Mens en Dier

Wybren van Haga is het zat: de tijd van leugens en schandalen is voorbij, trek de stekker eruit

Help ons door deze info met anderen op je social netwerk te delen!

Nederland is doodziek en het maakt niet uit hoe hard de bureaucraten in vak-K roepen dat het een heel gaaf land is. De kiezer heeft de plucheklevers knock-out geslagen door een overweldigende stem voor een ander beleid en de kiezer heeft altijd gelijk, zei Kamerlid Wybren van Haga woensdag tijdens het debat over de verkiezingsuitslag.

Van Haga liep vervolgens de schandalen langs: “Het begon met de veroordeling van Mark Rutte voor racisme door de rechtbank van Haarlem in 2007. We hadden de leugens over de burgerdoden in Hawija en natuurlijk het toeslagenschandaal met de daaraan gerelateerde uithuisplaatsing van 2075 kinderen. Daarnaast hebben we natuurlijk het schandaal van het Groninger gasveld en het grootste schandaal van de laatste decennia, namelijk het coronaschandaal, waarin onze grondrechten door het kabinet werden vermorzeld. Er stierven meer mensen door het kabinetsbeleid dan door corona.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Vergif

“We hebben een energiecrisis, een crisis in de jeugdzorg, een crisis in de ouderenzorg, een klimaatcrisis, een asielcrisis en een veiligheidscrisis, omdat dit kabinet onze schaarse wapens weggeeft aan Oekraïne. Ook de woningmarkt is dankzij Hugo de Jonge verworden tot een grote crisis. De voedselbanken draaien overuren en grote groepen Nederlanders hebben geen geld meer voor eten of het verwarmen van hun woningen. Er is een exodus gaande van kwaliteit, ervaring en geld. Ondernemers ontvluchten Nederland en stemmen met hun voeten, terwijl een linkse interim-trekpop Schiphol harakiri laat plegen. Ministersposten worden vervuld door onervaren en incompetente mensen, een van de hoofdredenen waarom Nederland massaal een proteststem uitbracht,” vervolgde Van Haga.

“Linkse dwaallichten beweren ten onrechte dat stikstofoxide of ammoniak vergif is, dat stikstof iets met het klimaat te maken heeft, dat Europese regels ons tot stikstofreductie dwingen en dat onze natuur kapotgaat door stikstof,” zei het Kamerlid.

Trek de stekker uit dit diepsocialistische kabinet

“Kan de premier uitleggen waarom het technisch nodig is om 50.000 boeren, 500.000 mensen in de agrarische sector en honderden miljoenen mensen die wij van voedsel voorzien, te liquideren en dat het goed is om daar een hallucinant bedrag van 25 miljard euro aan te verspillen?” vroeg Van Haga.

Nederland is dood- en doodziek en de hardwerkende Nederlander heeft een keiharde tegenstem uitgebracht, tegen dit kabinet, tegen dit afbraakbeleid. Maar we weten allemaal dat dat niet genoeg is om deze neomarxistische revolutie te stoppen. Daarom zou ik een beroep willen doen op de VVD. Het linkse feestje heeft lang genoeg geduurd. De tijd van politieke spelletjes, leugens en schandalen is voorbij, dus ga terug naar jullie kernwaarden: vrijheid en verantwoordelijkheid. Trek de stekker uit dit diepsocialistische kabinet, in het belang van Nederland, besloot Van Haga.

