Een tv-dokter zei jaren geleden tegen acteur Rob Schneider dat ze had besloten om haar kind GEEN vaccins te geven omdat ze ‘te klein zijn om die gifstoffen op te nemen’.
Schneider zei in een interview met Tucker Carlson dat het gesprek als volgt verliep:
Rob Schneider: ‘Welke prikken heb je je baby gegeven?’
Tv-dokter: ‘Geen’.
Rob Schneider: ‘Wat?’
Tv-dokter: ‘Ja, ze zijn te klein om die gifstoffen op te nemen. Ze hebben geen immuunsysteem. Ze hebben een extern immuunsysteem: de borstvoeding van hun moeder’.
The CDC Doesn’t Want You to Hear This Conversation
A TV doctor told actor Rob Schneider years ago that she decided to give her child NO vaccines because they’re “too small to absorb those TOXINS right now.”
Schneider says the conversation went like this.
ROB SCHNEIDER: “What… pic.twitter.com/mKGrY8XVbH
— The Vigilant Fox ???? (@VigilantFox) August 15, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Slaaf
Carlson merkte op dat je door YouTube wordt gecensureerd, gedemonetiseerd en gedeplatformed zodra je het ‘V’-woord gebruikt.
Je bent vrij om te bepalen of je de risico’s wilt nemen. Zodra je die vrijheid niet meer hebt, is er sprake van tirannie, reageerde Schneider.
“Dan ben je een slaaf,” merkte Carlson op. “Iemand bezit jouw lichaam en kan je dwingen om jezelf schade toe te brengen.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






In Zweden, waar geen lockdown van kracht is, gaat het eigenlijk best wel goed. Is dit de oplossing?
Oud-Ajacied Bryan Roy: ‘Neem die spuit niet. Doe het niet. Ze spuiten u de dood in’
Duitse politicus: “NAVO schoot Russisch gevechtsvliegtuig uit de lucht in Syrië”
Oud-advocaat roept op tot verzet: ‘We moeten het systeem platleggen’
Turkse krant: “Verregaande samenwerking tussen leger Turkije en Islamitische Staat”
Onthuld: Dit zijn de korte lijntjes tussen de overheid, terreurbestrijder NCTV en de ‘factcheckers’
‘Leugenpers’: Ziekenhuis bezwijkt onder druk door niet-gevaccineerden – dit zijn de cijfers
De aarde zingt: muziek van de magnetosfeer (video)
EFT: powertherapie om problemen op te lossen