen ze dat Ufo’s bestaan.
En al jaren lang, is er geen bewijs.

Judocus
Judocus
2 jaren geleden

Egoïstisch om nog maar te denken dat we de enige humanoids zijn in het universum, allemaal broers en zussen, gemaakt door de bron van creatie, become one.

willemijnenzo
willemijnenzo
2 jaren geleden

LOL dit is te zot voor woorden ..en toch zo voorspelbaar; angstporno …nu het prikkie zakt in populariteit en het klimaatgedoe ook niet veel aanhang heeft sja dan moet je met iets anders komen…och och je kon er op wachten…..

Twan
Twan
2 jaren geleden

De mens kan geen UFO’s neerhalen en UFO’s crashen niet.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Russische onderzeeër natuurlijk.

Realist
Realist
2 jaren geleden

weapons of mass-distraction…dont look here, look overthere!

of deze Reagans toespraak bij de VN, over hoe een aanval van aliens, voor ‘saamhorigheid’ (one-world-goverment) zou zorgen, dat is namelijk ook een doel van de VN.

het al oude verzin een probleem, komt vervolgens met de ‘oplossing’ die je toch al wou, maar daar de handen niet voor op elkaar kreeg, want tja die lastige burgers moet wél weer eerst ff bangemaakt worden, en dan is het in koor: “oh overheid, vertel mij wat ik moet doen/geloven”
wat hebben we de afgelopen 2 jaar ook alweer gezien?…”we doen het voor de zorg, we doen het voor de ouderen, e.t.c.”

Realist
Realist
2 jaren geleden

de link naar de toespraak van Reagan over aliens

https://www.youtube.com/watch?v=uD2186Yh0Uc

Marco
Marco
2 jaren geleden

Zover ik weet als er ongeïdentificeerde vliegende objecten in luchtruim komen zonder communicatie worden ze neer geschoten, Wordt in geheim afgevoerd en kijken of technologie van ruimteschip/schotel kunnen gebruiken.

Sacha
Sacha
2 jaren geleden

Ik geloof wel dat UAP’s bestaan. Ik lees er al over sinds mijn jeugd, maar nog nooit eentje gezien. De vraag is dus: wie bestuurt die dingen? En in hoeverre heeft dit met de Great reset te maken? En waarom juist nu al die poespas? Verdacht, das wat ik er van vind. Er gaan ook verhalen de ronde, dat er in 2027 een fake alien invasie zou komen…..

Harmen
Harmen
2 jaren geleden

“….geloven dat deze objecten uit de oceanen komen” Kan het zijn dat deze objecten een watermassa nodig hebben als veilige punt van inkomst bij het reizen tussen de dimensies? Dit gebeurt dan diep onder water om minder snel ontdekt te worden, ook als het mis mocht gaan….zomaar een idee 🙂

TheInterContinentalMultiverseForce
TheInterContinentalMultiverseForce
2 jaren geleden

Tuck heeft het allemaal goed verwoord, tevens 1 van de beste verslaggever. Zelf ben ik van mening dat een groot aantal UFO’s de zee (Aarde is 70% water) als ondergrondse schuilplaats/Megabasis kiest, het is moeilijk toegankelijk wegens waterdruk. Welke type buitenaardsen het zijn is onbekend. Goed artikel.

Caatje
Caatje
2 jaren geleden

Ik denk dat het naïef zou zijn om te denken dat we de enigste zijn in ’t heelal..
Maar dat is mijn mening.

Mikey
Mikey
2 jaren geleden

Hebben jullie een paar jaar geleden niet gehoord dat er enkele nep onthullingen zouden komen over aliens en ufo’s?
Dat ze daarmee proberen mensen massaal te beinvloeden en misleiden.

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

De ufo die je tv zag is geen buitenaards en het is van de Amerikanen zelf ze belazeren de boel door experimenten die ze uit voeren

Grens
Grens
2 jaren geleden

Ik heb er één besteld, komt goed .