4.9 161 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

96 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
JUlia
JUlia
2 jaren geleden

We kunnen ons scheel schrijven maar er wordt net als naar de kiezers niet geluisterd. https://commonsensetv.nl/wir-haben-es-gewusst-kunnen-hebben/ Niets meer aan toe te voegen. Wij hebben het allemaal getolereerd en het wordt van kwaad tot erger.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

De stekker moet eruit voor de hele 1e en 2e kamer waar alle wefpuppets zitten,ongeacht in welke partij ze zitten.De bezem erdoor heen en zij die geen wefpuppets zijn die moeten de scepter draaien.Dan uit de EU klaar met de bemoeienissen van uit Brussel goud gedekte eigen munt en klaar om van Nederland weer een mooi land te maken.Ook de monarchie eruit trappen,REPUBLIEK HOLLANDIA💪💪💪💪👊👊👊👊

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Sinds de EU is Nederland DOOD !!
Uit de EU.. regering eruit.. en werken aan een NIEUW BEGIN..

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Doen ze niet, alleen geweld snappen deze criminelen en andere landverraders

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

het allergrootste schandaal vind ik dat hij ons een oorlog wil inlokken tegen de bevrijders van 1945 en ongevraagd ons geld weggeeft aan het meest corrupte land van Europa, staatsgevaarlijke gek

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Het ergste moet nog komen.

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Het is een bananen monarchie en het land terminaal ziek !!

Margie
Margie
2 jaren geleden

En zo is het en niet anders

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Daar is geen woord Spaans bij, het is wat hij zegt, dit socialistische VVD kabinet is de doodslag voor Nederland. Het is daarom beter als het hele WEF kabinet dra opstapt, en ook nooit meer iemand van terug zal komen in de toekomst.

Henk
Henk
2 jaren geleden

Ambtenaren hadden Mark Rutte alang in het Pieter Baan Centrum moeten stoppen, i.p.v. van volgzaam te zijn omwillen va een persoonlijk inkomen!

zij weten met 100% zekerheid dat wat zij aan het doen zijn tegen alles in gaat.

Jill
Jill
2 jaren geleden

Stekker eruit en vervolgen voor landverraad, mensen(kinder)handel, misdaden tegen de mensheid.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Haga heeft gelijk, het moet ophouden het is vijf over twaalf. Er is door 13 jaar Rutte alles afgebroken deze narcist heeft samen met Kaag alleen maar de ongekozen WEF van Nazi KlauSSchwab gediend. Weg ermee voordat er niets meer over is van ons Nederland.

Hoop is uitgestelde teleurstelling
Hoop is uitgestelde teleurstelling
2 jaren geleden

Wil je wat doen om tegen te houden? Hoe nutteloos het ook lijkt:
– betaal contant
– ga naar de kleine ondernemer
– zet je tv uit
– gebruik je smartphone zo min mogelijk
– accepteer straks cbdc niet
– blijf vraagtekens zetten bij de crises
– zet vraagtekens bij de paniek berichten over water tekort etc.

Met bovenstaande kun je ze raken! Echt!

Kees
Kees
2 jaren geleden

Allemaal voor de buhne
ze nemen een slok, doen een plas en alles blijft zoals her was!

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
2 jaren geleden

De overheid is corrupt, en je hoeft niet naar de pijpen te dansen van een corrupte overheid.

Het beleid en de wetgeving van een corrupte overheid zijn niet rechtsgeldig. Iedereen kan dus zelf beslissen om er in mee te gaan ja of nee. Nog een keer, iedereen kan zelffffff beslissen

Rob
Rob
2 jaren geleden

25 miljard op 50.000 boeren is een half miljoen euro voor hun bedrijf. Er staan hier kleinere appartementen leeg waar al drie ton voor wordt gevraagd. Zo’n boerenbedrijf moet miljoenen waard zijn en het satanische geteisem wil het afkopen voor een half miljoen? En dan doen alsof ze de boeren rijkelijk willen betalen voor hun bedrijf. Gedwongen verkoop die roofmoord door de schandknapen in het Binnenhof. Roof van de boeren en moord op de hele bevolking want honderden miljoenen mensen wordt hetvoedsel weggenomen. In feite net zoals de nazi’s vorige eeuw alle voedsel hebben gestolen zodat er hongersnood was, nu alleen door politiek beleid in eigen land en daar krijgt niet alleen Nederland hongersnood door maar veel landen waar Nederland voedsel voor produceert. Heet is nu dus vele malen erger dan vorige eeuw.

