Mens en Dier

Arts doorbreekt het stilzwijgen over vaccins en oversterfte — Marc Van Ranst reageert furieus en dreigt met de Orde

Help door deze info met anderen op je socials te delen!

Voormalig NKO-arts en gelaat- en halschirurg Erwin Annys deed in de podcast Behaved uitspraken over de link tussen hoge vaccinatiegraad en oversterfte in westerse landen. De reacties lieten niet lang op zich wachten.

Wat Annys beweerde in de podcast

In het bewuste podcast-fragment schetst Annys een verontrustend beeld. Hij verwijst naar onderzoek waaruit blijkt dat in sterk gevaccineerde westerse landen een oversterfte van ongeveer drie miljoen mensen werd vastgesteld in de betrokken periode. Annys verwijst daarbij naar een studie die ooit verscheen in het gerenommeerde British Medical Journal — een studie die na peer review in 2024 werd gepubliceerd, maar dit jaar door het tijdschrift werd ingetrokken.

Volgens Annys is die retractie veelbetekenend: niet omdat de studie inhoudelijk onjuist zou zijn, maar net omdat de bevindingen steeds duidelijker en daarmee steeds gevaarlijker worden voor bepaalde belangen.

Van Ranst dreigt met de Orde der Artsen

Viroloog Marc Van Ranst, vaste gast in de Belgische media tijdens de coronacrisis, reageerde furieus op de uitspraken van Annys. Hij beweert dat er helemaal geen sprake is van oversterfte in België, en hij kondigde aan contact op te nemen met de Orde der Artsen wegens het verspreiden van wat hij bestempelt als leugens en beschuldigingen.

Dat Van Ranst zo snel naar het tuchtorgaan grijpt, is voor critici geen verrassing. Het past in een patroon dat zich tijdens en na de coronapandemie herhaaldelijk heeft voorgedaan: artsen die het dominante narratief in twijfel trekken, worden niet inhoudelijk weerlegd maar administratief aangepakt.

Huisarts Frank Peeters spreekt uit eigen ervaring

Huisarts Frank Peeters, zelf geen onbekende in dit debat, reageerde op de dreiging van Van Ranst met een ontnuchterende getuigenis. Als coronakritische arts kreeg hij een schorsing van zeven weken opgelegd door de Orde der Artsen van Antwerpen — simpelweg omdat hij het coronanarratief ter discussie stelde. Hij kent naar eigen zeggen meerdere collega’s die hetzelfde overkwam.

Zijn vraag is terecht en schrijnend: hoeveel experts werden er door diezelfde Orde aangepakt voor het aanjagen van paniek, het doen van foutieve voorspellingen of het verkondigen van onwetenschappelijke standpunten in de media? Het antwoord, aldus Peeters: bij zijn weten geen enkele. De weegschaal lijkt maar in één richting door te slaan.

Toxische werkcultuur in het lab van Van Ranst

Eerder dit jaar werd bekend dat er een ernstig intern conflict smeult in het laboratorium van Van Ranst aan de KU Leuven en het Rega Instituut. Oud-medewerkers maakten melding van een verziekte werksfeer, pestgedrag, publieke vernedering en toxisch leiderschap binnen de onderzoeksgroep.

Zwijgen uit angst: een gevaarlijke norm

Het effect van tuchtprocedures op de medische vrijheid van meningsuiting is niet te onderschatten. Wie als arts weet dat een afwijkende mening kan leiden tot schorsing, zal twee keer nadenken voor hij of zij publiekelijk spreekt. Dat is precies wat Frank Peeters benadrukt: anno 2026 waagt vrijwel geen enkele arts het nog om kritisch uit de hoek te komen in het openbaar.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 64 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

79 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nog niet!
Nog niet!
1 maand geleden

Eerst Hiemstra en nu Van Ranst. Het wordt me een rijtje wel.

Roadrunner
Roadrunner
1 maand geleden

Van Ranst is crimineel tuig dat een gand boven het hoofd gehouden wordt door dat linkse communistisch kartel ! EN HIJ IS een hele gevaarlijke narcist met vele doden op zijn geweten .Kijk maar eens hoeveel mensen plots mysterieus gestorven zijn in die periode….zowel jong als oud …Uit zijn buurt blijven is de boodschap zolang die niet is gearresteerd !

