D66-fractievoorzitter Jan Paternotte is de nieuwe voorzitter van de Commissie voor de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten (CIVD), ook wel Commissie Stiekem genoemd.
Deze commissie is belast met de parlementaire controle op de Nederlandse geheime diensten. De CIVD vergadert onder strikte geheimhouding, waarbij zelfs de datum wanneer er vergaderd wordt geheim is en er ook geen mededelingen mogen worden gedaan over welke onderwerpen besproken zijn.
Het kanaal Nederland wat is er gaande van Jolanda Vlaskamp en Pieter Parlevliet wijst erop dat de Commissie Stiekem voorzitters en leden heeft die uitvoerders zijn van Agenda 2030 van de VN.
Ook is er veel overlap met Bilderberg en de Trilaterale Commissie. Oud-voorzitter Rob Jetten (D66) was lid van Trilateral Commission David Rockefeller Fellows:
De Commissie Stiekem bestaat verder uit Geert Wilders (PVV), Jesse Klaver (GroenLinks-PvdA), voormalig David Rockefeller Fellow en Young Global Leader van het WEF Ruben Brekelmans (VVD), en Henri Bontenbal (CDA).
Meer info vind je hier.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Amerikaanse oud-politicus: Buitenaardsen zijn hier in de VS (video)
Texas ging een maand geleden weer open, en het aantal coronagevallen blijft maar dalen
Parlementslid waarschuwt voor ‘één van de meest gevaarlijke initiatieven van de Europese Commissie en lidstaten ooit’
Duitsers hekelen spierballentaal NAVO: “Roep deze idioten tot de orde”
Records voor koudste januaridagen gebroken in Australië. Waarom schrijven de grote media hier niet over?
World Economic Forum gaat ‘misinformatie’ over gezondheid en vaccins censureren
Chemotherapie kan juist leiden tot méér kanker. Dit is hoe het werkt
Oud-parlementslid zegt wat geen enkele andere politicus durft te zeggen: ‘Ze hebben 90 procent niet meer nodig’
Christine Anderson haalt verwoestend uit: “Van vaccinramp tot slechte wet, Von der Leyen ruïneert Europa!”