Een voormalig docent van de Universiteit van Liverpool is in opspraak geraakt omdat hij vier jaar geleden tijdens een talkshow complottheorieën heeft verspreid over de Rothschild-familie.
De oud-docent, Alex Scott-Samuel, was de laatste jaren geregeld te gast in The Richie Allen Show. De talkshow werd lange tijd gepubliceerd op de website van David Icke.
In april 2015 claimde Scott-Samuel dat de Rothschild-familie achter de neoliberale invloed in het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten zit.
Fortuin
“Zo’n 200 jaar geleden financierden ze de Napoleontische oorlogen, waar ze een fortuin aan hebben verdiend,” zei hij.
“Sindsdien maken ze zich sterk voor vrijhandel en neoliberalisme,” voegde hij toe. “Maar zij zijn slechts één voorbeeld.”
Terwijl hij dit zei kwamen afbeeldingen voorbij van artikelen met koppen als ‘Rothschild sponsored Zionism, World Banking Control, and Israel’ en ‘George Soros and the Rothschild Connection’.
Vaccineren
De voormalig docent zei verder dat geen enkel land zijn inwoners mag dwingen om zich te laten vaccineren.
De Universiteit van Liverpool heeft zich gedistantieerd van Scott-Samuel. Zijn persoonlijke pagina is inmiddels verwijderd van de website van de universiteit.
[JC]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: Boze boeren leggen Parliament Square in Londen plat
Paus Franciscus claimt dat televisieprediker wonder heeft verricht. Experts hebben geen verklaring voor deze spontane genezing
“Aanval op Syrisch ziekenhuis Artsen zonder Grenzen uitgevoerd vanaf Amerikaanse vliegbasis Incirlik”
Dokters zien hoe Indiase man 15 dagen niet eet of drinkt en toch gezond blijft. Hoe kan zoiets?
Gideon van Meijeren demonstreert tegen seksuele indoctrinatie van kinderen en wordt weggestuurd door politie
Luidt Italië het einde van de euro in? Waarom de nieuwe Italiaanse regering groot gelijk heeft als zij uit de muntunie stapt
‘Soros en Biden klopten Oekraïners 1,5 miljard uit de zak’. Parlementslid legt omvangrijk corruptieschandaal bloot
Meer dan 12.000 (!) wetenschappers en artsen tekenen petitie tegen coronabeleid
Kort geding tegen Nederlandse Staat om deelname en steun aan Oekraïne-oorlog direct te beëindigen: ‘Wellicht eenmalige kans’