Great ResetBuitenland

Het is niet makkelijk om documenten te vinden waarin de machten hun plannen uiteenzetten, maar dit is er zeker één

Help ons door deze info met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

De Britse politiek commentator en columnist Katie Hopkins plaatste in 2019 een filmpje op social media waarin ze uitlegt waarom er zoveel migranten naar Groot-Brittannië komen.

Ze leest voor uit overheidsdocumenten waaruit blijkt dat asielzoekers het volgende krijgen als ze naar Groot-Brittannië gaan: een plek om te wonen, leefgeld en je kunt kiezen tussen een appartement, een huis, een hostel of een bed and breakfast. Ze krijgen meer dan 37 pond per lid van het huishouden, aldus Hopkins.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

En zelfs als ze afgewezen zijn, krijgen ze een plek om te wonen en meer dan 35 pond per persoon. Ze krijgen gratis zorg, gratis medicijnen, een gratis oogtest, een gratis bril, leest Hopkins voor. Het is volgens haar om die reden niet verwonderlijk dat ze komen.

In Nederland is de situatie vergelijkbaar. Wat is het doel hiervan?

Immigranten noodzakelijk voor digitale gevangenis

De massa-immigratie van kansloze apothekers en uitgevochten jihadisten hoort bij het plan, betoogt data-analist Cees van den Bos.

De immigranten accepteren de cadeautjes van de overheid onder voorwaarde van verregaande controle, vervolgens blijkt dat deze groep nieuwe Nederlanders het beter heeft dan de inheemse sociale onderklasse. Die inheemse laag van de bevolking wordt zo verleid om dezelfde voorwaarden (CBDC, social credits, et cetera) te accepteren, zegt Van den Bos.

Hij verwijst naar een rapport van het World Economic Forum waaruit blijkt dat de architecten van het nieuwe normaal (McKinsey) het zo hebben uitgedacht.

De immigranten zijn noodzakelijk om de digitale gevangenis te accepteren in ruil voor privileges, benadrukt Van den Bos.

Dit is er zeker één

En zo zullen de verschillende lagen van de bevolking stap voor stap ook accepteren om zich te laten oormerken.

In het rapport valt te lezen dat Europa vluchtelingen en asielzoekers bij binnenkomst zou kunnen registreren met behulp van een digitale identiteit. Dit is uiteraard bedoeld om te voorkomen dat mensen ‘vermist’ raken.

Politiek econoom Kees van der Pijl merkt op: “Het is niet altijd makkelijk om documenten te vinden waarin de heersende machten hun plannen uiteenzetten met de motieven erachter, maar dit is er zeker één.”


Interessant

Vind je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 175 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

68 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kiekedief
Kiekedief
2 jaren geleden

Wat doodeng brrrr !!

Kato
Kato
2 jaren geleden

Onze gekozen democratische volksvertegenwoordigers , zijn volks verraders . 1 DING VERGETEN DEZE LUI , ZE HEBBEN DE VRIJE TOEKOMST VAN HUN KINDEREN OP HET SPEL GEZET .

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Het het een omvolkingsplan van het establishment. Verdeel en heers. Onze vijand zit in den Haag en niet in Moskou.

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Zolang het je goed gaat, laat maar lopen. Maar uiteindelijk komt iedereen aan de beurt. Ook de welgestelden onder ons.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Vreemd. Nu komen ze binnen en worden helemaal niet geregistreerd en krijgen toch alles wat ze nodig hebben en krijgen voorrechten t.o.v. inheemse latere klasse. Toch hebben ze tot nu toe niks hoeven te tekenen om dat allemaal te verkrijgen. Als het zover is dat die pas er komt heb je kans dat juist die lui er het meest tegenin zullen gaan. Ik vind het dus een vrij vaag verhaal wat hierboven getikt is.

Ook dàt nog
Ook dàt nog
2 jaren geleden

JA DUH! Denk je nou echt dat ik/wij dat niet in de gaten hebben? Het begin van het einde van de Nederlandse cultuur is al lang aan de gang. Daarom geen zwarte Piet, geen standbeelden van bekende Nederlanders, geen negerzoenen en alles wat er op lijkt, straatnamen die worden veranderd, een joekel van een beeld van een vrouwelijke medelander met de handen in de zakken (logisch, want ze hoeft niet te werken voor d’r geld) enz enz enz. Heel Nederland gaat naar de verdoemenis als het aan onze alleraardigste leiders, wef, bill gates en andere globalisten ligt.