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Tja, ik weet niet wat ik hier van moet denken…

Niet bang
Niet bang
2 jaren geleden

Wat leven we in een bijzondere tijd. Op dit moment voel ik mij prima ondanks het verdriet om mij heen. Ik zie het grote spel en heb er vrede mee. Het licht overwint alles. Dank je God.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Christine von Dreiën zegt ook in èèn van haar boeken dat er,, binnen,, werelden zijn.
Wie zal het zeggen? de tijd zal het leren.
Wel interessant toch?

Marc
Marc
2 jaren geleden

Ze rollen momenteel gewoon van de band die zogenaamde vliegende schotels.
Komt geen buitenaardse aan te pas.

De ‘buitenaardse’ neuzen moeten dezelfde kant op voor de oorlog tegen de komst van de Schepper.

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

Ik heb even vluchtig de bovenstaande berichten doorgenomen en de meningen hierover zijn uiteenlopend, natuurlijk prima ieder zijn ding/geloof, ikzelf heb over de loop van 40 jaar diverse keren UFO’s waargenomen kleinere en grotere , de laatste keer ongeveer 2 jaar geleden ,ik volgde zoals ik wel vaker doe een lichtje dat zich voortbewoog langs de hemel, plots een fel licht en daar was in volle glorie een ronde grijze UFO zichtbaar ,amper een paar seconden maar heel goed zichtbaar, licht ging uit en er was niks meer te zien. Ondanks dat ik vaker iets had gezien was ik dit keer ook weer sprakeloos.
in de jaren ervoor met grote tussenpozen ook, een keer liep ik een kamer binnen en kreeg telepatisch door dat ik naar het raam moest komen, nou je begrijpt wel dat ik dacht dat ik het mezelf verbeeldde maar nee weer die drang van”kom naar het raam” ,ik twijfelde maar deed het toch, raam wijd open was op de eerste verdieping, en leunde naar buiten ,zag niks, toen rechts van mij een oranje achtig licht zonder geluid, dat ,vond ik vrij laag overkwam, Tsja dat kon van alles zijn dacht ik, maar toen keek ik naar links en daar op dezelfde hoogte met hetzelfde licht kwam er 1 die rechtse andere tegemoet, ik dacht jemig dat gaat niet goed dat wordt botsen, dus ik bleef kijken hoe dat ging aflopen, echter toen ze dicht genaderd waren tot elkaar stopten ze stil hangend dus en draaiden om elkaar heen in een perfect rondje (elk dus een half rondje ) zodat ze hun weg zonder te botsen konden vervolgen. Ik heb ze nagekeken en baalde dat er niemand anders thuis was .
En zo heb ik meerdere van zulke aparte dingen gezien, ik weet natuurlijk niet wie erin zaten, maar ben wel heel benieuwd geworden.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Afwachten en wakker blijven.

We leven in bijzondere tijden.

Alles gaat uit kast getrokken worden om de misdaad van de injectie’s te verdoezelen.

De misdaad cabal de meesters van het schorem dat zich politicus noemt gaat totale chaos scheppen of een heel groot event.

Voor misdaden en moordpartijen schrikken ze niet terug en ook niet voor het vervalsen van de geschiedenis.

Hans
Hans
2 jaren geleden

En zo wordt Tucker Carlson weggezet als UFO wappie . . .

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Here comes the UFO scare hoax…

Yollie
Yollie
2 jaren geleden

Ik geloof het helemaal. Admiraal Bird is vlak na de Tweede Wereld Oorlog weggevlucht van Antarctica, omdat hij werd aangevallen door vijandige toestellen/dingen, hoe je ze ook wil noemen, die uit het water kwamen opduiken met een enorme snelheid. Er is veel schade opgelopen en er zijn manschappen bij omgekomen. Er is natuurlijk heel geheimzinnig over gedaan, maar er is een heel goede Russische documentaire hierover (Operation High Jump) die ik een jaar of twee geleden gezien heb. Deze is echter niet meer te vinden, rarara.
En, wij weten toch wel dat alles omgekeerd is. Dus als wij worden afgeleid met allerlei satellieten in de lucht, moet je eigenlijk naar beneden kijken. Daar gebeurt het.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