Seine
Seine
1 maand geleden

Na het zien van het filmpje over manipulatie van de burger mbv uitspraken als voorbeeld (paar jaar geleden over ernst corona ivm andere ziektes) is duidelijk wie hier de bedriegers zijn, met Marc van Ranst voorop.

Steven O
Steven O
1 maand geleden

“Befehl ist befehl”

Willem Tell
Willem Tell
1 maand geleden

Van Ranst is pathologisch narcist. Uit videos waarin hij de lachers op de hand weet te krijgen wanneer hij vertelt over de meest vreselijke gevolgen van prikjes is overduidelijk wat een griezel dit is.
Verder zou een arts geen angst moeten voelen wanneer hij zijn mening geeft. Wetenschap wil juist kritiek ontvangen omdat er anders een narratief ontstaat en dit is wat wetenschap niet wil.
Toch?
Of is geld toch interessanter?

Poekie
Poekie
1 maand geleden

Mark kijkt met zijn hersens(schimmen) ipv met zijn ogen

4878
4878
1 maand geleden

heeft van Ranst meer te verbergen, dan we al weten, dankzij de video….
die al menige keer op het Net was te zien?

wordt hij nu echt bang?

Louis
Louis
1 maand geleden

Wanneer heeft eindelijk eens iemand van die medische mensen het lef om die kwal van ranst zelf een tuchtprocedure aan zijn been te lappen. Hij voelt zich aangevallen en bedreigd, da s wel duidelijk!

Geurtje
Geurtje
1 maand geleden

Leeft van Ransig nog ?

anarchist
anarchist
1 maand geleden

Van Ranst die er trots op is om miljoenen mensen te misleiden .. . Dat hij nog leeft

Ikke
Ikke
1 maand geleden

Lang leven de democratie. Spreek je uit en u wordt het zwijgen toegelegd.
En dit gaat alsmaar meer worden.

merijn
merijn
1 maand geleden

Hij zal wel een spreekavond organiseren om vooraf de mensen die gelijk hebben over oversterfte direct via de media belachelijk te maken. Dat deed hij ook voor de bereidheid om een vaccin te nemen. Zoe snel mogelijk zeggen dat het nodig is en vermelden dat hij het weet. Zelfs voetballers werden er bijgehaald. Kontkorst meer is hij niet. Als dank is hij wel gepromoveerd.

Vlo
Vlo
1 maand geleden

Vreselijk dat hij nog steeds vasthoud aan zijn eigen leugens!!!! Deze man moet uit zijn ambt worden gezet, kwakzalver

Jan
Jan
1 maand geleden

Oh van Ranst die toen van een Nederlandse universiteit een Eeredoctoraat kreeg, Mischien krijgt hij de Nobel prijs ook nog wel of komt de paus bij hem op bezoek, Naar pat broemde pedo eiland kan hij helaas niet meer die liep af , tja zo een beroemd man,,,

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

Daar is hij weer: ranzige van Ranst!

Hilde
Hilde
1 maand geleden

Hier is ie nog een keer: de toespraak van Van Ranst in Londen vóór het begin van de zgn. pandemie. Ab Osterhaus is ook van de partij. Marc van Ranst Toespraak – Richplanet TV – YouTube over hoe je het volk overhaalt tot laten prikken compleet met draaiboek.

M.L
M.L
1 maand geleden

Nazi van Ranst laat ook weer van hem horen.Deze man hoort achter de tralies

Ron Swart
Ron Swart
1 maand geleden

Charlatan Marc van Ranst ontving in 2022 eredoctoraten vd VU & Universiteit Leiden en in 2023 werd aan dit illustere rijtje toegevoegd Radboud Universiteit.
Bovenstaande info is de omgekeerde wereld in optima forma.

bernodette
bernodette
1 maand geleden

zionisme. communisme. satanisme. nazisme. fascisme.

alle ‘ leiders’ en vooral ook koningshuisen van de Europese landen. Corrupt. agenda 2030

Willem
Willem
1 maand geleden

‘artsen die het dominante narratief in twijfel trekken, worden niet inhoudelijk weerlegd maar administratief aangepakt.’

