Jeroen van Koningsbrugge zei onlangs tegen de Volkskrant dat 9/11 volgens hem een inside job was. Eerder deed theatermaker George van Houts soortgelijke uitspraken bij Pauw.
Complotonderzoeker Frans Heslinga is het met het tweetal eens: “We worden met z’n allen op enorme schaal belazerd.”
“Dat zo’n vliegtuig [van aluminium] een toren van gewapend beton invliegt is natuurlijk onmogelijk,” klonk het. “Kletskoek.”
Veel meer
Er zouden in werkelijkheid veel meer complotonderzoekers zijn dan we denken. Tot wel 90 procent zou nog ‘in de kast zitten’ vanwege de kritiek en hoon die je over je heen krijgt als je erover begint.
Heslinga ziet het aantal complotonderzoekers langzaam maar zeker groeien. “Eén voor één worden de mensen wakker,” zei hij tegen RTV Noord.
Sprookje
“De maanlanding, ook zoiets. Is nooit gebeurd,” zei hij. “Maar president John F. Kennedy had in 1961 geroepen: ‘Binnen tien jaar staan we op de maan’, dus dan moet je het ook doen.”
NASA krijgt 57 miljoen dollar per dag, dus dan wil je dat sprookje natuurlijk wel blijven continueren, aldus Heslinga.
Hij is er verder van overtuigd dat de aarde plat is, dat mensen als JFK, Lady Di en Michael Jackson nog in leven zijn en dat de Titanic nooit gezonken is.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wetenschappers hopen met Large Hadron Collider binnen enkele dagen contact te maken met parallel universum
De New Reality Show met Maarten Oversier over Irokezen-indianen
Arts roept Kuipers tot de orde: ‘Dit kan niet. Dit mag niet’
Dit is het begin van een nieuwe politieke beweging. Waarom de monsteroverwinning van Farage een wake-up call is voor de gevestigde orde
De ergste doofpot is het systeem waarin we leven. Lange Frans deelt hier zijn ontdekkingen
De Holle Frasen van De Demagogen
Wetenschappers laten deeltjes sneller reizen dan licht
Europarlementariër roept Europese Commissie tot de orde: ‘Stop met ophitsen en oorlog voeren’
Tot nu toe onmogelijk? Nieuwe test ‘kan corona onderscheiden van griep’