Rose
Rose
2 jaren geleden

Immigranten zijn het perfecte voorbeeld om daarna iedereen in de perfecte gevangenis mee te sleuren, en ze komen nog steeds onder Deep State beïnvloeding, met in den beginne de mooie levens geschenken…..

Rob
Rob
2 jaren geleden

Dit slaat echt nergens op hoor! Leuk al die kansparels die binnenkomen, maar de wereld van gratis geld staat op omvallen en als dat gebeurd is het einde oefening en zal de distopie zijn intrede doen. De groep immigranten zullen eerder hun eigen wereld creëren dan toe te geven aan onderdrukking, die hebben schijt aan de overheid . Alle mensen met (een beetje) verstand en een (beetje) vermogen zullen dan vertrekken of al vertrokken zijn uit NL

K. Renten
K. Renten
2 jaren geleden

McKinsey heeft gewoon het Coudenhove-Kalergi plan gekopïeerd.

T,A
T,A
2 jaren geleden

tja , het zijn vaak jonge mannen van 18 tot 25 jaar.
deze mannen heeft het land zelf nodig voor de opbouw en economie.
ze halen ze daar allemaal weg zodat het land kansloos blijft.

hier zullen ze net als de rest van het volk geknecht worden en geen gevaar meer voor de elite

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Er zijn meer dan genoeg dokumenten te vinden die als bewijs dienen voor de georganiseerde criminele misdaad. De belangrijkste zijn het Rockefeller Lockstep 2010 dokument, de Great Reset vh WEF en de Bilderberg agenda 2030 vd VN. Ook het verslag van Event 201 en het Covid-19 patent uit 2005 zijn belangrijke dokumenten.

Jantina
Jantina
2 jaren geleden

En toch denk ik toch steeds nog dat dit een angstzaaierij is die steeds verder oploopt tot er een climax is !🤔
Kijken hoever ze mensen tegen elkaar kunnen uitspelen ( like a game )

Oostwest-Thuisbest
Oostwest-Thuisbest
2 jaren geleden

Niks nieuws….dat is de sLinkse-Kerk-ideologie….
Exotische planten en dieren mogen er niet in vanwege het verdringen van de inheemse planten en dieren. Maar exotische migranten, die onze cultuur verdringen, geldt het omgekeerde en worden vorstelijk ontvangen…!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Hebben miljoenen mensen het nu nog niet door het Kalergi plan wordt in sneltreinvaart uitgerold. We kunnen er kort of lang over praten of schrijven maar zolang er miljoenen goedgelovige onderdanige schapen zijn die overigens wel voor eigen ondergang tekenen zal er helemaal niets veranderen dan dat de invasie van kansparels alleen maar meer en meer wordt.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Het NIEUWE slaverij.. MAAR NIET VOOR MIJ MIJN VRIJHEID IS BELANGRIJKER
DAN GELD…

theo weetjes
theo weetjes
2 jaren geleden

omvolking

Gerrit
Gerrit
2 jaren geleden

We moeten onthouden dat die vluchtelingen ook mensen zijn en dat die ook worden misbruikt. Tuurlijk zit er een percentage bagger volk tussen. Maar het merendeel wil gewoon een beter leven. Ze zijn misbruikt door dezelfde vijand die ons wil slopen. Als WIJ samen opstaan tegen de gemeenschappelijke vijand, en we vernietigen onze gemeenschappelijke vijand, dan is dit probleem zo opgelost. ONTHOUDT DAT DEZE MENSEN HIER HEEN KOMEN OMDAT DE ELITES HUN LANDEN ONTREGELEN EN HIER EEN UITHANGBORD OPHANGEN DAT ALLES GRATIS IS.

We worden allemaal door eem en dezelfde vijand gesloopt.

Plebejer
Plebejer
2 jaren geleden

Het doel? Totale ontwrichting van de westerse samenleving teneinde over te gaan naar een totale controlestaat. Met de weinigen die het overleven in slavernij.

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Wat een sukkels, dat ze denken dat immigranten braaf alles aannemen en dat achter gesloten deuren gaan zitten.

Ten eerste worden beloften niet waargemaakt, er is geen luxe, zeker niet voor langere termijn, ons eten vinden ze niet te vreten, en ten tweede zijn immigranten van nature sceptisch tov overheden. Ze zullen pakken wat ze kunnen pakken maar gaan echt niet binnen achter de tv zitten en een spuitje nemen voor vrijheid.

