CoronaMens en Dier

Volgens Rutte was het kabinet ‘misschien onbedoeld’ te hard over ongevaccineerden

Help door dit artikel met je kennissen op je social media te delen!

Premier Rutte kan zich voorstellen dat sommige uitspraken van kabinetsleden over ongevaccineerden tijdens corona als hard zijn ervaren. Ook had hij achteraf ‘misschien’ meer moeten luisteren naar de mensen die het oneens waren met de coronamaatregelen.

“Misschien onbedoeld, maar zeker niet bedoeld,” antwoordde Rutte op de vraag van Caroline van der Plas of het kabinet te hardvochtig was over ongevaccineerden of te weinig in gesprek ging met deze mensen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De premier krijgt veel kritiek op zijn uitspraken. “Het kabinet wist dondersgoed waar ze mee bezig waren! Ze vonden het nodig om QR-codes in te voeren ondanks de vroege signalen dat vaccinatie helemaal niet beschermde tegen verspreiding. Er is doelbewust een deel van de bevolking ongefundeerd buitengesloten,” stelt bioloog Richard Steenvoorden.

Rutte denkt dat de burger achterlijk is

“Gelukkig, het kabinet was enkel ‘onbedoeld’ te hard tegen of over ongevaccineerden. Je zou bijna denken dat er verkiezingen in aantocht zijn,” schrijft Annelies Strikkers.

Neuroloog Jan Bonte ziet het somber in: “Je zult er versteld van staan hoeveel mensen er weer in het zoveelste kletspraatje van deze psychopaat trappen.” Advocaat Hester Bais haakt hierop in: “Het dieptreurige is dat Rutte daadwerkelijk denkt dat de burger achterlijk is.”

Beerput gaat open

“Het coronabeleid was overduidelijk vooropgezet, ook over het bashen van ongevaccineerden is in 2019 al nagedacht blijkt onder andere uit Wob-documenten. Evenals over het wegdrukken van kritische artsen,” merkt huisarts Els van Veen op.

BVNL-bestuurslid Hans van Tellingen is optimistisch. “Nu zelfs Rutte toegeeft dat het kabinetsbeleid inzake corona fout was, gaat de beerput open. En zal zelfs de meest verstokte fan van het coronabeleid inzien hoe het land en zijn inwoners zwaar zijn benadeeld. Dit is slechts het begin,” zegt hij.

Interessant

Vind je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 160 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

241 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ziggi
ziggi
3 jaren geleden

nu ist zaak tegen cbdc op te treden …. en de wereld financiele elite

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Onbedoeld. Jaja…

Greet Resist
Greet Resist
3 jaren geleden

het dictaat komt van de Verenigde Nazis;
UN Initiative Targets And Doxxes Doctors And Nurses Who Don’t Follow COVID-19 Narrative
https://www.zerohedge.com/geopolitical/un-initiative-targets-and-doxes-doctors-and-nurses-who-dont-follow-covid-19-narrative

Respect-2022
Respect-2022
3 jaren geleden

Zoiets noem je zoete broodjes bakken…

Meija Blok
Meija Blok
3 jaren geleden

De kloown die voor Rutte speelt verdient allang geen aandacht meer…Psychopaten moet je sowieso doodzwijgen…..Ik zou blij zijn als de berichtgeving over de NL poppetjes stopt.

Lianne
Lianne
3 jaren geleden

Mooie verkiezings propaganda, maar ik ga er van uit dat er zeker weer mensen in zullen trappen.

Tom
Tom
3 jaren geleden

We hebben onbedoeld mensen gegenocideerd.

Hans van Alphen
Hans van Alphen
3 jaren geleden

Wir haben es nicht gewußt………..Het blijft een familietrekje.


Japke
Japke
3 jaren geleden

Narcist, psychopaat, leugenaar en er is nog meer met dit figuur aan de hand. En dat is dan minister president van een land.
Ronduit schandalig

wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

‘Rutte denkt dat de burger achterlijk is’. Daar zal hij wel zijn redenen voor hebben.

Ate Hoeksma
Ate Hoeksma
3 jaren geleden

Rutte moet nu niet de onschuld gaan spelen. Hij wist overal van af, de bespreking met Bill Gates waren ook niet vriendschappelijk. Ze waren heel wat van plan.

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
3 jaren geleden

Denkt die vent nu nog goed met ons te kunnen maken? Voor hem is er maar een plaats, dat is het tribunaal.

WAF
WAF
3 jaren geleden

Een groot gedeelte van de bevolking wordt vermoord en advocaat Rutte betoogt dat dit onbedoeld, maar zeker niet bedoeld was.
En het volk weet het, liegen heeft deze man patent op. En hij vergeet ook maar even (onbedoeld maar zeker niet bedoeld??) dat hij en de Jonge verantwoordelijk zijn voor de Covid-chaos en daarover verantwoording moeten afleggen. Nee, meneer Rutte, de tijd van de praatjes is voorbij, het gaat nu over leven en dood, en de bevolking komt daar steeds meer achter.

Loekie
Loekie
3 jaren geleden

er is voor alles maar een weg naar oplossingen; dat er koppen gaan rollen maar dan letterlijk

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Misschien Rutte? De afrekening komt er zo aan…

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Weer die komedie in aanloop naar de verkiezingen, loop er niet in!

Snotje
Snotje
3 jaren geleden

Trap er niet in !
K lijd nog elke dag hieronder en dat is niet alleen van hun opruiing hoor , de gevolgen zijn heftig en komen pas na deze hel tot leven …. ptss !

Frits
Frits
3 jaren geleden

Inderdaad ze zien de verkiezingen aankomen. Maar ik ben bang dat te weinig mensen de echte waarheden lezen zoals in NfN, maar ook de Andere krant en Dissident etc. Dus met de propaganda van het kartel komen er nog genoeg schaapjes over de dam. Een tweede punt, hoe eerlijk zijn de verkiezingen? Als iedereen die op de oppositie stemt duidelijk laat zien dat hij/zij een foto maakt van het ingevulde stembiljet zal dat misschien toch indruk maken. Eén of twee stemmen verschil dat zal kunnen (vertellen) maar voor fraude heeft men wel duizenden stemmen nodig. Nederland let op uw saeck (Valerius)

E. de Ligt
E. de Ligt
3 jaren geleden

Smerige valse verkiezingsretoriek!

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Alles was al gepland in 2019 gecreëerde pandemie! En nog steeds zijn ze bezig met nog meer te creeëren!🫣🤡🤬

Snotje
Snotje
3 jaren geleden

Jan , k ga daar niét intrappen zeer zekers niet , vergeet niets !

Roland
Roland
3 jaren geleden

En zal zelfs de meest verstokte fan van het coronabeleid inzien hoe het land en zijn inwoners zwaar zijn benadeeld.

Geloven ze het zelf?? Na zoveel bewijs in de afgelopen jaren, wat boven tafel is gekomen, lopen ze nog steeds als schoothondjes achter hem aan.

Eleonora
Eleonora
3 jaren geleden

Ongelooflijk dit! Zeker, het is bijna verkiezingstijd. En wij vergeten niet!!!
Rutte mag dan last hebben van het niet hebben van actieve herinneringen, wij zeker niet! En ik hoop zodanig veel kiezers niet, dat een echt statement gemaakt gaat worden. Zoiets als dat dan het hele kabinet moet opstappen per direct en niet weer zoals na de toeslagenaffaire! Gewoon echt weg!!

Jeff
Jeff
3 jaren geleden

Als ie nu denkt dat we wel op hem gaan stemmen, dan heb ik een boodschap voor hem ….