Brute bea
Brute bea
2 jaren geleden

Gaat niet gebeuren!!

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Allemaal waar wat van Haga zegt, maar opstappen doet dit MAFFIAS-Kabinet NIET!

Daisy
Daisy
2 jaren geleden

de enige manier is het leger. we hebben met nazi’s te maken. ik hoop dat gauw hier de pleuris uitbreekt. genoeg is genoeg.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Precies!

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

Leugens in de vorm van fysiek onmogelijke verhalen (net als met 9/11, tenzij je nieuwe natuurwetten verzint om de info inhoudelijk kloppend te krijgen). Wordt dit ook door de heersende elite geïntroduceerd, vooral via alternatieve media, om nog meer verwarring te scheppen?

Ineens zie je bv. overal technisch onmogelijke informatie over vaccins via planten. Je krijgt ook niet de trekken van een koe als je haar vlees opeet terwijl iedere lichaamscel wel DNA bevat natuurlijk. Hetzelfde geldt voor planten: eiwitstructuren worden door de spijsvertering volledig afgebroken en onwerkzaam. Daarom moeten diabetici hun insuline bv. ook direct inspuiten want opeten, leidt ertoe dat de stof afgebroken en dus onwerkzaam wordt. Om dezelfde reden moet men m-RNA nog steeds direct inspuiten want via de lucht of voedsel worden die complexe eiwitmoleculen afgebroken tot de bouwstenen waaruit ze bestaan, anders had de heersende elite al lang allerlei spul via drinkwater of de lucht verspreid maar dat werkt dus duidelijk ècht niet.

Het is dan ook fysiek onmogelijk om “besmet” te worden door het opeten van vleermuizen en voor aanraken of inademen geldt hetzelfde: je kunt op die manier allerlei barrières van het immuunsysteem ècht niet zo maar passeren.

sandra
sandra
2 jaren geleden

De VVD bedrijven willen de VVD om de slaven te laten overwerken onder de minimum loon, geen boete geen inspectie. Zij mogen alles subsidies krijgen en alles vervuilen, natuurlijk stemmen zij naar de VVD geen controle anders hebben zij geen dure woning en geen dure auto. De corrupte lag die stem naar de VVD , die profiteert van alles ten koste van de samenwerking.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
2 jaren geleden

Inderdaad. Tijd dat het koekoeksjong zelf uit het nest gewerkt wordt!

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Nouja, in deze trant heeft elke vertegenwoordiger zijn woordje gedaan. Denk dat Rutte er zijn kont mee afveegt..want dat doet hij al iets van 12 jaar?

Jowe
Jowe
2 jaren geleden

Rutte luisterd niet, geen respect voor dit betoog

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Het heeft geen zin Wybren. Je kan beter tegen een lantaarnpaal aan lullen. Die staat namelijk nog ergens voor.

Jowe
Jowe
2 jaren geleden

Begrijp niet dat Haga verder gaat in z’n betoog tegen Rutte die met z’n telefoon bezig is…

Ludo
Ludo
2 jaren geleden

Hij luistert zelfs nog niet eens!!!

wakkere
wakkere
2 jaren geleden

met zo’n toespraak evengoed op zijn klote mobiel kijken, o ja Klaus Lapschwans was mee aan het luisteren, Meine kleine Mark , hor zu was ich dich jetz verpflichtet; vernichtet die bauernhofe, und deine burger, wenn nicht, bekommst du die miljonen euro nicht von uns. EINVERSTANDEN, Ja Herr Schwab, at your order.

oliebol
oliebol
2 jaren geleden

Er moet een totale chaos komen, en vervolgens gaat ome Zwabber alles weer netjes maken.
Wefwefwef, ‘Ordo ab Chao’, ‘orde uit chaos’.