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

En aantal weken geleden een docu van DW (Duitse publieke omroep)
Armoede in Groot-Brittannië – Waarom zijn miljoenen Britten zo blut? 

https://youtu.be/BK68yyrKUOA

Bijna 15 miljoen Britten worden tegenwoordig als arm beschouwd.
Verslaggever zegt wat deze ontwikkelingen des te meer schokkend maakt dat de overheid heel goed weet dat liefdadigheidsinitiatieven het gat moeten vullen.
Gedurende Cameron’s presidentschap werden tegemoetkomingen voor arme gezinnen gekort met 44% tussen 2010 -2018, hij promootte het als ‘big society’ grote cultuurverandering waar samenleving elkaar helpt i.p.v. van hulp vragen aan lokale autoriteiten/overheid voor hun problemen.

Een 58-jarige veteraan (Graham) in de rij bij de voedselbank vertelde dat na geheel zijn leven te hebben gewerkt en voor covid werkte hij in de constructie, na covid raakte hij bankroet, hij een inkomen had van 2000 euro maandelijks en nu leeft van een werkeloosheidsuitkering van 400 euro. Nadat hij zijn huur heeft betaald houdt hij net genoeg over voor eten voor hem en zijn hond en/of zijn flat verwarmen zoals 16 miljoen anderen in UK die voor het dilemma staan van: ”heat or eat’
4 miljoen Britse huishoudens hebben een prepaid meter, van tevoren moet energie worden betaald met een prepaid key bij een winkel opgewaardeerd. Graham ging 20 pond optoppen dat is genoeg voor 4 dagen energie en komt er nog bij dat prepaid energiegebruikers 10% meer betalen voor energie.

Klausss
Klausss
2 jaren geleden

“we” willen naar de 500 miljoen..
Dat is 1 16e deel van 8 miljard..
Dat houd in dat er van de 16 dus maar 1 mag overleven…, “ze” gaan een nieuw record zetten..
Staat mooi in het Guinnes book of records…
Oh wacht!!

ludo
ludo
2 jaren geleden

zeer slim bekeken van het WEF
en natuurlijk loopt de grootste massa erin, er is in ieder geval geen weg terug

Draak
Draak
2 jaren geleden

Deze kansparels hebben geen vak geleerd en gaan dat, als ze zo in de watten gelegd worden waarschijnlijk ook niet doen. Waar ze goed in zijn is die domme westerlingen kaalvreten, ontheemd zijn, de criminaliteit in duiken en klagen. Totdat de economie definitief stuk is en iedereen ze uitkotst.
Het leefgeld dat ruim boven het minimum inkomen ligt, is niet meer op te brengen.
Parasiteren kan alleen in een welvarende samenleving en die is steeds verder aan het aftakelen.

Een digitale identiteit maakt fraude met ontvangst leefgeld moeilijk.

Ik vind het een raar verhaal. De beoogde OMVOLKING gaat zo niet werken.
Prikjes geven aan de oorspronkelijke bevolking, die dan langzaam uitsterft lijkt mij veel slimmer.

Paulus
Paulus
2 jaren geleden

Dit is een gegeven , waarvan ik het vermoeden heb, dat dit al heel lang zo gepland is.
Waarom zou je op zo’n grote schaal mensen in je land toelaten, die helemaal niets aan onze samenleving toevoegen en daarbij geen “echte ” vluchteling zijn .
Volgens mij is er maar een logisch antwoord . Je destabiliseert de oorspronkelijke bevolking. Haalt de cohesie uit wijken , dorpen en steden.
Daarna kan je als overheid dingen voor elkaar krijgen , die anders niet lukken .

