Tienduizenden Ieren zijn zaterdag afgereisd naar hoofdstad Dublin om te protesteren tegen de massa-immigratie.
Op beelden zijn talloze demonstranten met Ierse vlaggen te zien. Ze zongen liederen en hielden borden omhoog met teksten als ‘Ierland is vol’.
IRISH UPRISING: Tens of thousands of Irish citizens peacefully march against mass immigration. pic.twitter.com/Non2AYaVAW
— Ezra Levant 🍁🚛 (@ezralevant) April 26, 2025
An Irishman spontaneously leads the crowd in the national anthem. pic.twitter.com/75Q9LK6q91
— Ezra Levant 🍁🚛 (@ezralevant) April 26, 2025
Genocide
Er waren ook betogers die petjes droegen met daarop de tekst ‘Make Ireland Great Again’. Tegendemonstranten maakten de Ierse patriotten uit voor ‘racisten’ en ‘nazi’s’.
Onlangs zei de Ierse MMA-vechter Conor McGregor tijdens een bezoek aan het Witte Huis dat zijn thuisland ten onder gaat aan illegale immigratie. Hij zei dat sommige Ierse plaatsen onder de voet zijn gelopen door migranten en dat Ieren er in één klap een minderheid zijn geworden.
In een interview met Tucker Carlson ging hij nog een stap verder. McGregor, die een gooi wil doen naar het Ierse presidentschap, zei tegen de journalist dat massamigratie ‘ons volk uitwist’. “Dit is de genocide op onze bevolking.”
❌BREAKING❌ – Please share 🇮🇪
The Irish have risen 🇮🇪🇮🇪
If you’re a follower from outside Ireland, please share this and show Britain, Europe, the world that Ireland is fighting back against the mass migrant plantation of Ireland 🇮🇪
The fighting Irish are rising ☘️☘️🇮🇪🇮🇪
Follow… pic.twitter.com/M7UeyYB9Eb— TheLiberal.ie (@TheLiberal_ie) April 26, 2025
❌ BREAKING ❌
Massive crowd gathers at the Garden of Remembrance in Dublin to protest against migrants being planted in their area 😳 #IrelandIsFull
Follow us for more videos and share ✅ Please retweet and follow us
More videos to come pic.twitter.com/ftKs898AMU— TheLiberal.ie (@TheLiberal_ie) April 26, 2025
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoe Amerika landen ‘per ongeluk’ terug naar de steentijd bombardeert
Veroorzaken chemtrails mysterieuze chemische ‘sneeuw’ in Turkse stad?
Kardinaal over ‘uitroeiingsprogramma’ globalisten: ‘Iedereen die dit bekritiseert wordt een nazi genoemd’
Klaus Schwab in 2017: ‘Kun je je voorstellen dat we over 10 jaar een hersenchip hebben?’
Dat er een digitale toegangspas in de horeca zou komen, is al in 2014 in de EU besloten
Limburg haalt protestvlaggen weg vanwege ‘het toenemende onstuimige weer’: ‘Wat een slechte smoes’
‘Word wakker Nederland! De ware aard van PVV, BBB en NSC wordt steeds duidelijker’
Terreurgroep IS verontschuldigt zich. Realiseren zij zich dat ze hiermee te ver zijn gegaan?
Verloren Stad van Goud gevonden in Honduras?