Buitenland

Zweden (geen lockdown) heeft laagste sterftecijfer in Europa

Help mee door dit artikel met jouw kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Zweden heeft niet zoals andere Europese landen een draconische coronalockdown ingesteld om te voorkomen dat het volk last zou krijgen van ‘pandemiemoeheid’. Dat heeft de Zweedse gezondheidschef Olivia Wigzell gezegd.

Al aan het begin van de coronapandemie koos Zweden voor groepsimmuniteit. Er werd geen lockdown afgekondigd en bars, restaurants, sportscholen, bedrijven en scholen bleven open. Er kwam ook geen mondkapjesplicht.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Hoewel de mainstream media waarschuwden dat de Zweedse strategie zou leiden tot massale sterfte, zijn er in het land minder dan 6000 coronadoden gemeld en heeft Zweden het laagste sterftecijfer door corona in Europa.

De economie van het Scandinavische land doet het beter dan die van andere Europese landen. Grote delen van de bevolking hebben inmiddels groepsimmuniteit opgebouwd, waardoor de impact van een potentiële ‘tweede golf’ beperkt zal blijven.

Bijna terug naar normaal

In onderstaand filmpje is te zien dat Zweden al bijna terug naar normaal is. Mensen houden nauwelijks afstand van elkaar en vrijwel niemand draagt een mondkapje.

“We hebben niet gekozen voor een complete lockdown, omdat we andere argumenten hadden voor een stelselmatige aanpak,” zei Wigzell tijdens een bijeenkomst in Moskou. “We waren heel bang dat mensen last zouden krijgen van pandemiemoeheid en de maatregelen snel zat zouden zijn. Maar in Zweden volgde vrijwel iedereen de regels.”

De Zweedse zorg is nooit onder druk komen te staan, zelfs niet op het hoogtepunt van de pandemie. Het land staat er nu beter voor dan andere Europese landen, die vrijwel allemaal het desastreuze lockdownbeleid blijven volgen.


[Zero Hedge via Summit News]

5 1 stem
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

49 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
vraagtekentje
vraagtekentje
4 jaren geleden

Zweden is dan ook niet het bolwerk van het satanistisch pedofiele crapuul, dat zit hier in NL.

jan doornbos
jan doornbos
4 jaren geleden

En wij zitten opgescheept met doortrapte leugenaars en worden verplicht onze gezondheid te schaden. Muilkorven, propaganda, manipulatie etcetera.

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Yep, en hier wordt iedereen (alweer) getroffen door cojona – beter door het achterlijk overheidsbeleid, onnodig.

Maar goed, het recht zal over een jaar of vijf zegevieren wanneer wij zijn bevrijd door Trump en of de Zweden.

Eelke Piers
Eelke Piers
4 jaren geleden

Ik vermoed dat de Zweden het verschil weet tussen Corona en kanker, hartfalen, griep, verkoudheid, blaasontstekingen, steenpuisten, verkeersdoden en weet ik wat nog meer

Gladiator
Gladiator
4 jaren geleden

Kijk dit bedoel ik nu…..

Ik citeer: “aan het begin van de coronapandemie koos Zweden voor groepsimmuniteit”………….

ER IS GEEN CORONAPANDEMIE GEWEEST…..

Fake fake fake fake fake……en helemaal niets anders…

Vanaf het begin heeft de corrupte WHO cijfers gemanipuleerd, regels aangepast, en doktoren zwaar onder druk gezet om dit fabeltje op de agenda te promoten met hulp van de nog veel corruptere MSM!!!

Dit komt zeker niet meer goed zonder slag of stoot,

Géén petities meer, géén demonstraties meer, helemaal niets meer van dat alles, je loopt te erg in de kijker.

De politie en overige diensten doen hun werk NIET meer!!

Dus wat moeten wij doen…..

Laatste keer, verenigd u, vorm groepen, laat de groepen middels 1 persoon andere groepen contacteren….

Wens jullie veel goeds en het allerbeste,…
Gladiator

No Name
No Name
4 jaren geleden

Alles is er op gericht ons op allerlei manieren ziek te maken (longbacteriëen, lockdowns, wattenstaafjes in je neus, mondkapjes, 5G, vaccins etc.) en de schuld aan covid19 te geven.
We staan machteloos, maar het lucht mij enigszins op, om aan de satanisten, hun handlangers en meelopers te denken als mensen zonder eer en het laagste van het laagste.
Doe mee, misschien heeft het enig effect.

