Ook in Zwitserland, waar het World Economic Forum van Schwab zetelt, is men klaar met de coronamaatregelen. Donderdagavond gingen mensen in Bern de straat op om te protesteren tegen de coronaregels. De menigte scandeerde: ‘Vrijheid! Vrijheid! Vrijheid!’
De politie was in groten getale aanwezig. Er werd onder meer een waterkanon ingezet en ook schoten agenten met rubberen kogels. Betogers verzamelden zich bij het station en liepen vervolgens door de oude binnenstad van Bern.
NOW – Large protest against COVID restrictions in #Bern, Switzerland.pic.twitter.com/NfJryWr6HK
— Disclose.tv (@disclosetv) September 23, 2021
Acht protesten
Tegen het einde van de middag werd het federale parlementsgebouw in Bern afgezet door de politie. Voor het gebouw werden hekken geplaatst. De autoriteiten hadden de politie gevraagd om alle bijeenkomsten op te breken.
Alleen al deze maand zijn er in Bern acht protesten tegen de coronamaatregelen geweest.
Sinds 13 september krijgen mensen alleen met een coronapas toegang tot tal van openbare plekken in Zwitserland. De pas is bijvoorbeeld verplicht in horeca, sportgelegenheden en musea. Vanaf 1 oktober moeten Zwitsers die niet zijn gevaccineerd of hersteld bovendien zelf hun coronatest betalen.
— Pierre Moret (@pierrech) September 23, 2021
— Pierre Moret (@pierrech) September 23, 2021
Hallo @Bern_Stadt
Hallo @RetoNause #bern2309 pic.twitter.com/esSqtmHyTw— Pierre Moret (@pierrech) September 23, 2021
— Pierre Moret (@pierrech) September 23, 2021
— Pierre Moret (@pierrech) September 23, 2021
— Pierre Moret (@pierrech) September 23, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Als je mensen weer hoort zeggen dat de zorg te duur is, dan weet je dat dít de waarheid is’
Pepijn van Houwelingen haalt uit naar Rutte: ‘Zegt de man die ons land aan het WEF heeft uitgeleverd’
Volkskrant ‘pleegt karaktermoord’ op bezorgde burger die onthutsend gesprek had met RIVM
Burgemeester Halsema ‘laat Oekraïense nazi’s gewoon demonstreren’ op de Dam: ‘Weer een schande voor Nederland’
Zojuist is de helderste mysterieuze radioflits uit de ruimte waargenomen. Astronomen staan voor raadsel
‘Dictator’ Zelenski gaat Tweede Kamer toespreken: ‘Walgelijk!’
Marioepol lag een jaar geleden volledig in puin. Zo ziet de stad er nu uit
Chemtrails! What’s happening?
Zorgwekkende trend in de Filipijnen: onderzoek signaleert scherpe stijging van zuigelingensterfte (en dit is de rol van vaccinatie)