De Amerikaanse acteur Corey Feldman is een campagne gestart om een machtig pedofielennetwerk in Hollywood te ontmaskeren.
Hij zei in een emotionele video van plan te zijn een film te maken en namen te noemen.
Lang voordat Harvey Weinstein werd beticht van aanranding, trok Feldman al aan de bel over seksueel misbruik in de filmindustrie.
Zes namen
In 2013 beschreef hij hoe hij en zijn collega Corey Haim als kind seksueel werden misbruikt door mannen in de filmwereld.
Via een crowdfundingcampagne hoopt de acteur genoeg geld in te zamelen om de film te maken en een team advocaten en beveiligers in te huren om zichzelf en zijn gezin te beschermen.
“Ik kan zo uit mijn hoofd zes namen noemen,” aldus Feldman. “Eén van hen is vandaag nog heel machtig.”
Banden
Hij zei ook dat hij kan aantonen dat een grote filmstudio banden heeft met een pedofiel.
Vlak nadat hij op sociale media had aangekondigd pedofilie in Hollywood aan de kaak te stellen, is Feldman naar eigen zeggen al meerdere keren ternauwernood aan de dood ontsnapt.
Zo werd hij tijdens het oversteken bijna geraakt door twee vrachtwagens die met hoge snelheid op hem af kwamen gereden.
Gerechtigheid
Enkele leden van zijn band zijn bovendien opgestapt omdat ze vrezen voor hun leven.
“Maar gerechtigheid zal zegevieren, want dit gaat over goed en kwaad,” besloot Feldman. “Niets is erger dan mensen die onschuldige kinderen willen misbruiken.”
Bekijk zijn video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dieten in een nieuw daglicht
Oei. “Factchecker” beweert dat NineForNews onjuiste informatie verspreidt over covidvaccins
Lezer Brabants Dagblad ergert zich aan ‘afschuwelijke’ verhalen over bijwerkingen: ‘Jullie stimuleren prikweigeraars’
Pottenkijkers niet gewenst: Bilderberg-journalisten bijna uur vastgehouden door militaire politie
70% Nederlanders vindt Nederland een ‘kutland’, maar Rutte wil daar niet op reageren: ‘Ik heb vakantie’
Prof. Sachs legt in 2 minuten uit: de echte reden waarom Amerika en Israël Iran hebben aangevallen
Slachtoffers prikschade gaan langs bij ministerie van VWS: ‘Wil je meedoen? Pak je kans’
De Europese Unie wil bepalen wat de waarheid is en wat burgers nog mogen zeggen
Studente (19) confronteert Jeb Bush: “Uw broer heeft terreurgroep IS gecreëerd”