Vele honderdduizenden Amerikanen hadden na coronavaccinatie medische hulp nodig, blijkt uit gegevens die deze week zijn vrijgegeven door het CDC, het Amerikaanse RIVM.
Ongeveer 782.900 mensen belandden na de prik op de spoedeisende hulp of in het ziekenhuis. Dat is 7,7 procent van het totaal, aangezien de database betrekking heeft op circa 10 miljoen mensen. Nog eens 2,5 miljoen mensen (een kwart) waren na hun coronavaccin niet in staat om naar school te gaan of te werken.
Schokkende informatie
Pas na ruim een jaar juridisch getouwtrek kwam het CDC met de cijfers over de brug. Dat terwijl ze de data vanaf dag één openbaar hadden moeten maken, zei advocaat Aaron Siri tegen de krant The Epoch Times. Hij vertegenwoordigt de organisatie die de cijfers boven tafel wilde hebben.
De organisatie zei dat de nieuwe data ‘schokkende informatie onthullen’ die had moeten leiden tot de onmiddellijke stillegging van het vaccinatieprogramma.
Ongelooflijk hoog percentage
Siri zei op Fox News over de 782.900 mensen (7,7 procent) die medische hulp nodig hadden: “Dat is een ongelooflijk hoog percentage.” De advocaat voegde toe dat vier miljoen van de 10 miljoen mensen na het vaccin last kregen van gewrichtspijn. “Dat is een extreem groot aantal.”






SETI-directeur: Hollywoodfilms schetsen verkeerd beeld buitenaardsen
Dit papier zit bij de oproep voor de coronaprik van najaar 2024: ‘Schandalige desinformatie door de overheid’
Zelensky vliegt naar New York om wereld de les te lezen over ‘klimaatverandering’: ‘Je verzint het niet’
Ongeloof na exitpoll: ‘Wat worden we voor de gek gehouden’
Filmpje: Oud-premier Balkenende is ‘groot voorstander’ van Great Reset-doelen
Gezond ouder worden met oervoeding
CDA (2030 is niet heilig) stemt tegen motie die kabinet oproept 2030 ‘niet heilig’ te verklaren
Biden geeft George Soros en Hillary Clinton hoogste onderscheiding, dit zijn de reacties
Wat moet je doen als ‘manifestatiekracht’ niet werkt?