Wakker worden!!!
Wakker worden!!!
3 jaren geleden

“Het dieptreurige is dat Rutte daadwerkelijk denkt dat de burger achterlijk is.”

Ik denk dat het dieptreurige aspect is dat hij daadwerkelijk gelijk heeft. En als de burger niet echt achterlijk is, dan doen ze in ieder geval heel goed alsof…

Frank Zappa zei ooit dat waterstof niet het meest voorkomende element is in het universum, maar dat wat het meeste voorkomt domheid is. En ik ben bang dat hij gelijk heeft….

Anne
Anne
3 jaren geleden

Wij WETEN nu en VERGETEN NOOIT!!!!!

Malion
Malion
3 jaren geleden

Onbedoeld…hoezo onbedoeld, alles gebeurd daar met opzet!
En ga nu niet de Jonge en Kuipers staan te verdedigen, het volk is niet van gisteren. O ja, liegen dat is een van je sterkste kenmerken. Dus hou op met dit soort flauwe informatie, zogezegd een boetekleed aantrekken maar nog half over je schouders laten hangen
Zijn er nu ook positie berichten voor het volk, en niet dat Amalia staan te dansen op Bonaire, kom op zeg!

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
3 jaren geleden

De ME onschuldige burgers in elkaar laten meppen, razzias op ongevaccineerden, burgers tegen elkaar uit laten spelen, gifspuiten promoten, allemaal onbedoeld. Rutte, maak dat de kat wijs, je bent een ordinaire criminele hufter.

Kees
Kees
3 jaren geleden

Wat Rutte roept, er komen alleen leugens zijn strot uit zoals hij al
meer dan 10 jaar doet.
Hij heeft bewezen een zeer onbetrouwbaar persoon te zijn welk zich
presenteert het dienen van de belangen van het Nederlandse volk
Echter met zijn satanische vrienden schare zoals Kaag en haar voetvolk
welk zich zeer zwaar misdraagt (sjoerdsema,Paternotte etc)
CDA ( Hugo de Jong, Kuipers etc) CU (Zegers etc) en natuurlijk VVD zelf
En zij durven het Nederlandse volk met een stalen smoelwerk te blijven voorliegen.
“How dear you” Maar niet te vergeten de PVDA met Adje Kuiken
GL met Klaver die de vermoorde onschuld speelt en een stiekeme rol
achter het gordijn speelt.
Denk hierbij wat de MSM heeft achter gehouden en het volk blijf voor liegen.
Hopende dat die achter bakse bende ook een onder het voetlicht komt.
🤮🤮⛔️

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Was gisteren in de supermarkt.

Komt daar niet meer graag.

Liepen twee diehards rond met een luier voor hun gezicht.

Heb medelijden met deze mensen.

Wat zijn ze bedrogen.

Hun schok zal groot zijn want ook zij zullen vroeg of laat niet onder de waarheid uitkomen.

Zij komen de gifbeker van waarheid in een keer aan het legen.

Warren
Warren
3 jaren geleden

Onbedoeld? Hahahahahahahahaha……….

Witte boorden politici zijn het!

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Als Rutte onder de trein zou lopen gaat bij mij de vlag uit. Narcist.

Marie
Marie
3 jaren geleden

Advocaat Hester Bias zegt dat het dieptreurig is dat Rutte echt denkt dat de burger achterlijk is.

Het merendeel van de burgers is achterlijk.
Ik hoop dat ik ongelijk heb maar als de VVD meer dan vijf zetels krijgt op 15 maart is helaas mijn gelijk bewezen.
Tenzij fraude natuurlijk.

TéDé
TéDé
3 jaren geleden

“Spijker en kop” Annelies Strijkers!

Bert schenk
Bert schenk
3 jaren geleden

Mijn reactie wil je echt niet lezen.
Vuile,vuile,vuile,vuile etc huichelaar,landverrader ga weg man

Locke
Locke
3 jaren geleden

‘Misschien onbedoeld’ hoor de afgezant van de duivel met zijn gespleten tong piano spelen over het alfabet, die krijgt via telepathie instructies van satan uit de Alpen hoe de tonen moeten klinken.

Brugje
Brugje
3 jaren geleden

“Zeker niet bedoeld”…. de zoveelste leugen van Pinokkio Rutte….
Alles was een tot in de puntjes vooropgezet plan door het WEF en trawanten, en nauwkeurig uitgevoerd door deze Pinokkio c.s.
Hij denkt werkelijk dat zijn onderdanen idioten zijn…

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Dat er verdragen zijn overtreden, opgesteld vlak na de oorlog, om burgers te beschermen tegen oorlogsmisdaden, vind ik nog het ergste.

Frans
Frans
3 jaren geleden

Misschien ook tijd voor herstel betalingen i.p.v. weer een excuus.
De gluiperd

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Dat wil ik eerst zien?

vgt
vgt
3 jaren geleden

Niet alleen voor de ongevaccineerden maar voor iedereen. De gevolgen waren en zijn onomkeerbaar. Velen kunnen het niet meer navertellen, en nog steeds gaan ze door met het promoten van HUN vaccins.
En Pfizer en Janssen houden zich alleen naar bezig met hun winst, over de rug van.
Ziek!

https://www.tijd.be/ondernemen/farma-biotech/pfizer-verwacht-omzetkrimp-door-sputterende-coronablockbusters/10444021.html

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

“Het dieptreurige is dat Rutte daadwerkelijk denkt dat de burger achterlijk is.”

Daar heeft hij veel redenen voor gekregen de afgelopen 3 jaar.

Op gegeven moment was de psy-op zo zichtbaar dat ik voor de spiegel ging staan me afvragen spoor ik niet?

Maar ik spoorde wel.

Alles wat ik vroeger geleerd had over infecties, verspreiding van infectie’s, vaccinatie en preventie stond op zijn kop.

Vroeger had ik geleeerd dat vaccinatie van oude mensen onzinnig en gevaarlijk was omdat hun immuunsysteem al gecompromiteerd is.

Vaccineren tijdens een lopende pandemie heeft helemaal geen zin stond zwart op wit in mijn oude studieboeken.

Vroeg behandeling van secundaire infectie’s was wat aanbevolen werd.

Mijn oude studieboeken konden op de brandstapel.

Dat het medisch systeem zo corrupt was had ik nooit kunnen denken.

Vind ik lastig te accepeteren, ook nu nog.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
3 jaren geleden

Even voor de duidelijkheid : In de politiek bestaat GEEN toeval, ALLES is gepland.

Trap hier nou toch niet weer in Mark R. is een Haarlemmerolie verkoper.

Rop
Rop
3 jaren geleden

Onbedoeld,? Er waren genoeg tekenen, en genoeg bezwaren ,dat vaccinatie niet de weg was ,maar Nee hoor, ze sloegen hun eigen (De jongen Rutte en meerderen )weg in , dat kan alleen maar betekenen dat ie nu schoorvoetend toegeeft dat het niet de juiste weg was, weg met deze mensen ze moeten gewoon van het Toneel verdwijnen en veroordeeld worden wegens grote Fouten

Jon
Jon
3 jaren geleden

Wat n slijmjurk, zeker binnenkort verkiezingen? Zieltjes winnen, wij hebben t door…..

Betine VG
Betine VG
3 jaren geleden

Nou? Waar blijven de excuses Rutte?

Joop
Joop
3 jaren geleden

Nazi’s Rutte en co afvoeren tribunaal deze landverraders genocide op de bevolking rotop met je leugens trekpop.