Marjan
Marjan
2 jaren geleden

Inderdaad hier staat t op pag. 24:
Common digital identity for refugees and asylum seekers to fundamentally improve the management of the flow of refugees and asylum seekers, Europe will need an effectiveintra-EU distribution mechanism and border-managementpolicy. As an initial step, however, Europe could register refugees and asylum seekers at their first point of entry and issue a common digital identity.This could help prevent individuals being lost within the bureaucratic system and across the region because theyhave no consistent identification or registration. For example,the German government acknowledged that it did not knowthe whereabouts of 130,000 asylum seekers in 201671.Children – who are vulnerable to trafficking and crime –could benefit particularly from a digital identity system;10,000 refugee youth are estimated to have “gone missing”in Europe over two years as they moved to find family oropportunity72. The programme would aim to support theoverall transparency of the asylum process and, thereby, themanagement of relocation, integration and repatriation.To set up the identity management system, existing arrivaland processing centres across Europe should consistentlyissue biometric cards to asylum seekers and refugees, andensure that data is accessible across Europe. Ideally, the secentres would then also be charged with educating asylumapplicants about the new ID system, collecting relevant datafrom newcomers, and recommending destination countriesbased on host country needs and the specific skills ofapplicants. As an incentive, acquiring and using the digital IDcould be made a formal precondition for handling the asylumprocess and accessing public benefits, where this is notalready the case.

kijk niet weg
kijk niet weg
2 jaren geleden

we zien het sinds de invoering van de maatregelen en ver daar voor.

als je een functie bekleedt b.v. bij McKinsey, het WEF , de VN , Europese Unie , de WHO en meer van dergelijke clubs, mag je je de levens van alle aardbewoners toe eigenen, alsof ze lijfeigenen zijn.

de slapende mensen maken dat mede mogelijk, dat zijn over het algemeen de zogenaamde hoog opgeleiden. in de 75 jaar dat ik leef, heb ik goed om me heen gekeken en veel gezien en gelezen.

een voordeel van deze tijd is dat we in korte tijd heel veel wijzer zijn geworden, de mens kan zich ontwikkelen.

Marrob BE
Marrob BE
2 jaren geleden

Ik zou bijna zeggen, hoeveel documenten wil je hebben.
Ik zit gewoon op de site van het WEF en al jaren.
Je moet wel gewoon lezen en niet ” verkeerd” reageren want dan wordt je geblokkeerd.
Segers had het over een praatclubje maar dat is het zeker niet.
Rutte en consorte ontkennen of zo u wilt liegen over het WEF dat het gedrukt staat of allemaal complotdenken.
Schwab en Harrari zeggen wel gewoon wat ze van plan zijn en dat is griezelig.
Maar helaas, het gaat ze niet lukken.

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Waar de stommelingen geen rekening mee gehouden hebben is dat islamieten hun eigen regels handhaven. Namelijk de koran. Ze hebben maling aan de West Europese wetgeving.

Boris
Boris
2 jaren geleden

Nooit gedacht dat ze dit gingen doen he? Das mogelijk gemaakt door de snelle opmars van de digitale wereld: FB, Amazon, bankieren, mobiele telefoons, MSN, enz. Ze hebben hun plannen 30 jaar naar voren getrokken, want ze werden plots hebberig. Bovendien lopen al die kompanen op hun laatste loodjes. Ze willen het graag nog meemaken, voordat ze de pijp uit zijn. Het voordeel voor ons is, dat het voor hun net zo nieuw is als voor ons en dat schept legio mogelijkheden. Je ziet nu al dat hun Agenda 2030 niet gaat lukken. Ook in landen waar het WEF niet duidelijk aanwezig is, worden ze nu al wakker. Mensen weten ondertussen dat ze bedrogen zijn met Covid (het bestaat niet) en financieel beroofd zijn (lockdowns) en uiteraard dat de meesten een gifspuit hebben gekregen. AL deze ellende is mogelijk gemaakt, door het apparaat wat de Cabal steunt en opdrachten uitvoert. Dat zijn de regeringen. Die zijn gehersenspoeld, omgekocht of worden gechanteerd met seksuele misdadige uitspattingen (Epstein). AL die handlangers hebben op 1 ding niet gerekend: dat ze allemaal vervolgd zullen worden voor misdaden tegen de mensheid. Zodra dit gebeurd, gaan ze praten en komen de bewijzen tegen de echte plannenmakers, gifmengers en topcriminelen. Ik denk dan ook dat er een wereld tribunaal moet komen met onafhankelijke rechters.

TVT
TVT
2 jaren geleden

Het WEF en hun nieuwe normaal, met hun ‘opportunities’ en ‘small windows’. Laat iedereen niet lachen (laat iedereen maar ’s kennis nemen van die gasten bij het WEF, bij wijze van geschiedenisles)

Het is belachelijk als Harari en Schwab (WEF), maar ook Gates en Fauci, zich tot de elite vinden behoren. Is iemand al iets menselijks, iets vriendelijks opgevallen aan die gasten? Rassenverbetering? Met die gasten? Ha!

