De ongevaccineerden zijn gerehabiliteerd, zei de Duitse journalist Hans-Ulrich Jörges vrijdag bij nieuwszender Welt. In Duitsland was de uitsluiting nog heftiger dan in Nederland en ook in Nederland kregen ongevaccineerden onterecht de schuld dat de maatregelen zoals lockdowns langer duurden.
De winnaars zijn de niet-gevaccineerden, zei Jörges. Na de openbaring van de documenten van het Duitse RIVM, de zogeheten RKI Files, eist hij dat politici als [president] Steinmeier publiekelijk hun verontschuldigingen aanbieden, omdat ze ongevaccineerden lange tijd hebben uitgesloten via 2G en gelogen hebben over de ‘pandemie van de ongevaccineerden’.
De ongevaccineerden moeten gerehabiliteerd worden. Dat zegt de Duitse columnist Hans-Ulrich Jörges. In Duitsland was de uitsluiting nog heftiger dan in Nederland. Maar ook in Nederland kregen ongevaccineerden onterecht de schuld dat de maatregelen zoals lockdowns langer duurden.… pic.twitter.com/LwFviVk2wR
— Els van Veen (@veen_els) July 28, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ontluisterend beeld
De slogan ‘pandemie van de ongevaccineerden’ is naar verluidt bedacht door marketingmensen en werd gebruikt om niet-gevaccineerde mensen te dwingen een prik te nemen.
Het Duitse RIVM heeft zich als een gedienstig slaafje opgesteld richting politiek en inlichtingendiensten, constateert huisarts Els van Veen. “Pas recent had één oud-medewerker de moed om de documenten van destijds naar buiten te brengen. En die documenten worden nu door velen gedownload en gelezen. Het beeld wat er naar voren komt is ontluisterend.”
Voor de rechter
Ook het RIVM vond het eigen hachje en prestige belangrijker dan de gezondheid van burgers in Nederland, blijkt uit Wob-documenten van data-analist Cees van den Bos, aldus Van Veen. “Datzelfde kan ik zeggen over instanties als CBG (het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen, red.), Gezondheidsraad, ministeries en het grootste deel van de Tweede Kamer en de media.”
Excuses aan en rehabilitatie van de ongevaccineerden is een begin, merkt oud-Kamerlid Wybren van Haga op. “Daarna moet het recht zijn loop hebben en moeten de verantwoordelijken voor deze misdaad tegen de menselijkheid voor de rechter komen en gestraft worden!” vindt hij.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Withete Van der Staaij: ‘Ongevaccineerden zijn de zondebok en ik vind dat een hele gevaarlijke ontwikkeling’
Kijken: brandweermannen klagen over neurologische schade na plaatsing gsm-mast bij hun kazerne
President Poetin: “Amerika is geen democratie, verkiezingen worden vervalst”
De Amerikaanse medicijnwaakhond FDA is nu officieel eigendom van Big Pharma
Microgreens kweken op je vensterbank: meer voeding voor een tientje
Rockster wilde openheid over UFO-complot
Gideon van Meijeren vraagt beoogd minister van Defensie wat hij bij deze Rockefeller-club doet
Veel te veel kinderen krijgen ten onrechte een label: “Artsen probeerden ons in allerlei hokjes te duwen”
Israël voor Internationaal Strafhof gesleept: ‘Coronavaccin in strijd met Code van Neurenberg’