Een inwoner van Carmichael nabij Sacramento in de Amerikaanse staat Californië heeft een vloot van duizenden objecten vastgelegd op video.
De objecten vlogen rond 19.00 uur in diverse formaties door de lucht. Het beeldmateriaal verscheen op 13 augustus jongstleden op YouTube.
De getuige nam het spektakel eerst 15 minuten waar alvorens hij besloot het fenomeen vast te leggen op video. Hij moest de beelden iets versnellen zodat hij de limiet van 10 minuten niet overschreed. De gefilmde objecten zijn rood, oranje en wit van kleur.
Te zien is hoe verschillende bollen om elkaar heen draaien, naar elkaar toe vliegen, weer uit elkaar gaan en verschillende formaties aannemen, zoals driehoeken, rechte lijnen en V-formaties. Hij merkte de bollen op toen een helikopter overvloog. Op een bepaald moment in de video vliegt opnieuw een helikopter over, dit maal van de sheriff van Sacramento. De getuige meent dat de grootste objecten het schouwspel coördineren.
Het onbewerkte beeldmateriaal kan hier worden gedownload.
Bron: YouTube/njorgensen1154






Hugo de Jonge opent meldpunt voor discriminatie, ‘heel wat’ ongeprikten doen melding
NASA geeft koude fusie toe
Osteoporose is gebaseerd op een leugen waar Big Pharma miljarden aan verdient (en de medicijnen maken je botten juist brozer)
Colloïdaal zilver: Een antibioticum dat alleen schadelijke darmbacteriën vernietigt
Gideon van Meijeren trekt van leer tegen viroloog Van Ranst: ‘Misselijkmakende en schadelijke propaganda’
‘Rutte, De Jonge en Grapperhaus testen positief op corruptie en crimes against humanity’
Neuropsychiater ontdekt telepathische vermogens bij autisten en maakt er beelden van
Buitenaardsen ‘hoogstwaarschijnlijk’ op manen van Jupiter en Saturnus
Zijn de Russische aanvallen gericht tegen Amerikaanse biolabs in Oekraïne?