Op social media circuleren momenteel beelden van een gesprek dat FVD-leider Thierry Baudet in 2019 had met Margriet van der Linden. In een Bloemendaalse villa vertelde hij over de scheiding van zijn ouders en over de liefde voor zijn vrouw.
Hij vond Van der Linden een slechte interviewer. “Ik ben Lego, jij bent Duplo,” zei hij. Hijzelf zou een veel betere interviewer zijn. Baudet zei namelijk ‘een zachtaardig, en gevoelig, en artistiek, en empathisch mens’ te zijn.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ik zie dat
De FVD-voorman deed nog enkele opvallende uitspraken. “Ik doe dit met de moed der wanhoop omdat ik zie dat onze beschaving in korte tijd – het gaat nu nog best wel goed voor veel mensen – helemaal vast gaat lopen,” zei hij.
“Nu gaat het nog redelijk goed, maar over een paar jaar niet meer,” waarschuwde Baudet. “Ik zie dat. En ik wil proberen om dat te voorkomen. Mensen hebben de keuze om wel of niet het noodlot af te wenden. Als dat niet gebeurt, dan gaan we eraan.”
Hij had wel gelijk
Er zijn beschavingen in de wereldgeschiedenis ten onder gegaan. Dat kan hier ook gebeuren. En als dat gebeurt, dan zullen heel veel mensen zeggen: ‘Die Baudet was misschien een arrogante eikel en hij dronk witte wijn, maar hij had wel gelijk. En het is ongelooflijk jammer, het is eeuwig zonde dat we het in 2019, in 2020, in 2021 – toen we nog een kans hadden – niet hebben afgewend’, zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Er is 1,5 jaar zo goed als niets (!) gedaan om de IC-capaciteit te vergroten: ‘Bizar en crimineel’
‘Corona-experts baseren zich op 3 feiten die niet kloppen’
Weer een buitenaards wezen gevonden op de rode planeet: Maar waar zijn de echte marsbewoners?
Warmtepomp als oplichtersmodel: na 20 storingen en een zachte winter tot 1000 euro duurder uit
Meppel krijgt school voor hooggevoelige kinderen
Deze verpleegkundige neemt het op tegen de NWO en pleit voor een tweede Neurenberg-tribunaal
Gerrit Hiemstra, WHO-baas Tedros én WEF-mevrouw krijgen eredoctoraat van Rijksuniversiteit Groningen
Waar blijft de ophef over deze woorden van de voorzitter van medicijnwaakhond CBG?
Werkte schutter Christchurch voor een geheime dienst? Alex Jones claimt dat moskee-aanslag false flag was, YouTube grijpt in