Buitenland

Zit alles even tegen? Geef dan de Russen de schuld! Volg deze tips

Help anderen door dit artikel met iederen die je kent op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Zit alles even tegen? Geef dan de Russen de schuld en je problemen verdwijnen als sneeuw voor de zon!

Russen zien er net zo uit als andere mensen, maar je kunt ze letterlijk overal de schuld van geven.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Heb je een president die je niet bevalt of die te onvoorspelbaar is? Wacht dan niet vier jaar om een andere te kiezen, maar geef de Russen de schuld zodat hij kan worden afgezet.

Geen bewijs nodig

Wil je zelf meedoen aan de verkiezingen? De Russen helpen je met social media-accounts. Wij garanderen dat één tweet tot wel een miljoen kiezers op andere gedachten kan brengen!

Ook in andere landen kun je de Russen overal de schuld van geven. Denk bijvoorbeeld aan Italië, Duitsland en Groot-Brittannië. En het handige is, je hebt helemaal geen bewijs nodig.

Strooi gewoon in het openbaar wat ongegronde beschuldigingen in het rond en je populariteit zal pieken!

Perfecte excuus

Heb je even geen pariastaat meer? Wijs dan simpelweg met de beschuldigende vinger naar Rusland.

Heb je meer geld nodig voor je leger? Rusland is het perfecte excuus. Je zult zien dat het geld zal binnenstromen.

Pas op: kan leiden tot extreem cynisme en pathologisch liegen. Stel Russen niet bloot aan kinderen of democratie.

Bekijk het onderstaande filmpje met daarin RT-verslaggeefster Polly Boiko:

Foto: Russian Rocky Wikimedia Commons

[ICYMI]

Interessant

Vond je deze info interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

12 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Denker
Denker
8 jaren geleden

Verdomme Poetin het regent alweer de hele dag.

Aart
Aart
8 jaren geleden

vervang het woord Russen met Moslims en de rapen zijn gaar in Nederland
vervang het woord Rusland met Islam en je kan beter verhuizen naar Nova Zembla.
Ik mag hopen dat Putin dit niet langer pikt en op een zeer heftige manier zal terug slaan om al die hypocriete EU aanhangers een flink schrik aan te jagen.
Zo wie zo moet ons land eens opgeschoond worden van die missleijkmakende linkse deug fascisten en hun achterlijke vriendjes…

Nehemia
Nehemia
8 jaren geleden

Het is ronduit schaamteloos hoe Theresa May en Boris Johnson vrijwel direct Rusland de schuld geven met in hun kielzog nog 23 andere landen. Er is nul bewijs. De chemische formule van het gas novichock is gewoon te lezen in het boek ‘state secrets’ en is te koop bij Amazon. Iedereen kan het gedaan hebben. Het klinkt ook totaal niet logisch met het WK in Rusland voor de deur. Ex-spion Sergej Skripal zit daar al tien jaar. Waarom zou Poetin zich nog druk maken om zo iemand uit de antieke wereld. Poetin zou totaal niet zo doorzichtig te werk zijn gegaan. Nee, dit pas gewoon weer in de demoniseringsagenda van Rusland. Je ziet echt aan alles dat de cabal zit te smachten om een Derde Wereldoorlog te forceren. Alle internationale wetgeving wordt hier geschonden. Dit is gewoon een false flag waar waarschijnlijk MI6 bij betrokken is. We kijken naar een toneelstuk. Ik kan me hier echt piswoest om maken. Dit is al zoveel jaren aan de gang. Continu zijn ze Grote Beer aan het poken. Als je kijkt naar alle NATO (lees Amerika) bases rond Rusland rijzen mij de haren ten berge. Die hele media hersensprogramma’s rechtstreeks uit het CIA handboek – operatie Mockingbird. Denken ze nou echt dat we van die geconditioneerde schapen zijn die niet zelf kunnen nadenken? Waarschijnlijk wel. Deze hele zaak stinkt aan alle kanten.

Kijkt u gerust eens in dit artikel met plaatjes hoe Amerika (NATO) Rusland heeft omringd van alle kanten. Wie is hier de agressor?
https://www.globalresearch.ca/russia-is-our-enemy-putin-wants-war-the-globalists-drive-towards-the-east-drang-nach-osten/5591044

trackback
Diverse Nieuwsfeiten verzameld door Nico Talma, vervangende Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
8 jaren geleden
Maarten V
Maarten V
8 jaren geleden

Russische regering (Met de nadruk op Poetin en zijn KGB-verleden) zijn dan volgens het artikel de onschuldig?

Dit artikel is vast Russische propaganda om Poetin de hemel in te prijzen. Poetin die de Russische Media controleert, die de oppositie monddood maakt en die de olie- en gas-industrie weet naar zich toe te trekken. Er is nog steeds veel armoede in Rusland.

Het is zoals elk ander groot land (Amerika in bijzonder) even schijnheilig. Het is een tactiek van Rusland om in het geheim tegenstanders uit te schakelen en dan te doen alsof ze hier niets mee te maken hebben. Het Westen kan niets “hard” bewijzen en als er bewijzen zijn zal Rusland deze nooit toegeven. Doch kan Rusland evenmin hard bewijzen dat zij onschuldig zijn. Ontkennen is een sluwe tactiek. Bekennen zou een teken van lafheid zijn en daardoor zijn macht verliezen. Dus de echte waarheid zal nooit geweten worden, dus we achten de waarschijnlijkheid dat Rusland schuldig is aan die gifaanval tegen Russische verraders.

En wat die Oorlog in het Midden-Oosten betreft daar zijn de Westerse landen uiteraard ook niet zuiver op de graat.

Alle machthebbende landen zijn tevens schijnheilig en hypocriet. Alles draait om het eigenbelang (het landsbelang, zeg maar).

Jansen
Jansen
8 jaren geleden

idd Nehemia

gijs meulenmeesters
gijs meulenmeesters
8 jaren geleden

Als de Russen zo slecht zijn waarom worden de Americanen dan via de Russen naar en van het ruimte station vervoert. Dan zou je ook de Americanen en ander niet Russen ook kunnen geiselen of het ruimte station kapen.

Piet
Piet
8 jaren geleden

Ben vandaag te laat opgestaan… Domme Russen ook altijd!

hans
hans
8 jaren geleden

Ja hoor. Putin/Rusland gaat, terwijl ze daar al tijd genoeg voor hebben gehad, vlak voor de WK voetballen een moord plegen met russich zenuwgas. En zonder dat\t er werkelijk bewijs is, gaat heel Europa over de rooie ( letterlijk en figuurlijk). Wie is hier nou gestoord?
Ik denk de europese leiders. En hier moet de sleepwet er door, de defensie uitgaven omhoog. We hebben vijanddenken nodig om dat er zonder gemor door te krijgen. Gaat lukken hoor. Let maar op.

Back to top button
12
0
We lezen graag je reactie!x