Mens en Dier

Nederland zit tot over de oren in het Epstein-dossier: ‘de mainstreammedia falen hier echt grandioos’

Help door deze info met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De recent vrijgegeven Epstein-dossiers roepen opnieuw vragen op over de reikwijdte van het netwerk rond de Amerikaanse zakenman en veroordeelde pedofiel Jeffrey Epstein. Een uitgebreid onderzoek van het online collectief De Nachtszusters laat zien dat ook Nederlandse bedrijven en elites langdurig contact onderhielden met Epstein, zelfs jaren nadat hij in 2008 was veroordeeld voor seksueel misbruik van minderjarigen. Dit dossier gaat over Unilever en diens toenmalige CEO Paul Polman.

De Nachtszusters, een BIG-geregistreerde verpleegkundige en een verpleegkundige die thuiszit met een zwijgbeding, stellen dat Nederland “tot over de oren” in het Epstein-dossier zit en verwijten de mainstreammedia dat zij deze connecties grotendeels onbesproken laten. Hun analyse is gebaseerd op vrijgegeven e-mails uit de Epstein-files, aangevuld met openbare bronnen en berichtgeving uit internationale media.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Epstein als bemiddelaar tussen Gates en Unilever

Eén van de meest opvallende documenten is een e-mailwisseling uit september 2011, drie jaar na Epsteins veroordeling. Daaruit blijkt dat Epstein een ontmoeting coördineerde tussen Bill Gates, namens de Bill & Melinda Gates Foundation, en Paul Polman.

In de correspondentie communiceert Gates’ team rechtstreeks met Epstein over de planning van de afspraak met de “CEO van Unilever”. Epstein stemt details af, regelt vervoer en fungeert als logistiek en sociaal tussenpersoon. Dit laat zien dat Epstein op dat moment nog altijd werd beschouwd als een geaccepteerde speler binnen internationale filantropische en zakelijke netwerken, zonder dat zijn strafrechtelijke verleden een zichtbaar obstakel vormde.

Unilever, met zijn Nederlandse wortels en toenmalige hoofdkantoor in Rotterdam, lijkt in deze stukken geen bezwaar te hebben gemaakt tegen Epsteins betrokkenheid.

der

ren

Duurzaamheid als verbindende factor

De ontmoeting vond plaats in een periode waarin Unilever onder leiding van Polman sterk inzette op duurzaamheid en maatschappelijke impact. In 2010 lanceerde het bedrijf het Unilever Sustainable Living Plan, een ambitieus programma dat vaak wordt gezien als een voorloper van de latere Sustainable Development Goals (SDG’s) van de Verenigde Naties.

Bilderberger Polman was actief in internationale netwerken rond duurzaamheid, trad toe tot VN-panels en was een vaste gast op het World Economic Forum in Davos. Ook Gates en zijn stichting speelden in diezelfde periode een prominente rol in mondiale ontwikkelings- en gezondheidsinitiatieven.

De rol van Eva Andersson-Dubin

In de e-mailwisseling uit 2011 duikt ook de naam op van Eva Andersson-Dubin, voormalig Miss Sweden en jarenlang partner van Epstein.

Andersson-Dubin komt veelvuldig voor in Epsteins dossiers, waaronder vluchtlogs en contactlijsten. Zij getuigde later ook in het proces tegen Ghislaine Maxwell en fungeerde als een sociale schakel binnen Epsteins netwerk, waarin persoonlijke relaties en zakelijke contacten door elkaar liepen.

Dit schreef Andersson-Dubin in 2010 in een e-mail aan Epstein:

ten

Saillant detail: haar dochter Celina was in 2010 15 jaar oud. In 2019 werd bekend dat Epstein overwoog te trouwen met Celina.

Contacten na 2008 bleven bestaan

Het onderzoek wijst erop dat de banden niet ophielden bij de ontmoeting in 2011. In 2014 stuurde een medewerker van Unilever India een LinkedIn-uitnodiging aan Lesley Groff, Epsteins langdurige assistent en een sleutelpersoon in zijn netwerk. Groff organiseerde jarenlang ontmoetingen tussen Epstein en invloedrijke figuren en werd later gehoord in gerechtelijke procedures, zonder zelf te zijn vervolgd.

