De National Institutes of Health, het Amerikaanse agentschap voor medisch onderzoek, heeft meer dan 20 miljoen dollar uitgetrokken voor nieuwe experimenten met honden. Daarmee gaan deze gruwelijke experimenten onder minister Kennedy van Volksgezondheid, die hij eerder veroordeelde, gewoon door.
Eerder ontmaskerde Kennedy de wrede tests op beagles. Hij noemde ze ‘groteske’ voorbeelden van de corruptie van Big Pharma.
DISTURBING: The NIH, now under HHS Secretary Robert F. Kennedy Jr., has approved more than $20 million for new dog experiments—reviving the same cruel practices he once condemned.
Kennedy built his reputation exposing Fauci’s gruesome beagle tests, calling them “grotesque”… pic.twitter.com/svTD2LnCTk
— Vigilant Fox 🦊 (@VigilantFox) November 12, 2025
Honden martelen
In april beloofde hij het aantal dierproeven ‘drastisch terug te dringen’ en de proeven te vervangen door geavanceerde AI-modellen.
Waakhonden zeggen dat de NIH stilletjes miljoenen naar medicijnmakers blijft doorsluizen om in essentie honden te martelen.
Smet op belofte
Het White Coat Waste Project, dat de martelexperimenten onder Anthony Fauci als eerste voor het voetlicht bracht, waarschuwt dat de NIH niet voornemens is om het aantal dierproeven te verminderen of de geldkraan dicht te draaien.
Ondertussen faseren medicijnautoriteit FDA en het Pentagon proefdieronderzoek langzaam uit.
Volgens critici is dit een smet op de belofte van Kennedy om ‘Amerika weer gezond te maken’.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Axe deospray heeft zelfde effect als zenuwgas
‘Door het beleid van Rutte zijn duizenden mensen overleden’
Duizenden medische professionals vinden dat Nederland niet akkoord moet gaan met machtsgreep van WHO
Rol van Maxima bij het WEF mag niet worden besproken in talkshows: ‘Dit is verboden’
Deze totalitaire oproepen nimmer vergeten: ‘Het was schadelijk en schandelijk’
Dit is de oversterftegrafiek waar zelfs Ongehoord Nederland zijn vingers niet aan durfde te branden
Paus roept wereldleiders op ’tirannie’ van geld te beëindigen
“NASA onderbreekt live-beelden ruimtestation ISS na UFO”
Kans dat in 2 weken tijd 5 artsen doodvallen ‘net zo groot als het vinden van een eenhoorn’