Clintel, een organisatie waar meer dan 800 wetenschappers en professionals bij aangesloten zijn, waarschuwt in een brief aan de voorzitter van het World Economic Forum (WEF) dat de zogenaamde klimaatcrisis alleen bestaat in de computermodellen van het VN-klimaatpanel IPCC.
De groep heeft daarnaast een rapport aangeboden aan het WEF waarin wordt aangetoond dat er geen sprake is van een klimaatcrisis.
Afgelopen week was de elite van de wereld in Davos voor de vijftigste editie van het WEF, waar klimaat bovenaan de agenda stond.
Zwaar overdreven
Diverse aanwezige wereldleiders waarschuwden dat er sprake is van een klimaatapocalyps.
De realiteit vertelt ons dat er helemaal geen klimaatcrisis is, aldus Clintel.
De laatste 30 jaar laat bijvoorbeeld zien dat de modelvoorspellingen van het IPCC de opwarming zwaar hebben overdreven.
Totaal ongeschikt
“Die modellen zijn daarom totaal ongeschikt voor klimaatbeleid.”
De wereldleiders in Davos moeten zich realiseren dat het voorspellen van onheil en somberheid de jeugd zal demoraliseren, benadrukt Clintel.
“Nogmaals, de alom verkondigde klimaatcrisis heeft niets met de werkelijkheid te maken; ze bestaat alleen in de algoritmes van de klimaatmodellen.”
Goed nieuws voor Greta
Goed nieuws dus voor Greta Thunberg cum suis.
Onderstaande video maakt duidelijk wat er in het rapport staat dat aangeboden is aan het WEF:
[Clintel]






‘Einde democratie op komst’: Magistraat waarschuwt voor E.D.E.
De EU bouwt nu aan een nieuwe ijzeren kooi, waar jij als ‘werkbij’ in wordt vastgezet
‘Schwab-stad’ wordt gebouwd in Nederland om te fungeren als hub voor de Great Reset-agenda
Gideon van Meijeren zet CDA-Kamerlid Kuik klem: ‘Geef maar aan waar en wanneer David Icke dat heeft gezegd’
Het schokkende reïncarnatieverhaal van een 5-jarig jongetje
FBI geeft documenten over onderzoek naar Bigfoot vrij. Lees ze hier
Van Houwelingen vraagt Agema of ze bereid is onderzoek te doen naar oversterfte en coronavaccins, en dit is haar antwoord
Verontrustend: Moderna heeft een nieuwe mRNA-‘doodsprik’ en hij is zojuist goedgekeurd
Het kabinet wil biomassa stoken ‘om klimaatdoelen te halen’. Deze professor legt uit waarom dat volstrekt onzinnig is