Wat ze willen is iedereen die niet tot hun onmenselijke, a-creatieve en liefdeloze soort behoort tot onderdanen maken. Als je via google-afbeeldingen hun koppen tevoorschijn haalt dan weet je: dit zijn geen prettige gasten en die gasten willen we niet de baas over ons laten spelen wat betreft vrijheid, gezondheid, onafhankelijkheid en vrede.

De waarheid keihard laten blijven horen, uiteindelijk kan de leugen daar helemaal niet tegen.

Locke
Locke
2 jaren geleden

De vluchtelingen ontvluchten uit onwetendheid hun eigen rijkdom. Die de mensen op de vlucht zetten beginnen te graven en de zeeën leeg te roven als het terrein verlaten is, als beloning krijgen ze hier een GSM een visstick een muntje als koekje uit eigen trommel . Hier begint de spirituele culturele teloorgang om later als ontheemde verloren op de antidepressiva in de kist naar de niet meer bestaande roots terug te keren.

Longrider
Longrider
2 jaren geleden

De plannen zijn wel te vinden. Heel gemakkelijk. Op het internet. Het geheime convenant en de leer van de wijzen van Sion. Als u die 2 documenten leest wordt letterlijk alles duidelijk. Inclusief wat u te doen staat. Waarheid maakt vrij. Ook vervelende en ongewenste waarheid.

malion
malion
2 jaren geleden

Er zijn voldoende mensen die heel erg veel weten wat de elite gedaan hebben en nog meer voor het volk als verrassing hebben voor de komende periode. Een van die mensen die al heel veel jaren door heeft wat de elite aan het doen is en alles blijft onderzoeken is, Deborah Tavares.

Marcel
Marcel
2 jaren geleden

Deze jonge mannen, vaak gewetenloos, zijn ideaal om ons eronder te houden al de cbdc is ingevoerd.
Ze zijn immers Nederlander, dus worden als controlemiddel ingezet, natuurlijk met voldoende wapens en voldoende politieke backup.
Bij wandaden komt er geen onderzoek, daar zorgt het politieke kartel wel voor.

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Wees welkom in Walhalla. Wij werken voor u en dienen u. Wij geven u alles wat we bezitten. Wij passen ons aan. Onze tradities, cultuur, normen en waarden heffen we op voor u. Als u de boel verziekt en sloopt, dan is dat een signaal voor ons dat we het beter moeten doen.

nico
nico
2 jaren geleden

Lang leve de stakeholders hoera hoera. Doet een beetje denken aan leenheren en de horigen in de middeleeuwen.

111
111
2 jaren geleden

Ne Kato, de democratische volksvertegenwoordigers zijn hier niet de schuld van.
Het is die 95% van de Nederlanders die liggen te slapen en geen idee hebben wat er gaande is.
Precies het zelfde zoals bv de vermiste kinderen. Jullie vonden het allemaal prima want je bleef lekker doorslapen.
Of, bv, die 5.5 miljard euro die verdwenen zijn toen mengele zijn deal maakte over die gezichtsluiers.

Julle laten het allemaal die dus nu niet lopen te kankeren en andere mensen de schuld geven.
In je slaap verkopen jullie je eigen land. Dus Welterusten Nederland.

Peter
Peter
2 jaren geleden

Een kat in het nauw maakt rare sprongen……………….

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

“Het is niet makkelijk om documenten te vinden waarin de machten hun plannen uiteen zetten”.

Werkelijk ?

Agenda 21.
Agenda 2030.
Agenda 2050.
Operation Lockstep
Alles dat ooit door het wef is uitgegeven.
Das Kapital.
Het Communistisch Manifest.
Oh ja en dan was er ook nog Mein Kampf.

Echt zo makkelijk is het maar ja journalisten tegenwoordig die kunnen niet meer zoeken hè want DAT schijnen ze niet meer te leren.

En dit is dan wat er gebeurd wanneer je als ‘beroepsgroep” een aantal generaties als doorgeefluik voor precies die macht hebt “gefunctioneerd”.

Eppo
Eppo
2 jaren geleden

Hier in Nederstan is het nog gekkers de Sociale Dienst geeft gewoon nieuwe auto,s aan Ze .

dwd
dwd
2 jaren geleden

The kalegri plan nu ook officieel bevestigd.

Back to top button
68
0
We lezen graag je reactie!x