Onweerlegbaar bewijs voor het bestaan van hoogontwikkelde beschavingen dwingt ons de geschiedenis te herschrijven.
Dat stelt antropoloog dr. Semir Osmanagić. Hij voegt toe dat bouwwerken van vele tienduizenden jaren oud over de hele wereld zijn gebouwd door hoogontwikkelde beschavingen.
Uit laboratoriumonderzoek in 2008 en eerder dit jaar is gebleken dat de Bosnische piramides bijvoorbeeld 29.400 jaar oud moeten zijn. Volgens Osmanagić is dit reden genoeg om de ontwikkeling van de beschaving en de geschiedenis te herzien.
Energiemachines
“De mensen die deze piramides hebben gebouwd kenden de geheimen van frequentie en energie,” zei hij. “Ze gebruikten deze natuurlijke hulpbronnen om technologieën te ontwikkelen en te bouwen op een schaal die we nog nooit op aarde hebben gezien.”
De piramides zouden zijn gebouwd als oude energiemachines die werden uitgelijnd met het energieraster van de aarde. De energie werd vervolgens gebruikt voor genezing en vermogen.
Tunnelnetwerk
Schrijver Michael Cremo theoretiseert in zijn boek Forbidden Archeology dat kennis over een hoogontwikkelde Homo sapiens is onderdrukt of genegeerd door de wetenschappelijke gemeenschap omdat het in strijd is met de huidige kijk op de menselijk oorsprong.
De vier Bosnische piramides zijn ongeveer drie keer zo groot als de Piramides van Gizeh en bevatten bovendien een uitgestrekt tunnelnetwerk. In de tunnels worden vele artefacten gevonden, waaronder megalieten, stenen met hiërogliefen en oude teksten en kunstvoorwerpen.
Bron: Wakingtimes.com
Gerelateerd:
- Archeologen: Bosnische piramide tenminste 25.000 jaar oud (video)
- De Bosnische piramides: aantrekkingskracht versus controverse
- Geheimen van de Bosnische piramides
- Door wie is de Bosnische Zonnepiramide gebouwd? (video)
- De Bosnische piramides en de ultrasone straal (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts trekt van leer tegen ‘arrogante, zelfingenomen’ kabinet: ‘Hier is gewoon sprake van provocatie, uitlokking’
Kijken: 300.000 jaar oude nanotechnologie gevonden in Rusland?
Kaag zegt dat Oekraïne ‘honderden miljarden’ nodig heeft: ‘Waanzin!’
“Amerika geeft duizenden strijders van terreurgroep IS vrije doorgang van Mosoel naar Syrië”
Probeer niet te lachen: Telegraaf komt met ’trucs’ om ‘complotdenkers’ op andere gedachten te brengen
UFO vastgelegd boven Marsaxlokk?
Pfizer stuurt ‘meest zieke tweet van de 21e eeuw’ de wereld in
Amerikaanse topdiplomaat: Het einde van de Nieuwe Wereldorde
‘Waarschuwingsbrief’ Rabobank over contant geld leidt tot verontwaardiging: ‘Waar bemoeit u zich mee?’