Ze bestaan echt, zegt UFO-deskundige dr.ir. Coen Vermeeren. Al tientallen jaren spreken tienduizenden mensen uit mijn vakgebied – astronauten, piloten, luchtverkeersleiders, militairen – serieus over UFO’s.
Volgens Vermeeren is het de hoogste tijd dat wetenschappers de getuigen en ook de talloze waarnemingen eindelijk serieus nemen.
Coen gelooft heilig dat er intelligent buitenaards leven bestaat en dat valt niet goed in het wetenschapswereldje.
Beter kijken
“Zolang ik nog geen kopje koffie of een biertje kan drinken met een alien ben ik nog niet overtuigd,” zegt Hans van der Lande van ruimtevaarttentoonstelling Space Expo.
“Het [de UFO’s] kunnen ook lege rakettrappen zijn, het kan ook ruimteafval zijn, het kunnen ook meteorieten zijn, het kan van alles zijn,” aldus Van der Lande. “Het kan natuurlijk ook heel goed mogelijk zijn dat het wel buitenaards leven is, alleen het is geen bewijs en wij willen graag bewijs zien vanuit de wetenschap.” Volgens Vermeeren is dat gewoon een kwestie van beter kijken.
Positieve reacties
Met zijn boek probeert de eigenzinnige Coen zijn collega’s nu alsnog te overtuigen. “Ik verwacht eigenlijk heel veel positieve reacties,” zegt hij. “Het verhaal is zo duidelijk wat mij betreft en ik denk dat iedereen die het leest denkt: Vroeger dacht ik dat het onzin was en nu twijfel ik.”
“Edgar Mitchell, de zesde man op de maan, zegt dat UFO’s buitenaardse voertuigen zijn,” gaat hij verder. “Dat weten we ook. Onze regeringen weten dat, maar vertellen ons dat niet.”
Bron en beelden: Hartvannederland.nl
Gerelateerd:
- Boek Coen Vermeeren: UFO’s bestaan gewoon (video)
- ‘Het is tijd dat buitenaards bezoek officieel erkend wordt’ (video)
- Volle zalen bij lezingen Coen Vermeeren – ‘we waren niet welkom op de maan’
- UFO’s bestaan (interview)
- ‘Onderzoek het bestaan van UFO’s’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Uruguay wil legalisering van cannabis
De kracht van gedachten: door te denken aan beweging worden je spieren sterker
22 experts ontdekken 10 dodelijke fouten in de coronatest
Volgens de wetenschapsredacteur van de Volkskrant hebben ‘wappies’ zich laten hersenspoelen, heeft hij gelijk?
Genoeg is genoeg: Europese regeringen hebben buik vol van George Soros
Veel aanhangers van deze Britse kandidaat-partijleider geloven dat ‘een geheimzinnige elite’ de wereld bestuurt
Nieuwe rechtszaak tegen Diddy: ‘Toen ik 10 was werd ik tijdens een auditie gedrogeerd en verkracht’
Massaprotest: kijk hoe de boeren Duitsland platleggen
Gideon van Meijeren doet onthullingen over Demmink en ritueel kindermisbruik: ‘De waarheid moet aan het licht komen’