Zelfs de “oppositie” vertrouw ik niet meer.

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Van Haga 👍💪

H.J.
H.J.
2 jaren geleden

Dit Linkse Rutte Kartel is ten dode opgeschreven.

piet
piet
2 jaren geleden

Praten met criminelen of ze bewijs tegen hunzelf willen aanleveren, of zelf de gevangenis willen ingaan heeft echt geen zin.

Waarom niet een website opzetten om mensen te verenigen om bv. bij voldoende aantal (miljoenen) geen belasting meer te betalen?

dun jos
dun jos
2 jaren geleden

Gewoon schofterig dat Rutte
met zijn Nokia zit te kutte

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Niets aan toe te voegen !!!

Brioche
Brioche
2 jaren geleden

Tijd voor een fluwelen revolutie.

Zonnebloem
Zonnebloem
2 jaren geleden

Die narcist zit te pikken op zn mobiel
En luisterd niet eens ..naar wat van Haga
Staat te verkondigen
Het intereseerd hem geen barst .
Pleeg een coup dit hele zootje moet achter slot en grendel..jeeezzzz

..jd
..jd
2 jaren geleden

Geniet nog maar van je vrijheid mensen leef lach kus ze gaan voor de kill ze gaan alles afpakken en de schapen vinden het maar okee dit nog het begin wacht maar waneer digitale paspoort komt en digitale geld

Stenley
Stenley
2 jaren geleden

Ze gaan vast niet vanzelf weg, verwacht ik…

Als we niets doen blijft het zo, vrees ik…

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Van Haga durft het zijn van de covid plandemie niet te adresseren.

Hij loopt hier voorzichtig omheen bang om het onuitspreekbare te benoemen.

Jammer.

Toen hij nog bij FVD was ging mijn stem naar hem.

Ik stem principieel nooit op een lijsttrekker.

Mijn stem zal nu niet meer naar van Haga gaan.

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

Hear hear , goed gezegd Wibi!

Hugo den Oude
Hugo den Oude
2 jaren geleden

Het probleem is de opvoeding. Daar ontbrak en ontbreekt sinds enkele decennia de heiligheid voor eerlijkheid, rechtvaardigheid en menselijkheid. En dat komt weer door de invloed van de multinationals die de mens vooral als een consument zien en de aandeelhouders als de apostelen.

salvar
salvar
2 jaren geleden

hij had moeten zeggen rot op naar het wef en kom niet meer terug.
want wat er gebeurt is in opdracht van het wef.

Snappie
Snappie
2 jaren geleden

Wijze woorden van een einzelganger.

Bezorgde nedemrlander
Bezorgde nedemrlander
2 jaren geleden

v. Haga benoemt het correct.

“De stekker eruit”, is echter een slecht idee.
Een demissionaie Rutte kabinet, zal ons in sneltrienvaart vernietigen.
Agenda 2030 zal met alle remmen los worden uitgevoerd.

Quote v.Rutte ” demissionair kunnen we doen wat we willen”.

Wil het volk dat ook?
Ik denk het niet.

Als het volk zich in “Agenda 2030” verdiept en bedenkt wat in bedekte termen, als idealen word voorgespiegeld, niet in het voordeel van ons volk zal uitpakken.

Bezint eer gij begint.

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

ja vooral flexibel en positief en proffessioneel uit je nekken blijven kletsen , dan tolereer je dergelijk wanbeleid beter van werkvloer tot “top” en er blijven na jaren vanzelf maar weinigen over die nog lachen, succes verder met je te gedragen als afgerichte hond voor t baasje, in overleg met geznd verstand graag en daar voor blijven gaan

Rebel&Girl
Rebel&Girl
2 jaren geleden

Het Qut -kabinet heeft nooit onze belangen behartigd , slechts die van het WEF en daarmee eigen portemonnee gerelateerde “winstdeling”van f,a List, Bedrog en Globalisme..Follow the money( and the scandals)

Rebel&Girl
Rebel&Girl
2 jaren geleden

In een normaal land, was er al voor 10% van wat dit kabinet geflikt heeft>>> een opstand gekomen en ik bedoel daarmee, niet voor de leuk massaal een koffietje doen, maar a la France.

