De Amerikaanse farmareus Pfizer rekent voor het hele jaar op een omzet zo rond de 80 miljard dollar door inkomsten uit het coronavaccin. Dat zou een verdubbeling van de omzet in 2020 zijn. Pfizer leverde meer dan een miljard vaccins over de hele wereld. Wie profiteren daar vooral van? De aandeelhouders. En wie behoren er tot de aandeelhouders? Onder andere miljardair Bill Gates.
Hij prees het Pfizer-vaccin in september vorig jaar aan als ‘koploper in de vaccinrace’. “Het enige vaccin dat – als alles vlekkeloos verloopt – eind oktober mogelijk goedkeuring voor noodgebruik aanvraagt, zal Pfizer zijn,” aldus Gates.
Enkele maanden voordat de pandemie uitbrak
De Gates Foundation kocht in 2002 een belang in Pfizer. Eerder zei dr. David E. Martin in de Stew Peters Show dat het eerste vaccin dat het lichaam de instructie geeft om het S1-spike-eiwit aan te maken in 1990 is gepatenteerd door Pfizer. “Er wordt ons verteld dat dit iets nieuws is, een nieuwe ziekteverwekker, maar dat is niet zo.”
De Bill & Melinda Foundation heeft ook aandelen in BioNTech, dat meehielp aan de ontwikkeling van het Pfizer-vaccin. De Gates Foundation kocht in september 2019 een belang in BioNTech, enkele maanden voordat de ‘pandemie’ uitbrak. De stichting investeerde 55 miljoen dollar in het bedrijf.
Begint het kwartje te vallen?
In 2015 investeerde de stichting ook 52 miljoen dollar in CureVac. Het geld ging onder meer naar projecten rond de ontwikkeling van vaccins gebaseerd op het mRNA-platform van CureVac. Het bedrijf ontwikkelde een coronavaccin, maar dat bleek voor slechts 47 procent effectief tegen corona.
Tot de grootste aandeelhouders van Pfizer behoren Vanguard, BlackRock, State Street en Charles Schwab Investment Management. In de top 10 grootste aandeelhouders van BioNTech vinden we BlackRock, Fidelity en de Bill & Melinda Gates Foundation. De stichting van Gates heeft ruim één miljoen aandelen die een slordige 341 miljoen dollar waard zijn.
Begint het kwartje te vallen?
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Ben jij bij de Science Summit – Uncensored? ‘We verkeren in een revolutionaire crisis op wereldschaal’
Laurens van der Tang waarschuwt voor Great Reset: ‘Niet uitgesloten dat er een satanisch complot achter zit’
Assad: “Overwinning Aleppo enorme stap richting einde oorlog”
Christine Lagarde wil Schwab opvolgen: de macht achter Davos krijgt een nieuw gezicht
Mona Keijzer: G2, impliciete vaccinatiedwang in strijd met mensenrechten
Besluit om Moerdijk compleet op te heffen wekt grote verbazing: ‘Bewierookte democratie is fascistisch stelsel geworden’
VIDEO: Piloten, artsen en wetenschappers spreken zich uit over chemtrails
Kankerpatiënt behandelt zijn ziekte met THC-olie. Kijk hoe de politie (drie man sterk) zijn ziekenhuiskamer binnenvalt
Kijk toch eens wat er in het rapport van de Europese Commissie staat: ‘De ‘complotten’ raken zo wel heel snel op’