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

De dag dat die beerput helemaal open gaat,GREAT RESET en de plandemic scenario.is het voor hun doomsday.Ouders die hun kinderen hebben laten vaccineren gaan alle betrokkenen waarschijnlijk lynchen.Rutte kan dan beter zelfmoord plegen ,en de rest ook anders gaan ze het echt niet overleven.Voor het gerecht brengen heeft geen zin,rechters zijn hier door en door corrupt.Dit is waar ik al voor waarschuwde TRAP ER NIET IN IS AFLEIDING VERKIEZINGS BEDROG.

Danny
Danny
3 jaren geleden

En niemand heeft het over de olifant in de kamer, namelijk dat er helemaal geen virus was…

hans
hans
3 jaren geleden

“er zullen wel weer mensen intrappen”.
dat is een stok achter de deur voor als de komende verkiezingen gemanipuleerd worden.

rudeboybuster
rudeboybuster
3 jaren geleden

We hebben afgelopen paar jaar voldoende zwart op wit regels opgelegd gekregen middels o.a de propaganda van de NPO en MSM vanaf het begin van de Plandemic met daarin heel duidelijk omschreven hoe mensen te intimideren ,dwingen buiten te sluiten ,monddood te maken .Het is weer typisch Rutte achterbaks te doen alsof de behandeling van ongevaccineerden op deze misselijke wijze onbedoeld was. Het staat zwart op wit en is de realiteit. Fascist Hugo de Jonge en zijn zichtbare haat en spuuggedrag is daar een mooi voorbeeld van .Rutte is een volkverlakker, oplichter en landverrader zoals we sinds WO2 niet meer gezien hebben en medeplichtig aan de moord middels gifspuitdwang op veel van onze mede Nederlanders.

Jerome
Jerome
3 jaren geleden

Ah hij heeft zijn fouten toe nu nog excuus en herstelbetalingen. Mijn bonnetje staat ondertussen op een kleine €120.000 of gelden dat alleen voor zwarte ipv de blanke Nederlandse ongevaccineerde hetero man? Ze zouden die kanker homo door zijn kop moeten knallen dan doe je de wereld een groot plezier

Kabonkel
Kabonkel
3 jaren geleden

Deze uitspraak is net zo gelovig als zijn belofte destijds aan “de stratenmakers vam Venlo”.
GEBAKKEN LUCHT !!

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Stem dit schorem weg op 15 maart. Ook moeten er tribunalen komen zodat de schuldigen gestraft worden. Te beginnen bij rat Rutte.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
3 jaren geleden

whahaha nou vergeten en vergeven doe ik al helemaal niet! Stelletje tuig!🤢🤮👎

Bella
Bella
3 jaren geleden

De verkiezingen komen er aan, dus je moet de schade beperken voor jezelf..
Maar deze genocide is niet goed te praten, dit demonisch plan is al jaren van te voren gepland.
Deze mensen horen veroordeelt te worden voor moord met voorbedachte raden.

Mark
Mark
3 jaren geleden

Ik heb na de tip hier, de uitzendig van Café Weltschmerz met Pepijn van Houwelingen van 1 februari over oversterfte bekeken.

Zoals blijkt uit hoe het onderzoek naar oversterfte werd en wordt tegengewerkt en zoveel mogelijk wordt vertraagd is het verhaal van Rutte “Misschien onbedoeld te hard over ‘ongevaccineerden’ ‘” totaal niet geloofwaardig.

Als ik denk aan:
-Covid1984 censuur: LIMC/NCTV
-Medicijnen die niet mochten werken: Zinc+HCQ en Ivermectine

Overduidelijk was het beleid erop gericht omm zoveel mogelijk mensen zoveel mogelijk mRNA-prikken te geven.

J Huizing
J Huizing
3 jaren geleden

Laat iedereen hem de rug toe draaien als hij weer van die leugens uitkraamt, negeer hem!!!

Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
3 jaren geleden

De stembiljetten die hier bij mij in de brievenbus vallen,
worden altijd ritueel verbrand !
Met dat tuig van de richel uit politiek DH,
wil ik niks mee van doen hebben laat staan op stemmen.

Alice
Alice
3 jaren geleden

Ja hoor. Je kon er op wachten. Dat dit misbaksel tegen dat er verkiezingen aan zitten te komen, gaat lopen slijmk*tten. Nee, ik zal nooit nog één woord wat uit zijn reptielenbek met gespleten tong komt geloven.

freek
freek
3 jaren geleden

Ja, en een aap in de kont kijken kan iedereen mark!!..
fucking liar, je geloofwaardigheid was je 10 jaar geleden al verloren, dus niet raar doen en weer achteraf met de kennis van nu excuus aanbieden, want daar hebben we niks aan, kom ook maar eens over de balk met wat je met je vriendjes de laatste deccenia afgestolen hebt.

Dutch warrior
Dutch warrior
3 jaren geleden

Te laat!!!

Rob
Rob
3 jaren geleden

Wat een onnozele slappe figuur is Pinokkio toch! Helaas heeft deze muppet nog veel te veel aanhang in Nederland!

Fijne dag
Fijne dag
3 jaren geleden

Alleen gesust geklets voor verkiezingen alleen maar en daar heb ik geen actieve herinneringen aan alleen maar mijn ogen open gedaan.

Johannes
Johannes
3 jaren geleden

de man speelt met mensen

Xi Jinping
Xi Jinping
3 jaren geleden

Dan past alleen een daadwerkelijk excuus en aftreden en defintief niet terugkomen

Pirt
Pirt
3 jaren geleden

Leugen nummer zoveel. Ze wisten dondersgoed waar ze mee bezig waren in opdracht van die wef bende.
ik zal nooit de uitspraak van de jonge vergeten: we gaan van stad naar stad, van dorp naar dorp, van wijk naar wijk, van straat naar straat…
en het OM doet niets aan de aange spannen rechtszaak hierover.
Zo dekt de bende zichzelf en het volk? Dat mag de bijverschijnselen van die rot prik ondergaan tot de dood toe.

Mikkie
Mikkie
3 jaren geleden

Haha…” misschien”..”onbedoeld”…my ass..
Onder enorme druk( we weten waar ze wonen…) en.misleiding ( dansen met Jansen..) het aanpraten van angst en schuldgevoelens hebben heel veel jong volwassenen kinderen en anderen, een eerste prik genomen..
De kl..tzak..om dit nú te zeggen..zeker bijna verkiezingen..

nico
nico
3 jaren geleden

Misschien onbedoeld ? misschien onbedoeld. Wacht even … is dit een andere beschrijving voor waarschijnlijk bedoeld. Kom op klaus Rutte , jij en je kornuiten luisteren naar niemand, niet naar de burger niet naar artsen en helemaal niet naar de tweede kamer , je moet gewoon oprutte met je Schwab brilletje en je baphomet..

Anoniem
Anoniem
3 jaren geleden

Ik mag het toch zeer hopen. Open gooien die put…

patrick
patrick
3 jaren geleden

Nooit vergeven, nooit vergeten.
Zeker onthouden op het moment dat u stemt.

gaafland
gaafland
3 jaren geleden

hahahahahaha die mafkees denkt dat wij allemaal in Sinterklaas geloven…

L. Dylan
L. Dylan
3 jaren geleden

Oorlogshitser en landverrader, de zieke psychopaat rutte heeft weer gesproken. Met ellende dood en verderf in zijn kielzog. Hoe ziek zijn wij als volk dat we het toestaan dat deze misselijke vent nog steeds MP is en ongestoord zijn gang kan gaan. We zijn diep gezonken, wij, het eens zo trotse volkje. Er staat ons nog wat te wachten maakt uw borst maar vast nat. En we hebben het aan ons zelf te danken.

nico
nico
3 jaren geleden

Toppunt van schijnheiligheid.

