De Britse oud-agent Robert Sole werkte 17 jaar undercover. In gesprek met James English zei hij dat alle illegale migranten die Het Kanaal oversteken een spiksplinternieuw reddingsvest dragen dat wordt uitgedeeld door het ministerie van Handel.
“Dat is wat er nu gebeurt. Iedereen die per boot Het Kanaal oversteekt, draagt een reddingsvest dat wordt verstrekt door het ministerie van Handel. Dat is een overheidsbepaling,” benadrukte Sole.
???????????? “Die mensen worden niet gesmokkeld door criminele bendes – ze worden gesmokkeld door de overheid”
“Ze geven geen geld uit aan glimmende nieuwe zwemvesten”
Luister naar voormalig undercoveragent Robert Sole die bevestigt wat de ‘complottheoretici’ je hebben verteld – dat… pic.twitter.com/wyngcd5SGg
— CS (@deSunShineBand) August 31, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Zij hebben hun geld al binnen
Hij wees erop dat ze die reddingsvesten niet krijgen van de mensensmokkelaars. Die zouden de migranten geen reddingsvest geven. Het boeit hen namelijk geen zier of deze mensen de overkant halen, zij hebben immers hun geld al binnen.
Op de vraag of dit mensenhandel is, antwoordde de voormalig politieagent bevestigend.
Ze worden gesmokkeld door overheden
Sole was zelf betrokken bij het smokkelen van mensen en drugs over Het Kanaal via boot en vrachtwagen.
“De manier waarop dat op dit moment wordt afgeschilderd is niet juist,” stelde hij. “Die mensen worden niet gesmokkeld door criminele bendes. Ze worden gesmokkeld door overheden.”
Dus ook door de Nederlandse.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






EU-baas Von der Leyen pakt privéjet voor vlucht van 212 kilometer: ‘Minder vliegen behalve voor de EU-mandarijnenklasse’
Gezicht op Mars achtergelaten door aliens. Deze ex-NASA-wetenschappers delen achtergehouden informatie
Huisarts geeft coronaminister De Jonge uitbrander: ‘Farizeeër’
Jonge vrouwelijke huisarts schrijft braafst voor
Eén van de belangrijkste medische doorbraken? Waarom dieren nooit een hartaanval krijgen (en mensen wel)
Baanbrekende ontdekking dwingt tot geheel nieuwe kijk op autisme, Alzheimer en MS
VVD-fractievoorzitter Hermans krijgt er flink van langs: ‘Jullie oerdomme energietransitie veroorzaakte dit’
Van Houwelingen confronteert Segers: ‘Zo zo, het World Economic Forum doet best veel voor een praatclub’
ESM: Als de pers zwijgt