
De Amerikaans-Cubaanse filmmaker Agustin Blazquez had nooit gedacht dat zijn geboorteland communistisch zou worden. Nu ziet hij in Amerika dezelfde radicale verschuiving plaatsvinden.
In een interview met de Daily Caller zegt Blazquez dat Amerikaanse politici de rol van de overheid op een hele slinkse manier steeds groter maken. De waarheid over Cubaanse politiek is volgens hem moeilijk te vinden omdat de Amerikaanse media vooral propaganda verspreiden.
Absurd
Blazquez vindt het ‘absurd’ dat de Amerikaanse jeugd socialist Bernie Sanders omarmt als toekomstige president. Veel Amerikanen zijn verdoofd door het onderwijs en de propaganda, zegt hij.
Nu de ‘fundamentele transformatie van Amerika’ wordt doorgezet onder Barack Obama, verdwijnen vrijheden als sneeuw voor de zon. “Word wakker Amerika!” zegt de filmmaker.
Leugens, misleiding en fraude
In 2012 maakte Blazquez de film Connecting the Dots, waarin hij de leugens, misleiding en fraude blootlegt rond de presidentsrace van Obama en zijn banden met miljardair George Soros en de Communistische Partij van de VS.
De film gaat over een 600 pagina’s tellend document van de FBI over Obama en zijn communistische mentor Frank Marshall Davis. Het document onthult wat er achter de schermen gebeurt en wat de mainstream media allemaal verborgen houden.
Bekijk hieronder een preview van de film:
Ligt diep onder het aardoppervlak een oude aarde verscholen?
‘Veel jongeren worden te snel behandeld voor ADHD’
Magdalena gaat na Pfizer-prik steeds verder achteruit: ‘Ik vind het een beetje eng aan het worden’
Thierry Baudet OPNIEUW aangevallen: ‘schreeuwende gek’ met verlengd voorwerp stormt op FVD-leider af
Walmart onderzocht wegens belastingontduiking en witwassen
Paul Rosenmöller krijgt de vraag of hij bereid is uit het ABP-bestuur te stappen en dit is zijn ‘antwoord’
Populaire meteorenzwerm piekt deze week: Kijken dus!
Senator VS: Aarde misschien in 7 dagen gemaakt
Waterpokkenvaccin gelinkt aan vervelende ziekte. Dit nieuwe onderzoek toont bewijs