Jackie
Jackie
3 jaren geleden

15 maart in aantocht!

Cieleke
Cieleke
3 jaren geleden

Hij LIEGT
mona keijzer die dichtbij stond en
Zich uitsprak tegen de coronapas
Zette hij zonder pardon buiten
Dus hij ging NIET in gesprek doelbewust
Er moesten veel mensen gevacineerd
Worden om 1 reden
De economie moest weer gaan draaien
Geld dus

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
3 jaren geleden

En dit is mijn mening.

Een volks-en landverrader die door de NSB-ers wordt gesteund.
Er is sprake van een gerechtelijke dwaling, maar geen jurist of rechter die er iets mee doet. Sinds 1 januari 2020 vallen we onder de Europese Grondwet die boven de nationale Grondwet staat van de Lidstaat en tevens zijn er juridische en bindende afspraken gemaakt met een ongekozen en private onderneming genaamd het World Economic Forum.
Wanneer men als Lidstaat valt onder de Europese Grondwet betekent dit in feite dat je als Lidstaat je soevereiniteit hebt overgedragen aan een andere mogendheid wat onder andere strafbaar is gesteld in het Wetboek van Strafrecht artikel 93.
Want indien de EU geen machtsorgaan zou zijn heeft men voor handel en economie en een Europese samenwerking geen Europese Grondwet nodig.

Maar zij die blind en doof zijn zien het en horen het niet en blijven zwijgen.

Harm A.
Harm A.
3 jaren geleden

Onbedoeld?! “Deur voor deur, arm voor arm, we weten de postcodes…” en dit is onbedoeld over Hugo’s lippen gerold?! Mark kletst uit zijn nek, heel bedoeld.

loezers
loezers
3 jaren geleden

Nu doorpakken ook tegen de CBDC afstraffen die WEF en WHO gedienden in de Kerker met Tedros van het WHO

Geen variatie
Geen variatie
3 jaren geleden

De WEF rat is bezig met voorbereidingen op de a.s. verkiezingen.
“Onbedoeld te hard geweest”, leugens!
WEF rat Hugo genoot er zelfs van met uitspraken als….we weten waar ze wonen. Dixies op het terras etc

koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

Laat een tribunaal maar oordelen over de handelswijze van dit kabinet !!!

vgt
vgt
3 jaren geleden

De verkiezingen komen eraan. Dus probeert men de ziel van ongevaccineerden te winnen om straks op dezelfde voet door te gaan.
Gaat niet gebeuren, genoeg is genoegen en blijft genoeg. De aangedane schade is onomkeerbaar!

Daan
Daan
3 jaren geleden

Je moeder!! Mafketel

jan
jan
3 jaren geleden

Alles om te blijven zitten.. draaikonterij methode heeft prima gewerkt , kan nog wel even door met verdraaien en zaken niet weten en vast geen active herrinneringen meer aan al het echt los komt

Henk
Henk
3 jaren geleden

Rutte is glibberiger dan een paling in een emmer snot.
Hij is een pathologische leugenaar maar dat hoort weer bij de psychopaat die hij is.
Mondjesmaat wordt in diverse landen fouten toegegeven trap er niet in het is voor de bühne en een afleiding van het grote verhaal.
Rutte maakt zich alleen druk over de verkiezing in maart, daarna heeft hij weer gewoon schijt aan de bevolking.

wakkere
wakkere
3 jaren geleden

Kan hij zich dat nog herinneren

Hugo den Oude
Hugo den Oude
3 jaren geleden

Misschien!??!! Zeg maar gerust ‘zeker’.
Maar intussen wel de opening inbouwen voor een vaccinatiepaspoort.

Marc
Marc
3 jaren geleden

Nu gaat men zogenaamd een beetje met de billen bloot zodat het volk het volgende kwaad aanneemt waar het stokje aan overgegeven word en wat zich zal presenteren als een rechtvaardig lichtengeltje dat de problemen wel zal oplossen maar dan beginnen de problemen pas echt.

De groepsimmuniteit werd snel uit het nieuws gehouden, de mensen die geen spuit kunnen nemen vanwege al fragiele gezondheid daar werd met geen woord over gerept.
De 10 miljoen chronisch zieken met onderliggend lijden konden gewoon de tering krijgen of de spuit.

In het land der waarheid ontkenners is een normale discussie niet mogelijk want als je de leugen niet gelooft ben je gek en kan je de tering krijgen.
Waarom je gek bent weten ze niet eens.
Men wil graag populair blijven bij de waarheid ontkennende massa die omdat ze zelf te lamlendig zijn om ook maar iets te onderzoeken gewoon alles voor gek verklaren.

In een land met watjes is het ontkennen van de waarheid koning.

Patriot
Patriot
3 jaren geleden

Rutte noemt het misschien onbedoeld maar verteld er weer niet bij dat alles in opdracht is van het WEF en de WHO

Zoete lieve Gerritje.
Zoete lieve Gerritje.
3 jaren geleden

DE hele Corona Hoax is georkestreerd en aangestuurd als een militaire operatie vanuit het Pentagon in de USA. De z.g. vaccins lagen al jaren klaar. Als dit geen goed georganiseerde militaire operatie is, hoe is het anders mogelijk dat in tijd van een paar weken de hele wereld op zijn kop stond en plotsklaps iedereen zo’n gifspuit moest halen. Dit is een onderdeel van het depopulatie programma van de elite.

hesa
hesa
3 jaren geleden

Mag rutte dat wel zeggen van papa schwab….

Knelis
Knelis
3 jaren geleden

En nou zeker z’n keutel terugtrekken, wat een ongelooflijk gigantische slappe l*l is dit wangedrocht, zijn geen woorden voor!!!!!!

EdwinK
EdwinK
3 jaren geleden

Wat is het toch een viezerik. Heb jij je prikjes wel gehaald Mark? Nee joh, nieg nodig joh, ik had immers geen symptomen

Baardstaart
Baardstaart
3 jaren geleden

Halfbakken excuus en ondertussen gaat hun autocratische regeerstijl gewoon verder met noodmaatregel op noodmaatregel, schimmigheid op schimmigheid en leugen op leugen. Dit bewijst dus destemeer dat dit halfbakken excuus slechts voor de buhne is. Ondertussen worden we wel stilletjes een digitaal financieel systeem ingeluisd en is Minister Kaag allerlei vragen omtrent contant geld zorgvuldig aan het ontwijken.
Een vos verliest wellicht wel zijn haren, maar niet zijn streken. Blijf wakker!!!

Denk nog stilletjes aan bestemming elders, omdat Omtzigt alleen te lastig was voor deze en het vorige kabinet vanwege de toeslagen affaire. En dit is met heel het Coronabeleid de tenneur hoe met dissidenten omgegaan wordt. En wordt behalve enkele oppositiepartijen nog vragen gesteld over de experimentele mNRA en vector “vaccins” die door onze strot worden geramd en de hoegenaamd onverklaarbare oversterfte, die duidelijk een correlatie bevat met de vaccinatiecampagnes?

Marco
Marco
3 jaren geleden

Deze gestoorde man leidt ons land ofwel wij worden in de maling genomen. Nu zegt hij dat niet zo hard had moeten zijn maar volgens mij is dit om zieltjes te winnen. Het zieltje moet maar een goed in de spiegel kijken wie hij eigenlijk is een minister president of een leugenaar in de ziel van zijn hart.

mary
mary
3 jaren geleden

Na alle leugens en chaos komen ze met oplossingen.
Verpakt in een mooie glanzende doos.