Zo waar. Ik verwijs maar weer eens naar een podcast met Wybren van Haga en (voormalig) arts Willem Lijfering die soortgelijke problemen als Annys heeft meegemaakt op YouTube deelt:

https://m.youtube.com/watch?v=ytOUi6fWzLo&t=617s&pp=ygUQd2lsbGVtIGxpamZlcmluZw%3D%3D&ra=m

Overigens blij om weer eens iets te horen/zien van dhr Erwin Annys. Als ik hem zo op beeld bekijk heb ik het idee dat hij, ondanks al die (mogelijke) straf goed gekozen heeft. Hij ziet er gezond uit, dat is hem gegund!

Gladiator
Gladiator
1 maand geleden

Lang verhaal kort…

Ik heb nog een heel erg mooi filmpje van de demonische van Ranst waar hij als spreker in het Chatham House (ook onze eigen Osterhuis was er prominent aanwezig en lachte zich helemaal een breuk!!!) op het podium aldaar precies uit de doeken deed hoe hij het achterlijke publiek letterlijk voor de gek hield door ze te vertellen over de sterftecijfers van de normale griep.

Hij zei dat toch niemand echt op de hoogte was van deze genoemde cijfers en dus iedereen vanzelf bang zou worden.

Vervolgens moest hij dan in de eerste dagen na de aankondiging wel voor alle PERS beschikbaar zijn om deze te woord te staan (om zijn glasharde leugens verder aan te verkondigen!).

Deze man dient direct in de boeien te worden geslagen en voor nader onderzoek in voorlopige hechtenis te worden genomen.

Deze klootzak is er debet aan dat honderdduizenden Belgen in het ongeluk gestort zijn tot en met nu tezamen met zijn kompaan van der Gucht, ook al zo’n leugenaar.

Wat een ellende met deze vuile smeerlappen.
Kom maar op, ik lust van Ranst rauw en wel met mijn armen op mijn rug.

Gladiator
ps het beste zou zijn om dit soort vuiligheid geen podium meer te verschaffen!!!!

salvar
salvar
1 maand geleden

oversterfte van ongeveer drie miljoen mensen werd vastgesteld .
en wat er nog komen gaat aan oversterfte en dat hoort nog steeds bij het corona gedoe.

Done
Done
1 maand geleden

Ranzig ventje die Van Ranst. Het zomaar afketsen van meningen en bevindingen van andere medische professionelen getuigt van onkunde, of erger, oneerlijkheid. Persoonlijk ben ik overtuigd dat hij een gevaarlijke idioot is.

Marc
Marc
1 maand geleden

Ze hebben al die leugen meuk weer uit de kast getrokken.
Moet er weer muilkorf op en wat prikjes erin terwijl men zelf mooi schijt heeft aan de verzonnen regels?

Geestelijke armoede in optima forma.

Marcus
Marcus
1 maand geleden

Alleen al de smoel van dat heerschap zien, veroorzaakt mij spontane braakneigingen. dit is met voorsprong het meest verachtelijk Belgisch heerschap in de geschiedenis. Expert? NEEN. Een platte vuile lobbyist en een narcistische pathologische leugenaar. De galg op de Brusselse Grote Markt en publieke terechtstelling zou een gepaste straf zijn voor dit zwijn dat iedereen die het niet eens is met hem, gelijk afdreigt met een proces.

Groetjes
Groetjes
1 maand geleden

En dan heeft die clown ook nog Nederland geridderd.voor zijn bewezen diensten.om mensen naar de andere wereld te helpen.

Grens
Grens
1 maand geleden

Het narratief klimaat is goed als ontrafelt en van Rans knijpt hem nou.

Archi Soesman
Archi Soesman
1 maand geleden

Wat een verschrikkelijke valse nep wetenschatter die het niet verdraagt dat er meerdere uitkomsten zij buiten zijn bekrompen kennis.

