
Afgelopen jaar werd Willem Middelkoop uitgenodigd om een lezing te verzorgen aan de TU Delft. Hij werd aangemoedigd ‘ver buiten de gebaande paden te treden’.
In 2006 gaf Middelkoop aan de Erasmus Universiteit een presentatie met de titel ‘Patronen van Bedrog’, waarin hij onthulde dat Ford en General Motors hun geld verdienden met het verkopen van autofinancieringen in plaats van auto’s en dat de Amerikaanse huizenmarkt met list en bedrog steeds verder werd opgeblazen.
“Veel oorlogen starten met ‘false flag’-operaties”
Voor de nieuwe lezing zocht hij weken naar goede filmpjes op YouTube, onder andere van de Amerikaanse generaal Clark die ijskoud vertelt dat het Pentagon alle recente acties in het Midden-Oosten als onderdeel van een groter plan had bedacht.
Zijn programma had als rode draad dat we door de media keer op keer op het verkeerde been worden gezet. Journalisten blijken steeds weer in de val van spindoctors te trappen.
De lezing duurde uiteindelijk drie uur. Zonder enige pauze was er binnen enkele uren een magische sfeer ontstaan waarin we met elkaar de geheimen van de wereld leken te delen, aldus Middelkoop. Omdat steeds meer mensen zich in het grote bedrog verdiepen, heeft hij besloten door het hele land presentaties te gaan geven.
Meer informatie vind je op www.patronenvanbedrog.nl
Op de website wordt de presentatie als volgt omschreven:
Willem Middelkoop, oud-beurscommentator van RTLZ en bekend geworden door zijn juiste voorspellingen over de crisis bij DWDD en Pauw&Witteman, zal tijdens een drie uur durende multmediale presentatie aantonen dat veel van de echt belangrijke verhalen in deze wereld verborgen blijven. Met bijzondere videofragmenten toont hij aan dat vrijwel niets in deze wereld is wat het in de massamedia lijkt te zijn. In de huidige wereld van spindoctors en voorlichters is de Main Stream Media (MSM) voornamelijk gevuld met ‘nieuws’ dat op één of andere manier is ‘gefabriceerd’ of ‘gespind’. Hij toont een wereld van bedrog rondom Media, macht en geopolitiek. Het is een vervolg op de zeer bijzondere Patronen van Bedrog-presentatie van eind 2014 bij de TU Delft.
[RTL]
‘Klimaatdictator’ Timmermans wil mensen nog meer laten betalen: ‘Dictatoriale sekte’
“Alien: Covenant zal geheime missie van de Illuminati onthullen”
Alle stukken over Bijlmerramp voor 75 jaar geheim verklaard: ‘Wat wordt hier achtergehouden?’
Nieuwe vorm van hersenactiviteit ontdekt
Veel donkere materie rond de zon
Oudste man ter wereld (145) eet alles en is nog nooit ziek geweest: dit is zijn geheim
Trump: ‘Ik heb een kans om de Deep State te breken, dit zijn wrede mensen’
Grote graancirkel verschenen in Australisch weiland
Zoveel kritische zorgverleners snoerde de gezondheidsinspectie de mond