Tijdens een persconferentie kreeg Danielle Smith, de premier van de Canadese provincie Alberta, de vraag waarom ze zo’n afkeer heeft van het World Economic Forum.
Smith zei het onsmakelijk te vinden dat miljardairs opscheppen over hoeveel invloed ze hebben op politieke leiders, zoals ‘het hoofd van die organisatie heeft gedaan’.
JUST IN: “Until that organization [World Economic Forum] stops bragging about how much control they have over political leaders, I have no interest in being involved with them.” Says the new premier of Alberta Danielle Smith. https://t.co/RNEA66Cc5w pic.twitter.com/QsyMkjyEjM
— Abdusselam Bezirgan (@BezirganMocha) October 24, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Mijn focus ligt hier
“Dat is beledigend,” zei de premier, toevoegende dat niet de miljardairs, maar mensen die op deze politieke leiders stemmen het voor het zeggen zouden moeten hebben. “De mensen die op mij en mijn collega’s stemmen, wonen in Alberta en worden beïnvloed door onze besluiten.”
“Zolang die organisatie opschept over hoeveel invloed zij heeft op politieke leiders, wil ik er niets mee te maken hebben,” benadrukte Smith. “Mijn focus ligt hier in Alberta: het oplossen van problemen voor de inwoners van Alberta.”
Dit moet afgelopen zijn
Eerder zei de premier in een interview dat de gezondheidsdienst van Alberta midden in de pandemie een soort samenwerkingsverband heeft gesloten met het World Economic Forum.
“Waarom zouden we in hemelsnaam iets te maken willen hebben met het World Economic Forum? Dit moet afgelopen zijn,” aldus Smith.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NESARA stap voor stap: basisinkomen Japan, denktank wil economie hervormen
74-jarige Nederlandse vrouw overlijdt enkele uren na Pfizer-vaccin
Forensisch arts doet heftige onthulling: ‘Allemachtig, hoor deze 2 minuten even aan’
Zorgminister Agema had het over NAVO-verplichtingen waar ze aan gebonden is, dit zeggen de Wob-stukken daarover
UGent onderzoekt Stonehenge met speciale sensor
Beursanalist: ‘Mensen gaan dood door coronabeleid Rutte!’
Marion Koopmans over kandidatuur Frans Timmermans: ‘Goed nieuws, energie, verbindend’
Zojuist in de Slaapkamer: Rutte geeft geen antwoord en lacht u vervolgens recht in uw gezicht uit met zijn WEF-tasje
Volgens knip- en plakdienst NOS rijden 2 trekkers hier met grote snelheid weg: oordeel zelf