
Tijdens een aflevering van ‘I’m a Celebrity Get Me Out of Here’ vroeg de Australische cricketlegende Shane Warne zich af waarom moderne apen niet zijn geëvolueerd als mensen van de apen afstammen.
Warne zet vraagtekens bij de evolutietheorie en stelt dat buitenaardsen op een gegeven moment hebben ingegrepen. “Als we van de apen afstammen, waarom zijn zij dan niet geëvolueerd?” vroeg de oud-cricketer tijdens het programma. “Omdat we door aliens zijn gemaakt.”
“Kijk maar naar de piramides,” ging hij verder. “Die kunnen we niet gebouwd hebben. We kunnen die enorme brokken steen niet hebben versleept en een perfect symmetrisch bouwwerk hebben achtergelaten.”
Bestuderen
“Van welke planeet ze ook zijn gekomen, ze besloten op een bepaald moment dat ze leven op aarde gingen maken om ons te bestuderen,” aldus Warne. “Misschien hebben ze een paar apen in mensen veranderd en ging dat goed.”
De evolutietheorie van Darwin stelt niet dat mensen zijn voortgekomen uit apen, maar dat mensen en apen een gemeenschappelijke uitgestorven voorouder hebben.
Verschillende buitenaardse rassen
Ook de Australische zangeres Sia gelooft dat aliens bestaan. Tijdens een aflevering van Carpool Karaoke zei ze dat ze werd overtuigd door een filmpje waarin een Canadese oud-minister van Defensie stelt dat de Amerikaanse overheid samenwerkt met vijf verschillende buitenaardse rassen.
Paul Hellyer, die tussen 1963 en 1967 minister van Defensie was, beweerde in 2013 dat een overheidsdocument voorbereid werd waarin stond dat tenminste vier rassen de aarde al duizenden jaren bezoeken.
“De rillingen liepen over mijn rug,” zei Sia. “We hebben het hier over een ex-minister van Defensie, niet één of andere YouTube-gebruiker.”
[Guardian]
Eat ze bugs: ‘Vlees wordt iets bijzonders om te eten’, aldus het WEF
NCTV schiet in actie na ‘onprofessioneel telefoongesprek’ met RIVM over coronavaccinatie
‘We belijden gezondheid als een orthodox geloof’
Wat als er bewijs is voor vorige levens?
Rechtszaak tegen pandemieverdrag doorverwezen naar hogere rechtbank wegens het grote belang
Expert: ‘Reactie op virus is grotesk, absurd en heel erg gevaarlijk’
Meeste amerikaanse supermarktgehakt bevat ‘roze slijm’
Hoogleraar en universitair docent schrijven vlijmscherp artikel over coronabeleid: ‘Draconisch’
Studie: “Vaccins wel degelijk oorzaak van autisme”