Hier echter in het meest labbekakkerige land ter wereld, waar de bank warm is van Netflix kijken en voetbalwedstrijden, laten wij onze portemonnee nog erger uitknijpen dan een vrek een tube tandpasta..verblind als wij zijn door een “Never 4 Us Roofvrijheid Overheid”die je met de linkerhand een kwartje geeft en met de rechterhand 2 euro’s terugneemt …

Herinnert u zich nog die ene dag met mooi weer dat u thuis kwam en dacht.. goh, toch een beetje meer uitgegeven dan ik wilde, nou>>> dat gat in uw handen, is nu ook geprivatiseerd door het “Wateenkwal monster”, die heel energiek iedereen uitzuigt met>> en in naam van>>> de Roverheid .

Nederland wordt steeds meer en meer in de uitverkoop gedaan door psycho en sociopaten en leugenaars/bedriegers, die een vereniging gevormd hebben, zogenaamd met uw instemming weer een bedrog verder..ze hebben zelf ons al verkocht ..ja u bent al lang niet eens meer lijfeigene niet na o.a. orgaandonatie mes op de keel constructie en Dansen bij Jansen machtsspelletjes.

Ik ben altijd voor overleg en de discussie aan gaan maar ik ben bang dat dat al een gepasseerd station is en dat is jammer.

En mensen doe of een faraday tasje of een stuk alufolie om je phone heen als je onderweg bent er worden via je phone allerlei frequenties naar je toegestuurd die jou aansturen vooral nu met 5G. Toen ze daarachter kwamen in China met doe COvid uitbraak zijn er massaal miljoenen van die phones weggegooid..chinezen ook een beetje te volgzaam maar beslist niet dom>>>>> nu wij nog

Marion
Marion
2 jaren geleden

Deze coalitie heeft de meeste en scandaligste crisissen gecreëerd die maar mogelijk zijn. Als dit kliekje op het pluche blijft kleven komen er alleen maar meer leugens en bedrog. Ze doen er alles aan om de destructieve agenda er doorheen te jassen voordat BBB is geïnstalleerd in de kamer. Zoals we gewend zijn bezigen ze vuil spel.

Dat Dan weer Wel.
Dat Dan weer Wel.
2 jaren geleden

Gewoon lekker onderuit op de bank zitten en Tv of Netflix blijven kijken. Een beetje mopperen op z’n tijd. En dan word het misschien van zelf weer beter.

Dat Dan weer Wel.
Dat Dan weer Wel.
2 jaren geleden

We hebben het tenslotte nog steeds beter dan in een ontwikkelingsland.

Ton Nuiten
Ton Nuiten
2 jaren geleden

Dat die ministersposten met “onervaren en incompetente mensen” gevuld zijn, zal nu toch wel duidelijk zijn. Zoals Kaag (D66) en Schouten (CU) bijvoorbeeld. Beiden zijn (naast anderen) ook lid van het WEF. Ze zijn er (volgens Kaag) “een soort van denkers.” Zouden we nu werkelijk denken dat, mocht die NWO van Schwab er toch komen, ze er, incompetent als ze zijn, ook zelf een prominente rol in zullen gaan spelen?

Let op de geschiedenis: de Franse Revolutie; nadat vrijmetselaarsloges die niet tot de “binnenste kring” der samenzweerders behoorden hun rol aan slachtpartijen onder het volk uitgespeeld hadden, werden die vervolgens, samen met vele anderen, op hun beurt geruimd. Joseph Stalin: nadat het deel van zijn mede-samenzweerders die niet tot de “harde kern” behoorden, hun rol in genocides onder het Russische volk hadden uitgespeeld, werden ook zij door hem geruimd.