Inhoud een onweerstaanbaar heerlijk geurend parfum.
Tot we de dop opendraaien..
En het blijkt rioolwater te zijn.
Zo gaat dat.
Weer er ingetrapt.

Message
Message
3 jaren geleden

Dit is wat er de ongevaccineerden is aangedaan:

Ze werden eerst opgejaagd met dwang en drang en toen overal buitengesloten.
Door de regering, zelfs door familie, vrienden en kennissen en de gevaccineerde burgers.
Door het QR toegangsbewijs-besmettingspas-discriminatiepas werden ze overal verbannen, onmenselijk behandeld en gediscrimineerd.

Ze mochten NIET gaan sporten, niet naar sportwedstrijden, zelfs niet van hun eigen kinderen, geen zwembad betreden, ze werden gedwongen hun kinderen buiten af te drogen, in een eigen opgezet “tentje”
Niet uit eten gaan, geen vakantie, niet naar een hotel, ze mochten niet op een terras zitten, geen theater, geen bioscoop, geen restaurant, werden geweigerd in de horeca van tuincentrums, geweigerd in sport en fitness zalen, mochten geen gebruik maken van ouderen middagen. mochten nergens gebruik maken van toilet.

Ze werden geslagen, gebeten door honden. tegen de muur omhoog gespoten tot bloedens toe, jong en oud werden neergeknuppeld tijdens demonstraties voor hun “vrijheid”, ze werden van terrassen afgesleurd, terwijl de gevaccineerden toekeken en dit lieten gebeuren, terwijl veel gevaccineerden overal zelfs positief werden binnengelaten omdat hun groene vink van de QR App niet rood kon worden,
fout in het systeem van de overheid !

Rutte en Hugo de Jonge e.a. hadden de burgers in hun eigen land tegen elkaar opgezet !
De regering had tweedeling onder eigen bevolking veroorzaakt !
Wat de ongevaccineerden is aangedaan is met geen pen te beschrijven !
Daarom zullen ze dit ook NOOIT meer vergeten !
Het staat voor ALTIJD in hun geheugen gegriefd !
Een dik boek kan je erover schrijven met verschrikkelijke verhalen !
Daarom voelen ongevaccineerde mensen elkaar zo goed aan.
Hun strijdlust voor hun eigen immuunsysteem en vrijheid maakte van velen ongevaccineerden een saamhorigheid.

[ Ook waardering voor diverse horeca die NIET discrimineerden, die waren er ook en als je dan hoorde dat er sommige gevaccineerden binnen kwamen en die instructies gaven aan personeel “Jullie moeten wel goed de QR controleren hoor, want er mogen alleen gevaccineerden binnen”
Toen zag en hoorde we ook wat een verschrikkelijke, onmenselijke mensen er zijn !
Wat hebben we van veel mensen de ware aard onverwachts duidelijk kunnen zien ! ]

Het kabinet was niet “onbedoeld te hard” voor de ongevaccineerde !

Het kabinet was bewust hard voor de ongevaccineerden !!!!!!!!!!!!

Brigit
Brigit
3 jaren geleden

Niets wat deze man heeft gezegd, gedaan en nagelaten was onbedoeld. Het was/is wederom verdeel en heers. De gevaccineerden opzetten tegen de ongevaccineerden, angst zaaien onder de bevolking ivm een verkoudheidsvirus (aldus Gommers), families uit elkaar drijven etc. Alles gepland en expres op ons losgelaten.

Michel R.
Michel R.
3 jaren geleden

Het probleem is dat over het algemeen genomen de burger ook achterlijk is,… nu ja laat me dat nuanceren en noemen we het onbewust.

Kans
Kans
3 jaren geleden

Valse profeet en proleet, als deze clown straks weer met de zetels er van door gaat met de verkiezingen dan eet ik mijn schoenen op, ik ben echter bang dat het domme Nederiglandse klootjesvolk gewoon weer op de vvd en d 666 gaan stemmen, leuker kunnen ze het niet maken, zodra dan de verkiezingen zijn geweest, gaan ze gewoon weer verder met het land te slopen, en o ja, deze wilde ik U nog even mee geven.

ER KOMT EEN FINANCIELE CRISIS AAN, DAAROM MAG U NIET MEER MEER DAN 2000 of 5000 euro OVERMAKEN OM BIJVOORBEELD GOUD TE KOPEN, ER IS DUS GEEN BANKRUN MEER MOGELIJK, U BENT GEWAARSCHUWD !

Fijne daggggggggggg !!!! Hahahaha allemaal failliet !!!!!!!!!!

Kat
Kat
3 jaren geleden

Ik vergeet het niet en vergeef het ook niet!!

Lest Best
Lest Best
3 jaren geleden

Wat een vieze RATTE !
Gaat het volk van dit schapenland hier weer intrappen !?
Ik gok van JA.
Ze blaten deze lamlul gewoon weer achterna.
Walgelijk !!!!!!!!!!!!

Marc
Marc
3 jaren geleden

Wij redden ons wel, men kan zich beter druk maken over al die mensen die misleidt zijn tot het nemen van de spuit en waarvan velen al geliefden aan zijn verloren.
Zij zijn veelal de mensen die zo gehersenspoeld zijn door de media dat ze de enige mensen die werkelijk om hun gezondheid en leven gaven voor gek verklaart hebben omdat ze meer vertrouwen hadden in de leugen media.

Als ALLE wetenschappers en zogenaamde virologen en deskundigen het belang en de gezondheid van het volk voorop hadden staan hadden we geen ongeoorloofde geneesmiddelen gehad en hoefde er ook niemand injecteert te worden met experimentele goedjes.

De werkende geneesmiddelen protocollen die met SUCCES uitgerold werden nadat men te veel mensen had ziek geprikt is ze allemaal even ontgaan.
Omdat men helemaal niet met onze gezondheid is begaan.
Integendeel.

Leonid
Leonid
3 jaren geleden

Rutte zegt dus dat hij ‘misschien’ MEER had moeten luisteren naar mensen die het oneens waren met de cojonamaatregelen.
Wel Rutte, door dat ‘misschien’ kan een vette streep, evenals door de toevoeging ‘méér’, want je hebt helemaal niet geluisterd, en meer van niks blijft niks.
Vervolgens kan er een streep door het woord ‘maatregelen’, want bij een ‘maatregel’ denk ik automatisch aan iets wat zin heeft, iets wat helpt dus.
Het woord ‘maatregelen’ is dus in dit geval synoniem voor ‘onzin’.
Rutte en De Jonge hebben als medische leken grandioze onzin staan te verkondigen en nooit geluisterd naar mensen die geen zin hadden in die onzin.

Lest Best
Lest Best
3 jaren geleden

Kijk naar het filmpje van Marc van Ranst, hoeveel onbedoelde elementen in de hele corona leugen zitten.
Deze RATTE is echt wereldvreemd.

peter
peter
3 jaren geleden

Ik geloof hem wel…..Hij is ook maar een mens die het goed bedoelde ,vergissing kan een keertje gebeuren, hij maakt normaal nooit fouten

Marc
Marc
3 jaren geleden

Onbedoeld, maar hij heeft er iig nog wel een actieve herinnering aan, op zich al knap voor deze WEF druiloor, Los van alles geeft het feit dat Richard Rothschild al in 2015 patent had op Covid 19 testkits voor mij al duidelijk aan dat de hele corona hoax bullshit was en lang geleden al gepland, 1 groot sprookje dus, wat zelfs een kleuter nog zou begrijpen.
En nogsteeds zie ik dagelijks de schapen nog met muilkorven, happend naar adem achter hun rollators, triest volkje…..

