Professor Dave Collum deed in gesprek met Tucker Carlson een brisante onthulling. Hij zei dat de hele Amerikaanse overheid om zou vallen als de inhoud van Anthony Weiners laptop ooit het daglicht zal zien.
De Democraat zetelde van 1999 tot 2011 in het Congres en daarvoor zes jaar in het stadsbestuur van New York. Weiner was getrouwd met Huma Abedin, toeverlaat van Hillary Clinton. En met wie is Abedin nu getrouwd? Met niemand minder dan Alex Soros, de zoon van de steenrijke George Soros.
(Video verwijderd? Klik hier...)David Collum tells Tucker Carlson that if the contents of Anthony Weiner’s laptop were ever exposed, it would collapse the entire U.S. government.
He claims the laptop was rigged with ki*l switches and contained material so horrific that nine officers who viewed it kept leaving… pic.twitter.com/4NvvIe2MJG
— Shadow of Ezra (@ShadowofEzra) August 21, 2025
Heel zieke man
Officieus vroeg Abedin de scheiding aan uit vrees dat ze tegen elkaar moesten getuigen in de nasleep van de kwestie rond het e-mailverkeer van toenmalig presidentskandidate Hillary Clinton.
Zijn sextingpraktijken leidden tot zijn val. Hij pleitte schuldig aan het verspreiden van obsceen materiaal aan een minderjarige en gaf voor de rechter zijn seksverslaving toe. Hij zei dat hij ‘al heel lang een heel zieke man’ was. Op één van de seksueel getinte foto’s lag ook zijn zoon naast hem in bed.
Alle negen dood
Collum zei tegen Carlson dat Weiners laptop ‘kill switches’ had en dat het materiaal dat erop stond zo afgrijselijk was dat negen agenten die het aantroffen er niet naar konden kijken.
Volgens Collum zijn alle negen agenten nu dood.
Dat doet hem denken aan de vijf agenten die stierven na de ‘bestorming’ van het Capitool op 6 januari 2021. Vier van hen zouden zelfmoord hebben gepleegd.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Ankie groeide op bij de powers that be en maakte deze verschrikkingen mee
Het wordt een beetje eng nu. Mensen verwijderen massaal NU.nl-app na deze krankzinnige maatregel
Mysterieuze sterfgevallen: “UFO-onderzoekers omgebracht door mannen in zwart”
Man achter ‘NOS = fake news’-stickercampagne volledig door het slijk gehaald. Waarom oude media er zijn om de oppositie neer te sabelen
Groot boerenprotest op stapel vanwege ‘gedrocht’ van een maatregelenpakket: ‘Laat Den Bosch schudden’
‘Nanodeeltjes in coronavaccin Pfizer wekken allergische reacties op’
Vrouw van hartchirurg: ‘Soms vraag ik me af: bestaat corona wel?’
Journalist over Syrië: “Ik heb nog nooit meegemaakt dat er zoveel bewuste leugens zijn verspreid”
Bevolking IJsland komt stuk gezonder uit bankencrisis