Buitenland

‘Steeds meer bewijs voor stemfraude: verkiezingen nog lang niet voorbij’

Help mee door dit artikel met anderen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het bewijs voor verkiezingsfraude blijft zich opstapelen in de Verenigde Staten. In verschillende staten wordt president Trump flink gedwarsboomd door de Democraten. In Arizona worden de verkiezingen overzien door minister Katie Hobbs, die Trump-aanhangers eerder ‘neonazi’s’ noemde. Ze weigert mee te werken aan het onderzoek naar verkiezingsfraude en verwierp een verzoek van de Senaatsvoorzitter van Arizona tot een onafhankelijk onderzoek naar stemgegevens, bericht One America News.

In Georgia, waar momenteel een hertelling plaatsvindt, heeft de Trump-campagne de overlijdensberichten vrijgegeven van mensen die al jaren dood zijn, maar toch konden stemmen. In Pennsylvania zijn naar 21.000 overleden mensen stembiljetten gestuurd. Meer dan 70 mensen die hun stem uitbrachten, zijn geboren in de 19e eeuw. In Michigan stemden in totaal 9500 dode mensen. Toch blijven de Democraten volhouden dat er geen bewijs is voor verkiezingsfraude. Judicial Watch ontdekte 1,8 miljoen ‘spookkiezers’ in 29 staten en waarschuwde voor ‘smerige verkiezingen’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Wet van Benford

Daarnaast lijkt een overwinning van Biden in veel staten statistisch gezien hoogst onwaarschijnlijk. Analisten die de stemgegevens hebben bestudeerd, zeggen dat er ‘vrijwel zeker’ stemfraude is gepleegd nadat de stembureaus hun deuren hadden gesloten.

Ze baseerden zich hierbij op de wet van Benford, een formule die vaak gebruikt wordt door forensisch onderzoekers om te speuren naar fraude. Met behulp van de formule kunnen echte en gemanipuleerde gegevens van elkaar worden onderscheiden.

De Democraten en de mainstream media willen niet dat dit naar buiten komt. Ze willen dat je gelooft dat de verkiezingen voorbij zijn en dat Joe Biden heeft gewonnen. Maar dat is niet het geval, aldus One America News.

[OAN]

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.5 59 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

52 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Heraut
Heraut
5 jaren geleden

Hier is duidelijk sprake van georganiseerde misdaad!!

Willem
Willem
5 jaren geleden

Trump zegt dat er software gebruikt is om de verkiezingen te manipuleren , als dat echt zo blijkt te zijn , dan kan het wel eens veel groter zijn dan Amerika , misschien gebruiken ze het hier ook wel , iedereen weet dat ze het doen , alleen niemand weet hoe !

Trump heeft misschien ook een agenda , maar zijn agenda draait wel om vrijheid , de rest neemt ons alleen onze vrijheden\rechten en rijkdommen af , gaan we dat ooit nog terug zien ?

Niet wanneer 85% van Nederland nog slaapt , want dat is nu nog steeds het geval !!

Peter
Peter
5 jaren geleden

Telegraaf,CBS,ben benieuwd waar ze al die wijsheid vandaan halen dat Trump zijn verlies al heeft toegegeven ,Telegraaf is een krant geworden die nieuws uit zijn duim zuigt,en snap niet dat er zoiets wordt verkocht.

Thoughtful
Thoughtful
5 jaren geleden

Bij toestanden zoals deze vraag ik mij altijd af; Wat gebeurt er ondertussen achter je rug?

Anne
Anne
5 jaren geleden

GO TRUMP. ?

Erwin
Erwin
5 jaren geleden

Kunnen we dit ook of is dit al jaren aan de gang in Nl.

Gezinusk
Gezinusk
5 jaren geleden

Mooi verhaal maar uiteindelijk is het een rechter die hier over gaat beslissen en ik acht de kans dat Trump wint niet groot. Die gaat straks natuurlijk plat op zijn bek met zijn mooie twitter verhalen. Naast het feit dat hij de corona crisis in zijn geheel niet serieus nam. Ook dat zal worden overwogen want het aantal besmettingen nam drastische toe onder zijn bewind. Wat dat aangaat zullen de overlijdensberichten straks alleen maar toe nemen van mensen die mogelijk onlangs nog op Trump hebben gestemd. Ja veel gekker kan ik het helaas niet maken voor het moment, maar ik zag de bui al aankomen.

Erik
Erik
5 jaren geleden

Het wordt tijd dat deze aardkloot van links wordt ontdaan leugen volk weg ermee

Edward
Edward
5 jaren geleden

We moeten in Nederland leugen-partijen als CDA, VVD en D66 goed in de gaten houden tijdens de 2e kamerverkiezingen. Hier moet ook goed gecontroleerd worden op stemfraude.

Betsy Ramkema
Betsy Ramkema
5 jaren geleden

vraag mij af, geld het dan iet meer, als er zaveel bewezen kan worden, dat er fraude in speel is.
ik hoop zeker nog steeds op Trump.

Dereepere Gino
Dereepere Gino
5 jaren geleden

het echte nieuws ! wat een verademing !!

Rob v S
Rob v S
5 jaren geleden

En uhhh…. Iedereen met een Nederlands paspoort die zich actief gaat bemoeien met interne binnenlandse zaken en defensie van een ‘vreemde mogendheid’!!!
Dus alles wat NIET gerelateerd is aan onze ‘koninkrijk der Nederlanden’ en/of de normen en waarden van de EU!!!
Die maakt zich nu wel schuldig aan iets wat ‘LAND VERRAARD’ heet!!!
Ja, om maar met een zeer MOEILIJK wordt te spreken!!!
Niks meer dan een stelletje COLLEBRATEURS!!!!
….. Aldus Sprak Rob!
Ps….. Enig idee wat de Paradox van de ‘VERLICHTING’ is???
Dat komt ongeveer hier op neer!!!
Ik steek mijn eigen ‘slag ader’ door omdat ik graag wil leven!!!
Suc6!!!
…..Aldus Sprak Rob!

Melder
Melder
5 jaren geleden

The 6th sense: ‘I see dead people’ 🙂

Alex
Alex
5 jaren geleden

Biden, after his defeat. “I see dead people”

NicoVilly
NicoVilly
5 jaren geleden

Sinds de jaren 60 zijn de verkozen presidenten bijna allen illegaal in het witte huis gekomen door gemanipuleerde stemmachines.

mollen
mollen
5 jaren geleden

waarom horen we er niks over ?

Lombard
Lombard
5 jaren geleden

Zeker fraude, maken we hier ook steeds mes

Mart
Mart
5 jaren geleden

Het is een duidelijke stemfraude,maar je moet die wél willen zien zoals ik zonder invloed van mijn omgeving op mijn hellingkje in Brasil

Henk
Henk
5 jaren geleden

Op dit moment heeft geen Amerikaanse rechter Tdump in ook maar 1 geval gelijk gegeven

Word wakker
Word wakker
5 jaren geleden

Openlijk stemfraude gepleegd, er is kennelijk veel bewijs maar de rechters willen het niet in behandeling nemen. Dit lijkt een opzet voor het ontketenen van een burgeroorlog.

johan
johan
5 jaren geleden

zijn de verkieszinnen hier eerlijk verlopen ,heb mijn twijfel er over

Lynn
Lynn
5 jaren geleden

Stemfraude in Amerika, ja natuurlijk , net zoals bij ons in Nederland!!!
Het hele kabinet + de eerste en tweede kamer oppakken en berechten!!
Want wij worden met z’n allen behoorlijk voor de gek gehouden!!

Back to top button
52
0
We lezen graag je reactie!x