Gratje
Gratje
3 jaren geleden

Tsjeee….. Zijn neus is weer gegroeid hoor… Jesses…. Ut is en blijft een leugenbok 😡

Chero
Chero
3 jaren geleden

Het valt niet op hoor, nu de verkiezingen eraan komen.

Albatros
Albatros
3 jaren geleden

Ik geloof er niet dat de beerput open gaat misschien klein beetje om vertrouwen in te krijgen meer niet .

Reigerzeik
Reigerzeik
3 jaren geleden

Trap niet in de NEP verontwaardiging van deze psychopaat!!ik ben al politiek wakker vanaf 2017 en heb al heel wat artikelen en VIDEO tjes bekeken,Deze man is ongeneeslijk ziek en gestoorder dan Hitler!!

salvar
salvar
3 jaren geleden

Misschien onbedoeld, maar zeker niet bedoeld,” antwoordde Rutte op de vraag van Caroline van der Plas of het kabinet te hardvochtig was over ongevaccineerden of te weinig in gesprek ging met deze mensen.

1) ik de ongevaccineerde hoef geen preek.
2) de jonge we weten waar jullie wonen en we gaan van postcode naar postcode en van arm naar arm en heeft iemand rutte gehoord zoals dat kan je niet maken snuiver?
nee ik niet je vond het best.
3) ja de verkiezingen hè , dus moet je weer even bijdraaien en het gekke is je staat nu weer te liegen.

vvd een verschrikkelijke en angst aanjagende partij , voelt u de rillingen al over je rug lopen en niet te spreken over het andere zootje.

ik zou zeggen blaas ze weg met de verkiezingen.

Underground
Underground
3 jaren geleden

Nederlands grootste Landverrader.. En Narcist.

Loek
Loek
3 jaren geleden

Ik hoop dat geen enkele ongevaccineerde in deze nonsens van leugen Rutte in gaat trappen en dat eindelijk ook eens de gevaccineerden deze gladjanus gaat doorprikken met deze walgelijke verkiezings praatjes . De crimineel, die verantwoordelijk is voor 520.000 verloren lockdown jaren. Doden en zelfmoorden.

peter
peter
3 jaren geleden

JF Kennedy heeft ooit gezegd, Alles maar dan ook alles wat er in de politiek gebeurt, hoe toevallig dan ook ,dat dat zorgvuldig is gepland ruim daarvoor met coalities en opposities , in dit geval de de democraten en de republikeinen, hier in NL links en rechts spelen en plannen het spel samen,
Nu blijkt nadat er top secret documenten daar in het geweldige USA ( the american dream ,komt omdat mensen constant in slaap worden gehouden) dat de CIA en de FBI achter deze moordaanslag zaten,idem dito over 9-11 the twin towers klopt ook niks van de zogenaamde feiten, Ik hoop echt terecht dat FvD hier een eind aan kan maken,de PVV is ook allang uit de gratie

Tanya
Tanya
3 jaren geleden

Jawor… DIE durft.. maar ja.. hij is de schaamte ALLANG voorbij hé

hans
hans
3 jaren geleden

What’s next? Gaat het negeren van alle andere ’tegengeluiden’, zoals het melden van vaccinatieschade en de oversterfte dadelijk ook onbedoeld zijn?

John Kuhles
John Kuhles
3 jaren geleden

onbedoeld WEF slaaf?

Thom
Thom
3 jaren geleden

Onderstaand een reactie van iemand op nu.nl. Deze is niet meer te redden hoor!

Ik begrijp niet dat het Kabinet/MP Rutte steeds verzachtende woorden gebruikt.De maatregelen waren broodnodig. Mensen stierven, veel leed in gezinnen, hoog ziekteverzuim, bedrijven leden daar onder met capaciteitsgebrek van personeel, long Covid problemen, etc. etc.Kan BBB v.d. Plas veel mopperen, maar als je de problemen van destijds nog niet ziet en erkent, dan ben je niet geschikt als Kamerlid.Het Kabinet moest pijnlijke maatregelen nemen om haar burgers te beschermen. Als er geen afdoende maatregelen waren genomen, hadden we nu weer Kamervragen gehad waarom er te weinig is gedaan. Het is nooit goed. De één wil linksaf en de ander naar rechts.Er is door het Kabinet heel voorzichtig gemanoeuvreerd terwijl de kennis en ervaring er niet was hoe de ziekte zich zou ontwikkelen. Maatregelen waren nodig. Er worden geen zoete broodjes gebakken.

Jessedepesse
Jessedepesse
3 jaren geleden

Nee dit is niet slechts het begin, dit is domme zieltjes winnen. Maar ongevaccineerden zijn hier niet voor te paaien.

Redneck
Redneck
3 jaren geleden

Twee woorden “Misschien onbedoeld” zegt mij genoeg. Je hebt hiermee genoeg gezegt Ratje Rutte.

Archibald
Archibald
3 jaren geleden

Hij is zelf ook niet bespoten. Ja met een zoutoplossing!

Julia
Julia
3 jaren geleden

Deze man daar hecht ik geen enkele waarde meer aan en beschouw hem als een trekpop van de EU en het WEF. Ongelooflijk alle verantwoordelijkheden flikkert hij over de schutting, of hij is verbijsterd of biedt excuses aan. Het is werkelijk een acteur die overal onderuit zwemt en zich uitsluitend inzet voor de EU en haar dictatuur en niet te vergeten voor zijn grote held de oorlogsmisdadiger Zelensky en vooral alle eisen honoreert wat deze clown steeds weer opnieuw eist. Rutte is een land en volksverrader en een misdadiger tegen de menselijkheid door het blijven leveren van moordende wapens aan de Oekraïne dat inmiddels al heel veel doden onder de burgers heeft veroorzaakt en waardoor eigen burgers de dupe zijn en velen nog nauwelijks het hoofd boven water kunnen houden. Alles voor zijn oorlog tegen Rusland. Miljarden zijn inmiddels al verspild maar de ouderenzorg, geestelijke gezondheidszorg en jeugdzorg ligt in zijn gave landje aan de rand van de afgrond. Voor zorgmedewerkers een mager applaus maar een behoorlijke loonsverhoging is er niet bij. Kortom hij is nu druk bezig de ziel van de VVD (Vereniging Vreemdelingen Dienst) te redden vanwege de komende verkiezingen. Wie trapt hier nog in.

Dat denk ik dan ..... ....
Dat denk ik dan ..... ....
3 jaren geleden
Audrey
Audrey
3 jaren geleden

Hij moet maar eens naar doden gaan kijken want die worden na een dag helemaal zwart en mogen niet meer in een open kist liggen.

Johan
Johan
3 jaren geleden

Dit kabinet en elk kabinet onder Rutte gaat niet in gesprek met mensen. Met niemand. Nergens over. Het wordt al jarenlang keer op keer aangetoond hoe niet communicatief Rutte en consorten zijn richting de burger en richting ongewenste oppositiepartijen. Dus Rutte, val me niet lastig met je leugen dat je misschien te weinig met mensen gepraat hebt, want dat doe je nooit. Echt nooit!

Berend
Berend
3 jaren geleden

Elke keer hoor je weer nieuwe leugens.
Intussen werken er Duitse officieren in Utrecht en raken wij onze vrijheid en zeggenschap kwijt.