Wat zou er nu kunnen gebeuren met die “onervaren en incompetente” Kaag, Schouten (en mét hen anderen) als ook die hun rol aan ellende waarmee ze delen van de Nederlandse bevolking inmiddels in het verderf gestort hebben, zelf eenmaal zullen hebben uitgespeeld? Waarschijnlijk zouden de “grote vissen” onder hen (zoals bijv. Rutte) de dans hierbij kunnen ontspringen…

Mocht het inderdaad zo gaan als ik vermoed dat het zou kunnen gaan, dan zou Sri Lanka voor hen ergens toch wel een waarschuwende voorbode geweest kunnen zijn…

loezers
loezers
2 jaren geleden

Die Achterbakse Zwaar psychotisch gestoorde Mark Rutte Volgt zijn WEF baas Klaus Schwab blindelings en stort Nederland in de afgrond het land uit trappen die gestoorden

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ja, heel helder betoog.

Het fijne eraan is ook dat ALLES dat dhr. van Haga hier opsomt gewoon met feiten te staven is want het is de opgetekende geschiedenis/realiteit van Nederland,
dit in tegenstelling tot de waanideeën die aan de lopende band van politiek links komen.

Hij zal dus waarschijnlijk voor “racist” of “nazi” of “klimaatontkenner” misschien zelfs wel voor “babyzeehondjesdoodknuppelaar” uitgemaakt gaan worden door die wereldvreemde lieden op links en natuurlijk moet hij gecanceld worden zoals het evangelie van de groene khmer dat voorschrijft.

Die lieden aan de linkerkant van het politieke spectrum hoeven van zichzelf namelijk geen discussies aan te gaan omdat ze vinden dat ze altijd gelijk hebben en iedereen die het niet met ze eens is die is natuurlijk op zijn minst “letterlijk Adolf Hitler” of zelfs nog erger.
En DAT is natuurlijk pas echt erg, zo erg dat ze misschien zelfs wel (gesubsidieerd) moeten gaan schreeuwen of huilen of stampvoeten.

Anja
Anja
2 jaren geleden

Die eikel Rutte luisterde niet eens, zijn telefoontje is belangrijker, SUKKEL.

Locke
Locke
2 jaren geleden

De conclusie na 1 generatie slaven afdracht, nu breekt de tijd aan dat het zuur opzoek gaat naar het zoet, dat het zuur zuur is ga daar maar vanuit.

novy
novy
2 jaren geleden

Opgeruimd zou zeker NU nog de enige reden zijn voor werkelijke eerlijkheid!
Want daarvan heeft deze nep-minister-president totaal geen kaas van gegeten!!!!
Weg dus met deze valse ploeg nep-politikers!!!

Robert
Robert
2 jaren geleden

Van Haga heeft niets teveel gezegd. Dit incompetente schaamteloze kabinet moet weg.
De debatten gisteren in de Plenaire Zaal was een schertsvertoning. De vileine en destructieve intenties van vak K werden weer eens duidelijker.
Minister-president Mark Rutte heeft zijn krediet volledig verspeeld. Nederland verdient na jaren van afbreuk regeerders met kennis van zaken, gezond verstand maar vooral met fatsoen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

De stekker uit het Bilderberg/WEF kabinet trekken is niet voldoende. Ook dienen alle kabinetsleden gearresteerd te worden door het leger.

Corien
Corien
2 jaren geleden

De gewone bevolking mag blij zijn dat men überhaupt in leven mag blijven en moet verder gewoon de bek maar houden (liefst). Je bent bruikbaar voor allerlei doeleinden en als je nut ophoudt, moet jij eigenlijk ook maar om zeep worden geholpen want dan word je een nutteloze mee-eter.

Back to top button
96
0
We lezen graag je reactie!x