Sinds de val van het communisme heeft Hongarije alles gedaan wat de westerse instituten vroegen. Dat heeft geresulteerd in hoge schulden en een lage levensstandaard.
Afgelopen week zei de Hongaarse premier Viktor Orbán dat hij niet langer kan instemmen met eisen van het IMF om de pensioenen te verlagen.
Ook wil hij niet overgaan tot de afschaffing van een omstreden bankenbelasting. De nieuwe overheid slaat terug door de belasting te verhogen voor buitenlandse corporaties in een poging de eigen markt te beschermen.
Hongarije wordt echter bekritiseerd door de Europese Unie, het Internationaal Monetair Fonds en de westerse media.
Hongaren gingen de straat op in Boedapest. Hun standpunten werden verdedigd door de westerse media terwijl zij de overheid zwart maakten.
Ontdek waarom de nieuwe Hongaarse overheid wordt afgeschilderd als de boeman van het Westen en hoe een nepmanifestatie kan worden georganiseerd door buitenlandse invloeden. Ook wordt pijnlijk duidelijk hoe de westerse media de feiten hebben verdraaid en ons een negatief beeld geven van een overheid die het lef heeft om op te staan tegen de gevestigde orde.
Bron: Presstv.ir
Gerelateerd:
- IMF: IJsland had gelijk, wij zaten er naast
- Grandioze zwendelarij: de winnaars en verliezers van de economie (video)
- Nederlands gezin daagt bankwezen uit, weigert hypotheek te betalen
- Libor-gate: banksters achter de tralies (video)
- CBS: armoede is nieuwe vorm van slavernij (video)






14 kilometer grote piramide ontdekt op de zeebodem? Argentijn doet vreemde vondst
Mysterieuze objecten gefilmd bij internationaal ruimtestation ISS
In de MSM wordt nu de vraag gesteld: kregen jonge hardlopers plotse hartstilstand door COVID-vaccin?
‘Geest van verdronken meisje’ verschijnt op foto in Australië
Wat spookt Bill Gates allemaal uit?
Braziliaanse topondernemer wordt schatrijk door werknemers gelukkig te maken
Chinese topepidemioloog: ‘Ze hebben het virus niet geïsoleerd’
Overal in Nederland breken momenteel boerenprotesten uit
Kabinet gaat desnoods kanonnenvoer leveren? Kamervragen ingediend over deze ‘bizarre uitspraak’ van minister Veldkamp