Volgens een toenemend aantal kosmologen leven we in één van de vele universa. We kunnen al die andere werelden niet zien omdat ze zich in een andere dimensie bevinden.
Max Tegmark van het MIT meent dat deze veel-werelden-interpretatie een natuurkundige basis heeft en binnenkort kan worden uitgetest.
Het Andromedastelsel op 2,2 miljoen lichtjaar komt met 320.000 kilometer per uur op de Melkweg af. Dit proces kan worden verklaard door het weglekken van zwaartekracht uit een onzichtbaar heelal, waardoor beide sterrenstelsels naar elkaar toe worden getrokken.
Met de WMAP-satelliet is een kracht ontdekt die 10.000 keer groter is dan de Melkweg. Voor sterrenkundigen is dit een teken dat er een parallel universum in de buurt is. Met de Alpha Magnetic Spectrometer-02 speurt NASA naar andere universa, waarvan sommige mogelijk bestaan uit antimaterie.
Kunnen we ooit een andere universum bezoeken? Sommigen stellen dat alleen de materie waar we uit bestaan, de zwaartekracht en het magnetisme ons aan dit heelal hechten. Er kan een ander universum in de buurt zijn, maar om het te kunnen waarnemen of ermee te communiceren moeten we eerst andere dimensies leren begrijpen. We kunnen ze zien als nieuwe zijwegen.
Dr. Brian Greene, schrijver van het boek The Hidden Reality: Parallel Universes and the Deep Laws of the Cosmos, gaat in onderstaande video dieper in op parallelle werelden.
Bron: Ieet.org
Gerelateerd:
- Projectie van een andere kosmos: mens leeft in hologram (video)
- Leven we in de Matrix?
- Is DMT de schakel tussen ons bewustzijn en andere realiteiten?
- Wat als we in een computersimulatie leven?
- ‘Alles in de kosmos is met elkaar verbonden’ (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Mysterieus ‘magisch eiland’ verschijnt op Saturnusmaan Titan
Geert Vanden Bossche legt in 2 minuten uit waarom het vaccineren van kinderen ‘crimineel’ is
Broccoli blijkt extreem effectief te zijn tegen deze vorm van kanker
Advertorials – voorwaarden
Goede doelen zijn vaak helemaal niet goed. Stop deze waanzin
Wereldprimeur: Stilteconcert met Jan Vayne dat de ziel aanraakt
‘Paniek’ bij 5 grootste farmaceutische bedrijven na winst Trump, Kennedy wil bezem erdoor halen
Amerikaanse CDC verwijdert stilletjes passage over mRNA-vaccins van website
Grootste Noordpoolexpeditie aller tijden vast in ‘onverwacht dik ijs’: Geen doorkomen aan