Woensdag clashte FVD-leider Thierry Baudet tijdens het NOS-debat met de ‘non-binaire’ Bram. Het lijkt er sterk op dat het debat door de NPO totaal gescript en in scène gezet werd om Baudet als ‘hater’ te kunnen framen, constateert voormalig FVD-Kamerlid Ralf Dekker.
“Dit is wel kwalijk,” vindt Dekker.
Musicoloog Kees Vlaardingerbroek vraagt zich af: “De grote vraag is nu of Rob Jetten van dit bedrog op de hoogte was. Heeft Jetten willens en wetens aan dit beschamende politieke amateurtoneel meegedaan?”
Waarop huisarts Els van Veen reageert: “Als Jetten op de hoogte was, dan was dit gewoon een variant op het ingestudeerde dansje van Kaag.”
Nazi
Er is meer. Bram heeft zich in het verleden op zijn zachtst gezegd nogal laatdunkend uitgelaten over Baudet. Zo schreef Bram op 14 augustus 2022: “Ik smeek jullie om te stoppen met elke keer als Thierry of een andere nazi iets gevaarlijks en/of genocidaals zegt te zeggen dat-ie dom is. Het is niet dom, het is niet idioot, het is een bewuste uiting.”
Op diezelfde dag tweette ‘die/hen’: “Hij zegt dat dekolonisatie een fout was, predikt constant antisemitische onzin en pleit voor een eigen staat voor mensen die aan zijn politieke kant staan. Als je dat al geen nazi durft te noemen weet ik het ook niet meer.”

Fascist
Nadat een raadslid van FVD begin dit jaar tijdens een debat in Arnhem andere raadsleden aan het huilen had gemaakt met uitspraken over genderideologie, schreef Bram: “Heel fijne framing hoor. ‘Huilende raadsleden’ in de titel benoemen in plaats van de genocidale leugens van de FVD. Dan lijkt het lekker alsof de politici zich aanstellen. Ik schaam me dat ik in dezelfde stad woon als deze fascist.”

Wat een toeval dat de NPO uitgerekend deze jongere tegenover Baudet heeft gezet.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Musk haalt uit naar Soros: ‘Hij lijkt niets minder te willen dan de VERNIETIGING van de westerse beschaving’
Doutzen Kroes spreekt zich uit tegen vaccinatiebeleid: ‘Luister goed naar je intuïtie’
Geheime Australische UFO-documenten openbaar
Pepsi zegt in wezen accuzuur te verkopen
Amerikaanse gezondheidsdienst verzwijgt link tussen kwik in vaccins en autisme
Sigrid Kaag: ‘Met trots kijk ik terug op wat is bereikt’
Obama gebruikte ‘methodes van een politiestaat’ om Trump af te luisteren
Hugo de Jonge krijgt schrik van zijn leven: Bedankt voor je stem op Thierry Baudet
Bijen kunnen ’tijd terugdraaien’ en verjongen