Dit toont aan dat medewerkers van Unilever ook jaren na Epsteins veroordeling nog contact zochten met zijn entourage.

ten

Nederlandse rol onderbelicht?

Op basis van deze voorbeelden concluderen De Nachtszusters dat Nederlandse bedrijven en elites een grotere rol speelden in het Epstein-netwerk dan doorgaans wordt aangenomen. Zij wijzen daarbij niet alleen naar Unilever, maar ook naar de verwevenheid van Nederlandse bestuurders met internationale fora zoals Davos en VN-initiatieven.

De Nederlandse betrokkenheid is onderbelicht gebleven in de reguliere media, mogelijk uit vrees voor reputatieschade of juridische gevolgen.

Nog steeds actief

De gepresenteerde documenten tonen aan dat Epstein na 2008 nog steeds actief was in elitekringen en fungeerde als tussenpersoon bij ontmoetingen met invloedrijke personen, waaronder de leiding van een Nederlands bedrijf.

Unilever en betrokken personen hebben zich vooralsnog niet publiekelijk uitgesproken over de specifieke documenten waar De Nachtszusters naar verwijzen. Wel is duidelijk dat de vrijgave van de Epstein-files opnieuw de discussie aanwakkert over hoe dicht machtige instellingen bij Epstein stonden – en waarom die nabijheid zo lang buiten beeld bleef.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 44 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

50 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ralf
ralf
1 dag geleden

en dan te bedenken dat veel van de 3 miljoen pagina’s is zwartgelakt.
en dat er nog eens 3 miljoen pagina’s wachten op publicaties.
nog niet het puntje van de ijsberg is bekend, en de echte misstanden zijn nog buiten beeld.
ik ben benieuwd hoe lang ze nog kunnen draaien, verzwijgen, en ontkennen. mogelijk kan de hele elite (scheldwoord) zich opmaken voor vervolging. toch nog tribunalen…?

Komt goed
Komt goed
1 dag geleden

Het begint mooi te lopen, ze worden allemaal bang. Kijk maar in Frankrijk dat ze Musk willen aanpakken, etc. zal nog wel effe duren, naar kijk in Duitsland wat daar gaande is, einde oefening dictatuur. Welk land zal volgen, denk ook Frankrijk, staat op instorten.Polen, Hongarije In nu bij uitstek landen inon nog meer te openbaren., maar het heeft tijd nodig.

Johan
Johan
1 dag geleden

De mainstream media zijn eigendom van die club. Wat kunnen we anders verwachten dan?

Greet Resist
Greet Resist
1 dag geleden

WEF stakeholders in kindersexslavernijhandel; waar een klein land groot in is

Tjongejonge
Tjongejonge
1 dag geleden

De functie van de media is simpel: afwisselend heulen met wereldorganisaties als de VN en de WHO (jongens, de coronavaccins zijn extreem veilig, de WHO zegt het ook etc.) en de EU (we moeten de strijd aangaan tegen desinformatie), afgewisseld met entertainment-nieuws verkopen (brood en spelen), verder veel stormen in glazen waters brengen en het échte nieuws uit solidariteit met hen die corrupt zijn maar niet aangepakt mogen worden vermijden.

Jan
Jan
1 dag geleden

Altijd maar weer achter de feiten aan hollen, De leugenmedia blijft maar de macht vasthouden. Hoe gaan we toch in vredesnaam dat vreselijk onrecht in de wereld uitbannen. De waarheid zal ons vrijmaken, Breng de duisternis in het licht en we worden bevrijd.