Eelco
Eelco
4 jaren geleden

Zweden schijnt een ander probleem te hebben: een cultuurprobleem. Volgens sommige bronnen gaat de Zweedse bevolking zwaar gebukt onder dit probleem (rijst de vraag of de rest van de EU daarvan gevrijwaard blijft).

GEEN Schaap
GEEN Schaap
4 jaren geleden

Het gaat niet meer om een virus, maar om totale controle over de bevolking.

jenne
jenne
4 jaren geleden

Stop nu op om Zweden als voorbeeld land te stellen, ik heb familie in Zweden, hun verhaal is wel even anders, hun land is in handen van een partij fanatieke socialisten / Communisten, die Zweden aan het verwoesten zijn, door middel van het grote aantal noord Africanen, die er een iet wat andere kijk op het leven op na houden !

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Als wij met zijn allen toch moeten sterven aan cojona dat een week of 2 duurt waarom zou het stervensproces niet sneller kunnen?
Noord-Korea heeft een mega raket ontwikkeld die de VS kan bereiken. Dan kan die raket ons ook bereiken.
Ik zeg: laat die Noord-Koreaanse verlossing maar komen en het probleem is binnen een paar seconde definitief opgelost.

snelle jelle
snelle jelle
4 jaren geleden

waarom laat de nós en msm dit niet zien. dan is de heele shit snel geëindigd.

wim11
wim11
4 jaren geleden

Geweldig, normaal, heb heimwee naar die tijd, bij ons angst, mondkapjes etc hier is corona behandeld als een griep en het werkt.

raar dat je hier vrijwel niets over leest of hoort

remi
remi
4 jaren geleden

in zweden is iedereen die belangrijk is voor het land al lang gechipt, daarom hoeven ze niet in een lockdown.
weet je nog al die nieuwtjes toen, van kijk hoe leuk.

Rahul Rangeela
Rahul Rangeela
4 jaren geleden

Eens met Marie; 6000 overledenen op 10 miljoen mensen? Dat is dus niet het laagste sterftecijfer van Europa.

Marie
Marie
4 jaren geleden

Ik lees nu net op de Zweedse msm dat 1 (grotere) gemeente aldaar volwassenen en middelbare scholieren die samen met een besmet persoon leven gaat verplichten om minimaal 1 week thuis te blijven. Dit is ook al in een aantal andere gemeentes het geval. Zo liberaal is het daar dan toch niet, al zijn de maatregelen er idd. een stuk milder dan hier…Verder wordt ook daar het nieuws gedomineerd door Corona(onheils)berichten en lees ik weinig kritische geluiden.

Sjazon
Sjazon
4 jaren geleden

Die Zweedse RIVM-man was gewoon te laat. Toen heeft hij alles maar zo gelaten en is het goed uitgepakt. Denk ik.

jenne
jenne
4 jaren geleden

Zweden zijn rancuneuse nazi profiteurs, kent U de geschiedenis in de tweede wereld oorlog, het pseudo neutraliteits spel, hun land zit vol Moslims die alles pakken wat er te pakken is, de Scandinaviers hebben een veel mooier image als wat ze waar kunnen maken, volkomen in handen van the USA tegen Rusland, de Finnen zijn Russen, het is de moeite om er eens goed over na te denken !

De Waarheid
De Waarheid
4 jaren geleden

Als jullie iets beter onderzoek zouden doen dan is het heel makkelijk te vinden in de cijfers van John Hopkins dat Zweden zeker niet het laagste sterftecijfer heeft van Europa.

jenne
jenne
4 jaren geleden

Het gekke is dat zo als ik al zij, de Zweden keiharde egoïsten zijn, het respect voor bijvoorbeeld ouderen is ver te zoeken, als ik in Scandinavië vertoefde viel het mij op het vele drinken, en bijna vrije sex, het moet voor die asiel zoekers wel een soort paradijs zijn, van die cijfers geloof ik niets, en niet alleen die van Zweden !

Marion de Jong
Marion de Jong
4 jaren geleden

Zo hadden we het ook hier moeten doen, maar zovelen waren bang; het was een ander virus, gevolgen waren erg…
Het virus kan je toch niet tegenhouden.

Back to top button
49
0
We lezen graag je reactie!x