Schrijver Rutger Bregman heeft op LinkedIn een beroemde foto gedeeld van een Duitse havenarbeider die weigert om de Hitlergroet te brengen. Terwijl meer dan 100 mensen hun hand uitstrekken naar de Führer, staat hij daar, onverstoorbaar, met zijn armen over elkaar, aldus Bregman.
De man, August Landmesser, had een Joodse vrouw. Het stel werd veroordeeld voor ‘Rassenschande’. De vrouw kwam om in een concentratiekamp en August sneuvelde in 1944 aan het Kroatische front.
Wie staat op tegen Hoekstra, Hugo de Jonge en Rutte?
Emile Ratelband vindt de foto een mooie metafoor voor deze tijd. “Wie durft op te staan tegen verplicht vaccineren? Wie staat op achter Forum voor Democratie? Wie staat op tegen de EU?” vraagt hij.
“Wie staat op tegen bemoeizucht met Oekraïne? Wie staat op [tegen het feit] dat 95 procent van ons gas voor vele malen minder dan wij duur moeten betalen wordt verkocht aan derden? Wie staat op tegen Hoekstra, Hugo de Jonge en Rutte?” vervolgt Ratelband.
Geen enkele schaamte
“Wie staat op tegen Samsom en Timmermans, die een gevaarlijke man uit 1933 nadoen?” schrijft hij.
Onlangs publiceerde de Volkskrant een artikel getiteld ‘Diederik Samsom, ‘loodgieter’ van de Green Deal: ‘Oekraïne ziet groene energie als zijn ticket naar de EU’. Jan Dijkgraaf schreef daarover: “In dit artikel geeft Samsom gewoon toe hoe Timmermans en hij de macht over de EU hebben gegrepen. Geen enkele schaamte!”
In zijn boek ‘Green Tyranny: Exposing the Totalitarian Roots of the Climate Industrial Complex’ stelt Rupert Darwall dat het huidige klimaatbeleid nauwelijks verschilt van wat de nazi’s in de jaren dertig deden.
Totalitaire wortels
“De nazi’s waren de eerste politieke partij ter wereld die zich sterk maakte voor windenergie,” aldus Darwall. “Dat is een historisch feit. Ze waren ook tegen het eten van vlees.”
De Rockefeller Foundation financierde de naziwetenschappers die naar Amerika vluchtten. Diezelfde club financiert nu de klimaatwetenschappers. Darwall: “Het klimaat-industrieel complex heeft totalitaire wortels, die teruggaan tot de nazi’s.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Van kindermisbruik verdachte Jeffrey Epstein, de miljardair met sekspaleis en invloedrijke vrienden, dood gevonden. Dit weten we tot nu toe
‘Misdadig! Deze regering heeft 1,5 jaar de tijd gehad hier iets aan te doen en niets gedaan’
‘Dit is wat er gebeurt, mensen. De EU-coronapas mag er nooit komen’
Het is de hoogste tijd om een revolutie van geluk en liefde te realiseren
Mattias Desmet waarschuwt: hele infrastructuur voor digitale gevangenis staat al klaar (en dit kunnen burgers doen)
George van Houts in Twitter-tirade: Onze overheid laat zich gijzelen
Goed voor het klimaat? Waarom biomassa het allergrootste schandaal van de eeuw is
‘Ongelooflijke’ cijfers over de oversterfte in 2023: waarom staat dit niet bovenaan de politieke agenda?
Rode Kruis stal hulpgoederen en verkocht ze. Vrouw doet opmerkelijke claim in deze veelbekeken Facebook-video