De swastika wordt overal ter wereld aangetroffen. De oudste swastika’s zijn gevonden bij de vroege bewoners van het Euraziatische continent, maar ze werden ook gebruikt door de indianen van Amerika.
In de jaren voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de swastika door Hitler en de nazi’s gebruikt als het hakenkruis.
Bizarre fact: The ‘Swastika’ dates back ~10,000yrs, and is inexplicably found on FIVE Continents around the 🌎
It was once a symbol of peace!
But the big question is, HOW did Ancients travel the World? We were taught that was impossible.
This convo with @hodgetwins was🔥 pic.twitter.com/P4ynPWGwAP
— Jimmy Corsetti (@BrightInsight6) July 17, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Vijf continenten
De swastika is een prehistorisch symbool dat 10.000 jaar oud is en op vijf continenten wordt gevonden, zei Jimmy Corsetti van het populaire kanaal Bright Insight in de podcast TwinsPod.
Het gaat om Azië, Afrika, Noord-Amerika, Europa en Zuid-Amerika.
Het symbool werd in Noord-Amerika duizenden jaren geleden al gebruikt en wordt in het Zuidwesten van de VS overal gevonden.
Grote vraag
“Je mag er niet over praten,” zei Corsetti. “Als je begint over de swastika slaan mensen meteen dicht. Het was ooit een symbool van vrede.”
De grote vraag is volgens hem: hoe reisden oude volken de wereld over? “We leerden op school dat dat onmogelijk was.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Duitse arts opgepakt bij groot coronaprotest in Londen: ‘Wat is hier in hemelsnaam aan de hand?’
Timmermans op pijnlijke wijze geconfronteerd: ‘Welke buitenlandminister bood Zuidas als witwasparadijs voor Russische maffia aan?’
Zwarte gaten en pulsars kunnen extra dimensies onthullen
Emeritus hoogleraar over turbokankers: ‘Artsen zien hele vreemde dingen’
Geheime Amerikaanse basis op de maan? Mysterieus WikiLeaks-document opgedoken
Wie is er nou gek? Antidepressiva blijken niet te werken
Zijn graancirkels boodschappen uit een verre toekomst? Natuurkundige komt tot opvallende conclusies
“Alle ziektes zijn te genezen”
De overheid heeft niet het beste met ons voor. Moeders leggen uit waarom ze hun kinderen niet laten vaccineren