Buitenland

VIDEO: Zo ziet persvrijheid eruit in Amerika

Help door dit artikel met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Amerikaanse journaliste Abby Martin, presentatrice van het programma Empire Files, werd hardhandig gearresteerd toen ze voor teleSUR verslag deed van protesten rondom de Democratische conventie, die maandag van start ging in Philadelphia.

Hoewel ze maandag werd vrijgelaten, zei ze dat er vele anderen waren die nog vastzaten. Dat terwijl de politie zei dat er geen arrestaties waren verricht bij de Democratische conventie.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

VIDEO: Zo ziet persvrijheid eruit in Amerika

Nietsvermoedend

Martin was op weg naar een plek waar werd geprotesteerd en aanhoudingen zouden zijn verricht. De politie had alle straten afgesloten en stuurde Martin naar een uitgang, waar ze werd gearresteerd omdat ze niet beschikte over de juiste accreditatie.

Samen met haar producent Mike Prysner werd ze nietsvermoedend naar een gebied geleid waar alleen geaccrediteerde journalisten mochten komen die toegang hadden tot de Democratische conventie. Terwijl ze meewerkten en het gebied verlieten, pakte een agent Martin hardhandig vast, draaide haar arm om, scheurde haar jurk kapot en arresteerde haar wegens ‘wanordelijk gedrag’. Meermaals gaven ze te kennen dat ze geaccrediteerde journalisten waren.

VIDEO: Zo ziet persvrijheid eruit in Amerika

Mishandeld

“Ik werd door drie agenten mishandeld,” zei ze, voordat ze haar in een politiebusje gooiden en naar een basisschool reden waar ook vele demonstranten naartoe werden gebracht.

“Ik probeerde te accepteren hoe onwerkelijk het allemaal was,” zei Martin. “Ik dacht aan wat mensen moeten doormaken die iedere dag op zo’n hardhandige manier worden gearresteerd in Amerika. Het is verbazingwekkend dat de politie mensen elke dag op deze manier behandelt in dit land.”

Bekijk ook de reactie van Abby Martin:

[teleSUR]

Interessant

Vind je dit goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

17 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arwijn
Arwijn
9 jaren geleden

De normaalste zaak van de wereld in een Communistische Staat.

flardinga
flardinga
9 jaren geleden

Ja, ik kan een ieder het verhaal van Leonard Peltier eens te lezen aanbevelen, volgens Amnesty International is hij, een geliefd Indiaans leider al heel lang onschuldig vast gehouden, te vergelijken met Nelson Mandela, deze Peltier beschuldigde men van het doden van agenten, alle presidenten van de USA hebben een overeenkomst met elkaar denk ik, want zij laten hem niet vrij, hij zit al heel lang onschuldig vast.
Amerika is met veel doden van Indiaanse volkeren veroverd en in het bezit gekomen van Europeanen en kijk nog steeds hoe zij de niet blanken behandelen, doodschieten en ter dood brengen, soms zijn zij ter dood gebracht en blijkt later dat zij onschuldig waren, hoe is dit land ontstaan, in mijn beleving door oorlog voeren en vooral ten koste van de Native Amerikanen, niks nieuws onder de zon voor mij allemaal, een grappige oude film die Soul Man heet moet je maar eens bekijken, het laat zien hoe het is om een zwart burger te zijn in de USA vandaag, jammer dat Sanders niet de nominatie won van Clinton, hoe wel hij niet jong is, is hij in mijn beleving wel integer en dat kan ik van die 2 genomineerden niet zeggen.

PsyChris
PsyChris
9 jaren geleden

Misschien heeft het te maken met het feit dat ze voor RT heeft gewerkt?

I know, onwaarschijnlijk, maar wel mogelijk…

Jaya
Jaya
9 jaren geleden

Macht en corruptie in de VS is ons bekent.

exegese
exegese
9 jaren geleden

Ze doen werkelijk alles om “Killary” Clinton in het zadel te helpen, dat het recht mag zegevieren en de wereld gered, bij de gratie dat dat mag mislukken. Ze zal de wereld veranderen in één groot strijdtoneel als ze de kans zou krijgen ! Alles is beter dan “Killary” Clinton als volgende president. Hopelijk komt Assange op tijd met de publicatie van haar “verdwenen”e-mails en moeten ze haar achter de tralies laten verdwijnen in plaats van op de troon in het Witte Huis.

Armonicus
Armonicus
9 jaren geleden

In da le-hend of da vrie en da hoom of da breeeeff!

Nea
Nea
9 jaren geleden

Valt best mee in de VS. Ken landen waar ze nog veel slordiger omgaan met journalisten.

War on Terror
War on Terror
9 jaren geleden

@Nea Vbn? stop aub. met uw dooddoeners. Man en paard noemen.

De VS is het gevaarlijkste land ter wereld, met afstand. Streven totale wereld hegemonie na.
Iedereen die mensenrechten, democratie, christendom, beschaving wil verdedigen, wordt als terrorist of dissident, antisemitiets zelfs, gebrandmerkt.
Gesuicideerd worden neemt epidemische vormen aan:
UN Official Has His Throat Crushed Right Before Testifying Against Hillary Clinton:
https://www.youtube.com/watch?v=kLFctRmE0_c

http://ahtribune.com/us/2016-election/1098-banana-republic-of-america.html

We zijn niet naïef. Ook in ons land worden Amerikaanse praktijken toegepast: dwz.: alleen media die onder (CIA) controle staan worden toegelaten, zonder daar ruchtbaarheid aan te geven – uiteraard.
Het door redacties dreigen met ontslag werkt beter dan censuur in de strikte zin van het woord.

Nagenoeg alle toonaangevende titels zijn in handen van ca. 6 globale media conglomeraten en spannen samen met de CIA.

Het post-democratisch tijdperk, de 21ste eeuw, stoelt op desinformatie en mind-control:
http://www.sagaciousnewsnetwork.com/top-journalist-exposes-how-intelligence-agencies-control-western-media/
http://metanoia-films.org/psywar/

De CIA vermoord ook wel Amerikaanse journalisten non-embedded in oorlogsgebieden, of zo maar, als clandestiene wapen-, drugs, orgaan-, bloeddiamenten-handel, enz. worden ontdekt en dreigen te worden gepubliceerd; totale ‘cover-uo’ door de toonaangevende media van terreur door de staat tegen eigen volk: http://www.wanttoknow.nl/overige/911-t-verhaal-van-dansende-israeli-en-palestijnen/

De toonaangevende media in het corrupte ‘Westen’ zijn de spreekbuis van de globalisten.
Desinformatie is belangrijker dan feiten en achtergronden.

In de VS zijn al 100-en concentratiekampen gebouwd, en nu gereed gevuld te worden met zieken, gehandicapten, journalisten, dissidenten, iedereen die ze naar de Goelag-stijl kampen willen sturen, de USA heeft hiertoe al recent een alliantie gesloten met ‘nazi’-VN; enorme verplaatsingen van VN-gepantserde voertuigen – voor razzia’s – zijn in de VS recent gefilmd:
http://www.washingtonsblog.com/2015/12/01-endgame-plan-create-isis-export-isis-refugees-horrific-false-flag-terror-attacks-martial-law-fema-camps-truthers.html#comment-200545

Timmermans: geen TTIP, dan oorlog. Geen acceptatie van geforceerde massa-migratie, dan oorlog. De AZC’s zal hij wel beschermen dan, dat is zijn werkkapitaal ahw.
Geen journalist van de toonaangevende leugenmedia die dit heeft verslagen, geen redacteur die het zou doorlaten.

Back to top button
17
0
We lezen graag je reactie!x