Alienjagers zijn ervan overtuigd dat een mysterieus object dat op Google Earth is gespot, een gecrasht ruimteschip is. Dat schrijft de Daily Mail.
Het object werd ontdekt op het nagenoeg onbewoonde eiland Zuid-Georgia, dat zich in de buurt van Antarctica bevindt.
Sporen
Het vreemde object is waargenomen in de buurt van de bijna 3000 meter hoge Mount Paget, het hoogste punt van Zuid-Georgia.
Achter het object zijn sporen te zien, wat suggereert dat het door de sneeuw is gegleden voordat het tot stilstand kwam.
Vreemde massa
Beelden van de vreemde massa zijn zaterdag op YouTube gezet en inmiddels bijna een half miljoen keer bekeken.
Sommigen geloven dat het hier gaat om het werk van buitenaardsen, terwijl vele anderen zeggen dat het een rots is die vanaf een nabijgelegen gletsjer is gedrukt.
Bekijk de beelden van het object hieronder:
Foto: Apcbg Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De bovennatuurlijke Amazone (video)
‘Heus spektakel’: Kans op zeldzame parelmoerwolken op pakjesavond
Leren omgaan met je pijnlichaam
Horrorwet in aantocht: ‘Koude rillingen lopen mij bij lezing van deze publicaties letterlijk over de rug’
Mysterieuze sneeuwcirkels verschenen op ijs in Arnhem
Bereiden ze opnieuw in het geheim een politieke operatie voor in Italië? Dit is de lange arm van Bilderberg
Als de plannen van Defensie doorgaan, moeten boeren en burgers hier weg voor (Amerikaanse) munitieopslag
Ziekenhuisopnames onder geprikten schieten als raket omhoog: dit zijn de cijfers
Kijk, luister en huiver: Dit is de depopulatie-agenda van het WEF – ‘Het is het hart van fascisme’