Kans
Kans
1 maand geleden

Kijk, zolang wij schapen alleen maar blaten en niet eens zeggen genoeg is genoeg, en de daad bij het woord voegen, zal,het al maar door gaan, schop dit soort vullis het gevang in en klaar is kees, daarna een grote boom en een touw, zal ze leren, maar ja,, dit gaat niet gebeuren dus telkens weer gaan wij zeggen dat het niet weer gebeurd en dat wij hiervan hebben geleerd, tja, met zo’n hoog iq vandaag de dag, maak ik mij grote zorgen, de LBO staat tegenwoordig gelijk aan de universiteit dus tja, ??????
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤩🤩🤩🤩🤩😜😜😜😜😜😜

Tjongejonge
Tjongejonge
1 maand geleden

Gasten als hij kunnen zich enkel beroepen op her-definities (van pandemie, van oversterfte etc.) om zichzelf te rechtvaardigen en schoon te praten. Met her-definities is het mogelijk je geweten te sussen. Dat zijn gesuste geweten uitgedaagd wordt, dát maakt hem kwaad.

Pietje Bell
Pietje Bell
1 maand geleden

Van Ranzig was het toch.

Nachtuil
Nachtuil
1 maand geleden

Marc van Ranst is een supercrimineel. Zoek maar eens op ‘how to sell a pandemic’ op Rumble of Bitchute (andere kanalen dus dan Youtube). Je haren rijzen je ten berge, zo intens bizar en frauduleus.

Jeroen
Jeroen
1 maand geleden

Rat van Ranst.
Geen nieuws, totaal corrupt net als tijdens de pandemie van leugens genaamd Corona.

Geen antwoord op de waarheid, dus dreigen maar want hee, ik wil met mijn leugens wegkomen.

Tot zover de gekochte wetenschap in Plopsaland.

Marianne Koopmans zal ook wel weer gaan huilen…

Corrupte stakkers & MSM extreem links laten liggen is het beste voor je gezondheid 👍

Koos werkeloos
Koos werkeloos
1 maand geleden

Alle boosters zetten bij van Ranst, dan piept hij wel anders.

Plonia
Plonia
1 maand geleden

Ik gun het uitschot, waar ook van Ranst bij hoor, een leven lang een over-de-schouder-kijken.
Voor al het leed wat zij veroorzaakt hebben is dit nog een milde vorm van straf. Je zult als ouder maar je kind verloren hebben door tuig zoals van Ranst.
Ik denk dat ik hem het liefst met mijn blote handen iets zou willen aandoen.

OATV
OATV
1 maand geleden

Een veearts die “wat” bijgelest heeft (Dick Bijl), maar nog nooit 1 “virus” -bewezen geïsoleerd en pathogeen te zijn- kan aantonen, laat staan controle-experimenten uitvoeren..
Een charlatan die niet eens met zichzelf door een deur kan…
Goor lefgozertje…

Dick
Dick
1 maand geleden

De schuldige wetende. Zullen het eerst kraaien.

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
1 maand geleden

Kunnen we het woord “oversterfte” vervangen voor “genocide slachtoffers” aub? Oversterfte suggereerd namelijk een min of meer natuurlijke oorzaak. Maar daar is geen enkele sprake van! Die “oversterfte” is opzettelijk met voorbedachte rade op grote schaal en in georganiseerd verband gepleegd! Er zijn wereldwijd reeds meer mensen opzettelijk vermoord dan er in WO2 vermoord zijn! En de teller loopt nog steeds door ook. Dat is geen “natuurlijke” oversterfte maar het plegen van genocide op de gehele wereldbevolking! En laten we het dan ook vooral zo gaan zien en noemen. Ok?

Marjolein van der Aa
Marjolein van der Aa
1 maand geleden

Wat zijn we toch klein in Nederland.
Ook bij NFN.

Remy
Remy
1 maand geleden

Er wordt er in alle Westerse landen, met een hoge vaccinatiegraad een oversterfte vastgesteld, behalve in België. België is zoals het dorpje van Asterix en Obelix en beschikt over een toverdrank. Ik denk dat de toverdrank een manipulatie van data is. Er is geen onafhankelijke bron die hierover een onderzoek doet. Dit in tegenstelling tot Nederland en andere landen. De corrupte overheid en medische diensten hebben de onwelgevallige waarheid weggepoetst. Triest maar helaas.

rob
rob
1 maand geleden

En nog steeds zijn de geprikten niet kritisch naar de overheid en hun huisartsen toe die hen geprikt hebben voor een niet bestaand virus. Nanotechnologie mind control.