prikkinie
prikkinie
23 uren geleden

Rutte heeft toch ook bij Unielever gewerkt!! Wat heeft hij daar gesjouwd ??
De wereld zou er een stuk rustiger uitzien, als al deze corrupte elite het veld moeten ruimen, maar hoe??
We hadden geen/minder oorlogen gehad, het is alleen om de grondstoffen te doen!!
Hoeveel oorlogen heeft USA niet gepleegd, om de macht van die landen de kop in te drukken, en voor de grondstoffen, om die landen allemaal berooid achter te laten!!
Zo komt het dat wij in Europa opgescheept zitten met zoveel immigranten, allemaal bijna moslim mensen, met een heel andere cultuur, wat ons gaat overheersen, maar dat is ook het hele plan van alles! In de EU beslissen ze hoeveel een immigrant moet kosten??
Voor ons wordt alles duurder, zorgverzekering, belasting en ga zo maar door !! Omdat wij ook de onkosten van de immigrant betalen, he he !! Maar dat zeggen ze niet!!
En waarom komen die oorlogen er, nou dan hebben de Rotchilds en Rockefellers weer geld nodig, door duur gevechtsmateriaal te maken, en daar verdienen ze klauwen met geld aan!!
Ze wilde na de WO 2 ook Rusland aanvallen, maar dat is afgewezen, maar wat was nu het plan, met een proxy oorlog in Oekraïne te beginnen, maar het was de bedoeling om Rusland in te nemen, voor al de grondstoffen, en het op te delen in provincies!! Door alle sancties heeft Rusland zich weten te redden met hun eigen grondstoffen, en dat is jaloersmakend voor de USA
Amerika heeft zelf weinig grondstoffen, en omdat het een machtig land is, mag het naar believen zo andere landen aanvallen, kijk maar naar de leugen van Irak!! En nog veel meer! USA krijgt nooit tegenstand, omdat alle regeringen geïnfiltreerd zijn door de Elites

Door heel het netwerk van die Rockefellers en Rotchilds families, met hun tentakels verweven over heel de wereld, de NGO, Lobbyisten, Regeringsleiders, Koningshuizen en ga zo maar door, zijn wij allen overgeleverd aan de satanisten, maar vergeet niet; GOD REGEERT, DOOR ALLES HEEN, MAAR WIL ER OM GEBEDEN WORDEN.

Dubito
Dubito
23 uren geleden

Ah nee joh….allemaal complottheorieën.

Geurtje
Geurtje
23 uren geleden

De beerput gaat open. Wie krijgen er nog meer last van de stank?

Sizu_Sun
Sizu_Sun
23 uren geleden

De oude media zitten vooral achter Trump aan. Clinton en Gates zijn heilig daar.

Telvanni
Telvanni
23 uren geleden

90% is inmiddels wel georganiseerde misleiding van het hoogste niveau, wat moet de MSM een zere nek hebben van al dat wegkijken hehe, al die berichten over een nieuwe pandemie begrijp je ineens waarom.

Naam
Naam
23 uren geleden

Wie van de zgn Elitaire volk is hier nog meer betrokken?
Wie van de topambtenaren, zakenbedrijven, Concerns, koningshuis, grote verzekeraars roept u maar. We vinken het af

Andre Breems
Andre Breems
23 uren geleden

Tja, het is dan ook niet voor niets dat bijna alle media in Bananen monargie Nederland staats media is.

J.Smeets
J.Smeets
23 uren geleden

En nog helemaal niks over Donald Trump? Terwijl ik al zoveel foto’s van hem met Epstein heb gezien?

Mart
Mart
23 uren geleden

Dat bedoel ik met ‘erger dan idioot’

henry
henry
22 uren geleden

Uit heel die Epstein dossiers komt niets naar boven. Er is een engelse prins voor de bus gegooid en daar blijft het bij. Een enorme storm in een glas water evenals bij de Kennedy files.

apyr
apyr
22 uren geleden

Zou Demmink en zijn beschermers ook in de Epstein dossiers zitten

Liek
Liek
22 uren geleden

Alle hoog geplaatste, rijke mensen kwamen daar, nu zullen ze het verplaatst hebben naar een andere plek/eiland want die beesten/satanisten blijven hun rituelen en andere onmenselijke activiteiten uitvoeren.
Trek die beerput maar lekker helemaal open dan kunnen ze vervolgd worden

Wakkie
Wakkie
22 uren geleden

Rutte werkte toch ook voor unilever

jackie
jackie
22 uren geleden

Ook Zwart-lakkers van cruciale info zijn V.lks-verlakkers

Zwart
Zwart
22 uren geleden

Zozo!!!, nou die Polman van Unilever staat iig goed in de schijnwerpers

Ron Swart
Ron Swart
22 uren geleden

De msm/ Newspeak faalt niet maar zal als onderdeel vd machtselite die ook de 6 mondiale mediaconcerns, inclusief reclame- & tekstbureaus in z’n greep heeft tot het allerlaatste moment doorgaan met het verdraaien vd feiten en die liegen er niet om.