ik weet niet hoeveel Carlson door de Amerikaanse overheid betaald krijgt om zo’n krankzinnige onzin te plaatsen. Of hij is volledig van het padje. Wat echter 100% zeker is, is dat alle informatie die afkomstig is van het Pentagon 100% bedrog zijn, zo hebben de afgelopen tientallen jaren geleerd. Het lijkt me toch zeer sterk dat ze nu niet keihard liegen. Het Pentagon zet de UFO troefkaart om de burgers af te leiden en klaar te stomen voor de New World Order. Wakker worden, schapen !

Dice
Dice
2 jaren geleden

Hmmmmm…. NASA is vaker onder water gefilmd ipv in de lucht

Havana
Havana
2 jaren geleden

Velen weten ook niet dat er zich een “inner earth” of een aarde binnen de aarde bevindt… Daar leeft een cevilisatie die ver geavanceerd is en ze maken zich grote zorgen wat er aan de oppervlakte aan het gebeuren is..

Hein
Hein
2 jaren geleden

reverse engineering

Ook zo worden we besodemieterd

IER
IER
2 jaren geleden

Sinds kort heet het UAP en worden erkend door overheden. Buitenaards wezens bestaan dus en kunnen komen op aarde. Het is ook hun keuze dat het bestaan ontkent wordt. Zeg maar richtlijn 1 uit Star Trek.

Hugo den Oude
Hugo den Oude
2 jaren geleden

Volgens de Bijbel is God een buitenaards wezen, want Hij komt niet van de Aarde.

Effe
Effe
2 jaren geleden

Tja ruikt weer naar voorbereiding op de alien invasion scare scenario. Heel slinks dit soort filmpjes eigenlijk. Hoe er suggesties gewerkt worden zonder daadwerkelijk te zeggen “ze zijn de vijand”. Hoe hij bv eerst beweert dat 100 (mooi getal ook weer) mensen door aliens zijn vermoord en dan blijkt dat het om meer een soort van ongelukken gaat, niet veel anders dan zonder kennis van straling een kernreactor binnenlopen als het ware. Of hoe er over kogels en hun ineffectiviteit onderwater gesproken wordt. Wat natuurlijk de suggestie wekt dat er geschoten dient te worden. En het is wellicht ook van belang stil te staan bij hoe er in het begin zoveel aandacht werd besteed aan “zijn leugendetectie skilz”. Wellicht (al dan niet onderbewuste) aankondiging van een lading leugens.

Simon
Simon
2 jaren geleden

Ik geloof helemaal niets meer, totdat ik het zie. We worden van a tm z gemindfucked.

Lexy the self-proclaimed filantroop
Lexy the self-proclaimed filantroop
2 jaren geleden

Eigenlijk is de engineering, om in aliens te gaan geloven, al 80 jaar gaande.

Monique
Monique
1 jaar geleden

Sinds wanneer houden USO’s zich daar ‘schuil’ in de diepte van oceanen? Wat wij nog niet ontdekt hebben zijn gebieden waar niemand ooit geweest is op aarde. Tot nu toe hebben we ongeveer 0,4% van de totale massa van de Aarde verkend. Dat zijn wellicht de meest interessante 0,4%, maar het blijft een feit, dat bijna alles wat we verder zouden kunnen vinden op aarde onder ons is. Ik heb er wel eens een artikel over geschreven op AB.

Jan
Jan
1 jaar geleden

Al 71 jaar zech ik dit al .leugens ufo s gezien ens daar bij maken hun zelf reuzen schepen miljarden weg sliuzen voor de andere planeet mars is u voorbeelden jaren gezecht mensen daar geleeft .boeken zijn gemaakt en geschreven voor dezen vetderf zaaiers .scholen begon al met leugens wakker nu .grt jb deustere weg komen u over wegen hoe .dat wil je niet weten .

Back to top button
105
0
We lezen graag je reactie!x