4878
4878
1 maand geleden

dreigen met De Orde, dat zegt wel iets over de kwade kant van de Orde

Astrid
Astrid
1 maand geleden

Ranzigheid moet snel zn mond houden
Wie denkt hij wat hij is ..

SCARLATTI
SCARLATTI
1 maand geleden

Loting

https://www.facebook.com/share/p/1GEYMxcVrb/

💉 ELKE LOTING VAN HET VACCIN HAD EEN ANDERE FORMULE. DE LOTNUMMERS BEWIJZEN DAT.

Ze hebben niet iedereen dezelfde dosis gegeven. Ze hebben iedereen de dosis gegeven waaraan ze waren toegewezen. Nu is de lijst van ontvangers het bewijs.

Geen theorie.
Geen interpretatie!
Een dataset. Twaalfduizend lotnummers. Vergeleken met de rapporten van bijwerkingen die zijn gemeld bij VAERS.
De correlatie is perfect.
De onderzoekers, een team bestaande uit 4 statistici, 2 farmacoloog en 1 voormalig FDA-regulator, hebben hun resultaten woensdag gepubliceerd op een gedecentraliseerde server. Het document is 147 pagina’s lang. Peerreview was onmogelijk: geen enkel tijdschrift zou het publiceren. Dus hebben ze het rechtstreeks aan het publiek gepubliceerd.
Wat ze ontdekten: sommige lotnummers vertoonden een aantal bijwerkingen dat 4.000% hoger lag dan andere. Geen ruis. Geen fabricagefout.
Een opzettelijk en systematisch project.

Lotnummers: bijna geen bijwerkingen. 20A-20F: zoutoplossing. Placebo.
[3] Gelabeld water.
Van lotnummers 21K tot 21X: matige bijwerkingen. Lotnummers die eindigen op: vermoeidheid, myocarditis, stolsels, ziekenhuisopnames 300% hoger dan het gemiddelde.
Lotnummers die eindigen op 22R tot 22Z: catastrofale gebeurtenissen. Beroertes, hartstilstand, neurologische schade. Sterftecijfers 8.100% hoger dan enig farmaceutisch product in de geschiedenis, statistisch gezien.
Drie niveaus. Drie formules. Gedistribueerd op zo’n manier dat geen enkel ziekenhuis, geen enkele stad, geen enkele demografische groep voldoende catastrofale doses ontving om een duidelijk statistisch signaal te produceren.
Ze hebben het genoeg verdund om het “zeldzame bijwerkingen” te noemen. Maar het was niet zeldzaam. Het was opzettelijk.

En de manier waarop ze zijn gedistribueerd was niet willekeurig.
De catastrofale ladingen zijn onevenredig naar specifieke postcodes gestuurd.
Postcodes met een hoge concentratie van militaire veteranen, hulpverleners en vrije beroepen. Gemeenschappen met een geschiedenis van slechte naleving van federale eisen.
De meest gevaarlijke doses zijn toegediend aan de mensen die het meest geneigd zijn om zich te verzetten.
De matige ladingen zijn naar stedelijke centra gestuurd met een hoog mediagebruik: bevolkingen die milde symptomen zouden melden, van wie zou worden gezegd dat het “normaal” was en die zouden terugkomen voor de boosters zonder vragen te stellen.
Politici, mediapersoonlijkheden en farmaceutische executives hebben de placeboladingen ontvangen.
Mensen die op televisie verschenen. Mensen die je vertelden dat het “veilig en effectief” was terwijl ze zoutoplossing injecteerden.
Ze hebben dezelfde injectie op televisie gekregen. Maar ze hebben niet dezelfde formule ontvangen.