Jopie
Jopie
22 uren geleden

3 Miljon Pages, 20.000 Pictures and 2000 video,s ALL saved on the Blockchain which was created for this Prove to stay usable…. PAIN is Coming excuse PAIN Already Arrived !!!!!!

Inhetmeer
Inhetmeer
22 uren geleden

Het hele zootje wat de deur plat loopt in Davos……..?!………. grondig onder de loupe nemen………en vooral die Young Global Leaders.
Het Brekeltje……om maar eens mee te beginnen…….die D66-ratten met hun gestolen verkiezingen……..en onderzoek Pechtold vooral grondig inzake zijn betrokkenheid bij de moord op Minister Borst, die dreigde de pedo’s van dat gore groepje bekend te maken……..en ga zo maar door.

Bankdirecteuren. Ongekozen burgemeesters……..in feite de hele rattenkliek uit de banencarousel, waarvan onze landelijke aartsleugenaar Rutte het bestaan ontkende.

Een hoop werk………maar wel opentrekken die beerputten. Ons is het wel duidelijk.

Doen!

malion
malion
22 uren geleden

Laat ze maar bang zijn zoals het volk is bang gemaakt, en geloof het of niet er staat alweer wat op de agenda. Ze gaan vast nog een keer proberen of ze het volk nog een keer vast kunnen zetten, net als met de covid. Laat je niet gek maken.

Schandaaltje
Schandaaltje
21 uren geleden

En dan word het bestaan van satanische rituelen ineens meer geloofwaardiger.. Waar rook is vuur… Hoelang het nog duurd voordat de mensen het eindelijk geloven dat het geen complotten zijn is dichtbij!

salvar
salvar
20 uren geleden

het zwart kalken moet ook zwaar bestraft worden lijkt mij?

harry
harry
20 uren geleden

ook psychopaat en leugenaar Rutte werkte voor Unilever

Sam.
Sam.
20 uren geleden

Als je iedere dag 300 blz moet lezen dan je als nog lang bezig.

Jani
Jani
19 uren geleden

ik denk maar steeds: ‘die epstein heeft geen zelfmoord gepleegd’
dat zou toch knap zijn: aan de knop van de deur???

Prima
Prima
19 uren geleden

Jongens en meisjes Zou schoof ook ergens in die documenten staan?

Ing.
Ing.
18 uren geleden

Een beetje zich zelf respecterende journalist die verbonden is aan msm zou nu toch hierboven op moeten zitten en zorgen dat alles naar buiten komt wat ook maar met NL te maken heeft….. oh nee wacht, wiens brood men eet wiens woord men spreekt. …

Tonny
Tonny
17 uren geleden

Leuk is dat dat die namen nu naar buiten komen en nog mooier dat Melania er ook op staat en die Trump kwam daar ook. Markie cocksuckerberg staat erop en zijn ook fotos van dat die daar kwam. Ze kunnen wel proberen om hunzelf heilig te verklaren en proberen alles te verbergen, maar ooit komt de waarheid boven tafel.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
14 uren geleden

Dat zwarte zou met röntgen kunnen ontcijferen(zichtbaar maken)..waarom..dat is dat ze tablets ook kunnen ontcijferen van 100e jaren terug? Van wat er stond?

M.Rutte
M.Rutte
6 uren geleden

Rutte heeft geen active herrinering meer aan

Gino
Gino
2 uren geleden

MSM bericht hier amper over omdat de baasjes van deze media zelf van de partij waren.

Back to top button
50
0
We lezen graag je reactie!x