Er zijn smeuïge en pikante Woo-documenten naar buiten gekomen. Tijdens corona was het achter de schermen lang niet altijd rozengeur en maneschijn.
Op 21 januari 2021 ging er intern een e-mail rond binnen het RIVM waarin stond: ‘Ik voel nou toch wel eens de behoefte om haar wat terug te geven, alsof alles door ons komt. Communicatie was gestopt nadat ze een aantal van onze medewerkers in een overleg met anderen de huid vol schold, daarna een advocaat op ons af dreigde te sturen en bij een internationale organisatie een klacht indiende’.
Brekend uit de Coronabunker WOO. We schrijven begin 2021. Wie schold RIVM medewerkers in het bijzijn van anderen de huid vol, dreigde een advocaat op het RIVM af te sturen, een klacht bij een internationale organisatie in te dienen en het @RIVM uit een internationaal project te… pic.twitter.com/qOVhIa3BMa
— ΔΓ (@dimgrr) December 19, 2023
Heel grof dreigement
Het draaide om een project waar de internationale organisatie het RIVM graag bij wilde hebben. ‘Helaas is [het Erasmus MC] daar trekker van, dat kon niet anders. Dat loopt moeilijk, maar werk is grotendeels gedaan volgens mij. Ons daar uitgooien, is wel een heel grof dreigement’, schrijft de medewerker van het RIVM. ‘Overigens hebben we eerder geprobeerd […] de taken te verdelen, maar daar was ze het niet mee eens’.
Een dag ervoor, op 20 januari 2021, schreef iemand van het Erasmus MC in een mail aan het RIVM: ‘Wat momenteel ontbreekt is een gezamenlijke visie. We zijn de centrale referentielabs, maar er is geen structureel overleg over essentiële beslispunten. We doen voor de buitenwacht of we samen optrekken, maar dat is maar een sausje’.
Wie o wie
Wie o wie schold RIVM-medewerkers in het bijzijn van anderen de huid vol, dreigde een advocaat op het RIVM af te sturen en het RIVM uit een internationaal project te schoppen, en diende een klacht in bij een internationale organisatie?
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Tijdens de feestdagen denken we niet meer na
Zuigelingenvoeding is genetisch gemodificeerd (video)
Het schimmige prijsbeleid van zorgverzekeraars
Getergde Marcel de Graaff: ‘De propaganda van de EU moet het volk overtuigen dat dit satanische beleid goed is’
Ralf Dekker fel: ‘Om hiervoor Nederland economisch naar de gallemiezen te helpen is op het misdadige af’
Rechtse kritiek op linkse hegemonie zeker gerechtvaardigd. Thierry Baudet krijgt bijval van universitair docent
Van wie is de Federal Reserve en waarom is deze centrale bank gehuld in een waas van mysterie?
Vaticaanse Bibliotheek zet 4000 kostbare manuscripten gratis online
Ik ben hier gekomen om jullie te verslaan. Kijken: Baudet zet zich af tegen machtige elites