Speelman .lj
Speelman .lj
3 jaren geleden

Er is altijd al geroepen dat we worden belazerd , ik blijf maar zeggen al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaald hem wel , het waren toch wappies de mensen die de overheid door hadden .

Sander
Sander
3 jaren geleden

Rutte is weer stroop om de mond aan het smeren bij de schaapjes.

Wanneer degene die zich voor Rutte uit geeft, de echte is overleden op 4 oktober 2020, nu één keer eerlijk zou zijn geweest, dan had hij verteld dat Nederland sinds de bekendmaking van de Romanus Pontifex, 21 juni 2011, een soeverein grondgebied is. Wanneer hij één keer eerlijk was geweest, dan had hij ons verteld dat vanaf 21 juni 2011 ons hele, op Romeins Recht gebaseerde, rechtssyteem ongeldig is.

Sinds 21 juni 2011 is het grondgebied dat we kennen als Nederland een grondgebied dat valt onder Common Law.

Zoek het maar eens op, alle wetten die op het Romeins Recht zijn gebaseerd, in heel veel landen (bedrijven), wereldwijd, zijn ongeldig.

(oké, deze “Rutte” kan één keer eerlijk geweest zijn, één keer. Dat was het moment dat hij zei: “ik heb hier geen actieve herinnering aan”.)

😉

PIPO
PIPO
3 jaren geleden

DIT WAS NOOIT NIET ONBEDOELD GEWEEST . ZE HEBBEN GEWOON LATEN ZIEN WIE ZE ECHT ZIJN DE FACISTEN! RUTTE IS IDD WEER BEZIG ZIELTJES TE WINNEN VOOR DE VERKIEZINGEN.NOU PINNOKIO JE ZAL FALEN ‼️

Totaljoy
Totaljoy
3 jaren geleden

Ach ja
VERKIEZINGSTIJD HÈ

GELOOFT U RUTTE NOG…???!!!
EN DE KARTELLEDEN……..

Joop Visser
Joop Visser
3 jaren geleden

Bonte heeft helaas gelijk. Velen denken nog steeds dat de ziekenhuizen vol liggen met onge-injecteerden.

Dalan
Dalan
3 jaren geleden

Zoete koekjes worden het meest gebakken als er verkiezingen aankomen.
Een tractatie na menig bittere pil.
Voor wie graag in sprookjes geloven wil.

lisa
lisa
3 jaren geleden

Aftreden!

Anneke
Anneke
3 jaren geleden

“Misschien onbedoeld” Super vaag weer, daar kun je vanalles van maken, zoals met zoveel politieke kreten. Waar blijft het excuus? ( Niet dat ik dat verwacht…)

Freekie
Freekie
3 jaren geleden

Ich habe es nicht gewuszt.

henk
henk
3 jaren geleden

20 jaar goelag zal em leren de gladde prater

Kai heever
Kai heever
3 jaren geleden

Rutte denkt dat de burger achterlijk is, puur omdat hij kijkt naar zijn achterban. Misselijkmakend volk die vvd66 kiezers

Gandalph
Gandalph
3 jaren geleden

Excuses niet aanvaard! Ik ben het nog niet vergeten en hier is zeker het laatste nog niet over gezegd. Tribunalen!!!

Mjn broekriem doe ik niet meer strakker.
Mjn broekriem doe ik niet meer strakker.
3 jaren geleden

Donder op smeerlap en laat ons met rust met je leugens.

Dutch Taurus
Dutch Taurus
3 jaren geleden

Waarom wordt er helemaal geen aandacht besteed aan de rechtszaak waar Rutte op 1 februari 2023 moest verschijnen?

ik ben die datum niet vergeten. Jullie hopelijk toch ook niet?

Ingmur
Ingmur
3 jaren geleden

Niks onbedoeld. Opgedragen en vooropgezet, en niet alleen in NL, maar een groot deel van de (westerse) wereld.
Dan zouden al die ‘leiders’ dat tegelijkertijd ‘onbedoeld’ hebben gedaan ?!?
‘Tuurlijk, en ik ben de zus van Sneeuwwitje 😉😅

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Het meest waardeloze smoesje dat Rutte kon bedenken. Liegen is ook een kunst!

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Rutte: voeg daad bij woord en haal die fascistische permanente ongezonheidswet weg, maar nee, dat doe je niet! Loze woorden van een pathologische leugenachtige psychopaat.

Tigron
Tigron
3 jaren geleden

Rutte heeft bloed aan zijn handen wat er nooit meer af gaat, net als nagenoeg al die paljassen in Den Haag.
Allemaal loopmensen voor de machten achter de schermen.
Allemaal voor eigenbelang, geld, status en EGO.
Laten we bedenken wat de huidige partijen de afgelopen 12 jaar voor ons hebben gedaan.
Laten we eens out of the box gaan stemmen en andere partijen een kans geven.
Met het spul wat er al jaren zit zal het steeds hetzelfde blijven, ondanks al die mooie beloftes en gedraai.
Als we blijven kiezen zoals we deden, gaan we krijgen zoals we het kregen.

Elise
Elise
3 jaren geleden

Iedereen kapot gemaakt(geestelijk, lichamelijk en financieel) en tegen elkaar opgezet en nu dit zeggen? Rutte en co: val dood. Het is veel erger dan dat je het nu brengt. Je hoort echt in de gevangenis thuis. Machtsmisbruik op elk vlak. Ik ga dit nooit meer vergeten en vergeven. Vele zijn nu nog steeds de puinhoop op aan het ruimen en komen er misschien nooit meer uit. Heb het niet eens over de doden/zelfdoden, die zijn gevallen. Ook dit is weer om te janken. Sorry, is in deze nimmer goed te praten. Petrus aan de poort valt niet te bedriegen!

Sasha
Sasha
3 jaren geleden

Hij en zijn handlangers, plus die kopstukken van het WEF, UN en WHO wisten verdomd goed wat voor spelletje ze aan het spelen waren. Straffen en opjagen van mensen die wel beter wisten dat het gifspuiten zijn en op deze manier de twijfelaars over de streep duwen (nee niet trekken, DUWEN) en nu zitten al die mensen met de ellende of zorgen. Of zijn al dood. Ze wisten dat het gifspuiten waren, allemaal. Das wat ik er van vind.

Inhetmeer
Inhetmeer
3 jaren geleden
  • Onbedoeld?….. Vuile rotschoft…….ik kan niet wachten op je veroordeling.
Rinus
Rinus
3 jaren geleden

Niet voor het een of ander ,maar inmiddels is het gehele land naar de klote geholpen door deze
paljas.

Jopie D
Jopie D
3 jaren geleden

En de beerput wordt weer toegedekt…..

Theo Kainos
Theo Kainos
3 jaren geleden

Hoe weet je wanneer Rutte liegt?
Als zijn lippen bewegen…

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

mark,geen hond gelooft je meer! De burgers hebben meer verstand in hun pink als jij in je hoofd!

apyr
apyr
3 jaren geleden

Als er geen verkiezingen opkomst waren had de eikel nergens een herinnering aan gehad

gregor
gregor
3 jaren geleden

Het was zeer bedoeld.

