Op 26 juli jongstleden waren enkele mensen op een strand in het Waddengebied getuige van een onbekend vliegend object.
Ze bevonden zich op die bewuste dag ver van de bewoonde wereld aangezien ze 14 kilometer waren verwijderd van de dichtstbijzijnde plaats. Wat hebben ze gezien?
Het is niet voor het eerst dat in dit deel van ons land een UFO is gezien. Op 23 oktober 2011 filmde de camera van het VPRO-programma Nederland van Boven een uitzonderlijk object boven de Waddenzee.
Het vreemde object werd gefilmd tussen Harlingen en Terschelling, kijkend in zuidwestelijke richting. De programmamakers hadden geen idee wat de herkomst van het object was.
Bron: Openminds.tv
Gerelateerd:
- Helikopter VPRO filmt UFO boven Waddenzee (video)
- Zodra er UFO’s verschijnen zwijgt de pers
- UFO Europa: aflevering 2 (video)
- UFO’s in de Bijbel (video)
- Waarom wetenschappers niet praten over hun interesse in UFO’s
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







De dood verspreidt zich als een golf door het lichaam (video)
“Boos op de banken? Stem dan niet op de VVD”
Politie rukt met man en macht uit om verjaardagsfeestje te stoppen: ‘Het nieuwe normaal van Rutte!’
Amerikaanse marine doet meerdere tests met kernraket boven Los Angeles ‘om vijanden af te schrikken’
In een tijd van ernstige woningnood worden hardwerkende Nederlanders uit hun huis gezet: ‘Ongehoord is dit!’
Storm van kritiek op overstap Barroso naar ‘Evil Empire’: “EU dient niet het volk, maar zakkenvullers”
Waarom een overheid die jaagt op nepnieuws een gevaar voor ons allen is (en bestuurders de kriebels krijgen van vrije informatie)
Onthuld: In Denemarken worden vaccins gemaakt door een bedrijf dat de jihad steunt
‘De met afstand meest gevaarlijke klimaat- en milieuactiegroep in dit land heet: kabinet-Rutte IV’