Nu zijn de 12.000 lotnummers in kaart gebracht. Elke lading. Elke locatie. Alle uitkomsten.
De gegevens zijn opgeslagen op de blockchain. Ze kunnen niet worden gewist. Ze kunnen niet worden uitgewist uit het collectieve geheugen. Ze kunnen niet worden ontkend.
De voormalige FDA-regulator van het team heeft de dataset aan het militaire tribunaal voorgelegd met een opmerking: “Dit ging niet om nalatigheid. Het was echt een truc om een protocol voor het inzetten van wapens tegen de volksgezondheid te maskeren”.
Het tribunaal heeft het donderdagochtend als bewijs toegelaten. GT-2026-0441. Zaaknummer.
Elk lotnummer is een vingerafdruk.
Elke bijwerking is een getuigenis. Elk overlijdenscertificaat is een aanklacht.

CODE: LOTNUMMERS / DRIE-NIVEAUS / GERICHT – OP – POSTCODE / GT-2026-0441

– Mr Pool Loting

https://www.facebook.com/share/p/1GEYMxcVrb

harry
harry
1 maand geleden

Vanranst is een rasechte crimineel die achter de tralies hoort te zitten

Hans G
Hans G
1 maand geleden

kloppen de cijfers vabn Van Ranst welzoals vele cijfers niet hebben geklopt?

Hans G
Hans G
1 maand geleden

wellicht als naarde Orde wordtgestapt kan dat van belang zijn. Er is onderwijl zoveelbreed bewijstegen zijn lariekoek.
Spread the Word…….

t vrijheid
t vrijheid
1 maand geleden

Misschien mogen de leugens van die ene die zich virusexpert noemt niet naar buiten komen. Hij kent niet eens het eerste hoofdstuk van het handboek immunologie. IEDEREEN MOET WETEN HET IS GEEN VACCIN MAAR GENETISCHE MODIFICATIE VAN MENSEN. Beste mensen dat wat ze het nieuwe mRNA griepvaccin noemen is gewoon geen vaccin. Simpel meer vergif van het zelfde als corona vaccins. Al diegene die zich ingezet hebben voor propaganda van deze vergiften moesten al lang uit hun ambt ontzet zijn wegens ONBEKWAAM EN LEUGENACHTIG. Dus een expert (althans zo noemt hij zich) die MENSEN BESCHADIGD VOOR HET LEVEN OF DOOD. EEN MOORDENAAR ZONDER SCRUPULES. Op YT kan je zien hoe hij zichzelf ingenomen op de borst klopt bij het liegen en bedriegen van de man in de straat.

t vrijheid
t vrijheid
1 maand geleden

De orde van de maffia der geneesheren zal hij bedoelen net als in Nederland.

SnappieFvD007
SnappieFvD007
1 maand geleden

Dit is al het bewijs, wat ik nooit zal vergeten dit fragment:
https://www.youtube.com/watch?v=XmXFVgpM5w0

t vrijheid
t vrijheid
1 maand geleden

Hier kan je één van de dingen zien van wat de blaaskaak tracht te verbergen https://www.youtube.com/watch?v=sNlikSFc0gk
Al diegene die myocarditis ontwikkelden met en zonder symptomen hebben binnen 10 a 20 jaar een ruilhart nodig. VEILIG EN GOEDGEKEURD.

ohzo
ohzo
1 maand geleden

ieder clown mag zich viroloog noemen..artsen lachen je uit met jouw order van de wanna bee s

G meijers
G meijers
1 maand geleden

Ik kijk hier totaal niet van op, dat artsen en wetenschappers hier nu meer en meer mee naar buiten komen is wel tekenend voor de situatie waarin ze zich bevonden en nog bevinden.
Het is hoopgevend dat steeds meer hierover naar buiten komt en de mensheid begint te beseffen hoe dit tot stand gekomen is.

Jack
Jack
1 maand geleden

Hij mag de Jonge en ook onze angstzaaiers een handje geven. Narcisme in het kwadraat. Wat een walgelijke laagvloerse afpersers zijn het toch

Yves sergeant
Yves sergeant
23 dagen geleden

Net nog mijn tante , Moeders jongste zuster overleden , tweede vaccinatie, in dezelfde week doodziek tien dagen intensieve zorgen in ziekenhuis, erdoor gekomen maar vandaan af ééngrote lijdensweg en is nu voorbij (71 jaar geworden)

Back to top button
79
0
We lezen graag je reactie!x