Grens
Grens
3 jaren geleden

Mark Rutte is zijn vrijbrief aan het uitrollen.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
3 jaren geleden

Verkiezingen in aantocht.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
3 jaren geleden

Laat Pinokkio in zijn sop gaarkoken zeg. De deksel op de doofpot ‘oversterfte’ houden zal ze niet gaan lukken om de simpele reden dat straks iedereen in zijn familie geconfronteerd raakt met overlijden waarbij je je grote vraagtekens zet.
En de oversterfte gaat gigantisch toenemen, dit is slechts het begin. En de geïnjecteerde mensen, de lopende tijdbommen, zullen straks ook bewust worden dat zij niets meer hebben te verliezen.
Of je dan nog graag in de schoenen van politici, journalisten, wetenschappers wil staan is iets wat niet aan te raden is. Maar dat het heel snel fout zal gaan is duidelijk want een familielid verliezen op jonge leeftijd en dan nog met een rotsmoes het riet ingestuurd worden roept om wraak.

Ann
Ann
3 jaren geleden

Liegbeest

eric
eric
3 jaren geleden

ECHT ,WAT EEN LEUGENAAR > MASSAMOORDENAAR > IK WIL HEM 5 COVID PRIKKEN GEVEN

Anja
Anja
3 jaren geleden

Fuck you met je onbedoeld Rutte vuile leugenaar. Je wist precies waar je mee bezig was jij lelijke slang. Wij ongevaccineerden vergeven het je nooit meer wat ons is aangedaan om gewoon buitengesloten te worden met me zoon bij de bios, me favorieten eet tentje, de voetbal vereniging kantine. Walgelijk ga zo maar door. Ik zal het ze nooit vergeven. Nooit, nooit nooit.

frederika
frederika
3 jaren geleden

Deze man maakt me werkelijk kotsmisselijk. Kan me niet voor stellen dat er weldenkende mensen zijn die hem nog geloven.

Tiswat
Tiswat
3 jaren geleden

dit is van het gehalte: ik omarm je en zeg sorry, terwijl ik alsnog een dolk in je rug drijf #omtekotsen

Marc
Marc
3 jaren geleden

Eén woord: tribunalen.

Nojojo
Nojojo
3 jaren geleden

Ik ken er die braaf zijn gegaan, prik prik prik prik, omdat een volgesnoven ex leraartje ze anders wist te vinden deur aan deur zou de gek zelf gaan. Vertel de ouders maar van de 51 en 50 jarige vriend van ons dat het onbedoeld was. Ze liggen in de kist. Nu hetzelfde Oversterfte maar zeker nu ook “onbedoeld” niks durven/willen uit te zoeken of toe te geven dat de vaccins geen vaccins zijn maar een dodelijke prik voor velen. Stem aub het kartel weg want de volgende stap is geen geld en eten meer

Den Tuuut
Den Tuuut
3 jaren geleden

Hij wil terug verkozen geraken

Kees
Kees
3 jaren geleden

De landverrader komt weer met susende woorden om het narratief heel langzaam in de doofpot te laten verdwijnen.Ik zal nooit vergeten wat deze man Nederland heeft aangedaan en nog aan gaat doen,een tribunaal is wat Rutte,Kaag,de Jonge en Seegers verdienen.Op het verassen van je land staat levenslange straf.

Marc
Marc
3 jaren geleden

Het begint een beetje een cliche te worden: Rutte liegt dat ie barst.

RuitEl
RuitEl
3 jaren geleden

Ik hoor in ieder geval GEEN excuus en zolang dat niet het geval is, kan hij lullen als Brugman, maar hij blijft nog steeds een heel foute MP en die zal moeten hangen ondanks de licht zoete koekjes die hij aan het bakken is.

Diana
Diana
3 jaren geleden

Door deze psygopaat ben ik mensen kwijt waneer sluiten ze deze gek op door hem en ze kornuiten sterven onschuldige mensen plotseling?

WAPPIE peter
WAPPIE peter
3 jaren geleden

weten wat wij verdienen
opsluitingen vanuit de hele wereld die dit GENOCIDE spelletje allemaal meegespeeld hebben!
Als het uitkomt dat de doden meerendeel door de prikken komen,
ik ben bang dat dan de hel loskomt over de hele wereld!
En dat wappies zoals ik en niet wappies samen ten strijde trekken!
en ik denk ook dat het huidige kabinet en voormalig VWS minister en de minister van vws beter kunnen emigreren maar dan nog!
Ik denk dat ze steeds een beetje banger worden en !!!TERECHT!!!
ze moeten aangepakt worden.
HET MOET EEN KEER OPHOUDEN!

Patrick de wappie
Patrick de wappie
3 jaren geleden

De verkiezingen komen er zeker weer eraan 🙈💩

DavidMills
DavidMills
3 jaren geleden

Natte voetjes Mark?
Wacht maar tot dat water kookt.

Sandra
Sandra
3 jaren geleden

Ik wil een schadeclaim wegens zware psychologische smaad mishandeling van ongevaccineerden. Dit riep vooroorlogse angsten in me op. We werden buitengesloten en vertrapt en dit heeft mentale schade gebracht.

dansen met Jan...
dansen met Jan...
3 jaren geleden

ik zou deze worden omdraaien “”Misschien onbedoeld, maar zeker niet bedoeld”

Het was zeker bedoelt en niet “‘Misschien onbedoeld”‘ jij als MP kan je niet genocide plegen en vrijuit gaan , jij moet je voor die misdrijf verantwoording afleggen en je zelf niet als onscheidbaar verklaren , want voor moord moet je gewoon boetten


Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Rutte je bent gewoon een lul.

https://www.youtube.com/watch?v=edVS6f9Ndi4

Arnold
Arnold
3 jaren geleden

onbedoeld, ja ja, er komen verkiezingen aan. Kijk volverwachting uit wanneer de eerste politicus en andere oplichters worden berecht.

Prikje
Prikje
3 jaren geleden

Ga toch weg man! Ik ben geen wappie dat ik ooit op jou ga stemmen. Dat ie heel gauw aftreedt. Kan eindelijk iemand zijn puinzooi opruimen 👍

gerritje
gerritje
3 jaren geleden

als je maar mp bent dan kom je weg met waar anderen voor opgehangen zijn

Eileen Smollen
Eileen Smollen
3 jaren geleden

De ongevaccineerden tappen niet in deze praatjes van Rutte, meneer Bonte, zo vlak voor de verkiezingen.

Marten
Marten
3 jaren geleden

Hij wil weer zieltjes winnen ,denk dat hij nattigheid voelt.

Henk Albarda
Henk Albarda
3 jaren geleden

Ik deel de vrees van neuroloog Jan Bonte, dat de ruggegraatloze maar samen Kaag wel sluwe Rutte op deze manier nog wat stemmen terughaalt. .
En dan te bedenken dat Kuipers enkele maanden geleden de Covid wet alvast door de tweede kamer heeft geramd waarmee hij speelruimte heeft gecreerd om opnieuw een spoedwet in actie te zetten. Rutte zegt feitelijk het tegenovergestelde van wat Kuipers uithaalde, terwijl het Kuipers verhaal voorgekookt was door Kaag en Rutte.

Toch blijf erbij. alleen indien de 6 Gezond Verstand partijen aangevuld met Omtzigt die door vele ontevreden CDA’s zal worden gevolgd, een meerderheid in de eerste kamer veroveren, hebben we relatief eerlijke PS verkiezingen gehad.

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
3 jaren geleden

De politiek gaat u niet redden, u moet het zelf doen!

Nooit meer naar de stembus, dus!

Suzy de Wit
Suzy de Wit
3 jaren geleden

Er komen zeker weer verkiezingen aan?

Crelis
Crelis
2 jaren geleden

Ja edelachtbare er zijn door mijn gedrag en van het kartel vele doden gevallen maar dat heb ik niet zo bedoeld hoor,

Back to top button
241
0
We lezen graag je reactie!x