Directeur-generaal van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus is niet veel meer dan een marionet van mensen als Bill Gates en de Clintons. Dat zeggen financieel analisten Larry Doyle en John Moynihan. Het tweetal getuigde voor het Congres over corruptie binnen de Clinton Foundation.
Tedros was eerder minister van Volksgezondheid in Ethiopië, spreker van het Clinton Global Initiative van de Clinton Foudation en bestuursvoorzitter van The Global Fund.
The Global Fund, dat inmiddels 1 miljard dollar heeft geïnvesteerd in de strijd tegen corona, is een ‘onafhankelijke organisatie’ in Genève die in 2002 is opgericht om aids, tuberculose en malaria te bestrijden.
Geplaagd door schandalen
Wat veel mensen niet weten is dat de Clinton Foundation geld ontvangt van The Global Fund, schrijven Doyle en Moynihan.
In de periode dat Tedros bestuursvoorzitter was, werd de organisatie geplaagd door schandalen.
Er zou onder meer fraude zijn gepleegd en geld zijn verduisterd.
De commissie van buitenlandse relaties van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden schrijft in een rapport onder andere dat 67 procent van gelden die bedoeld waren voor de bestrijding van aids in Mauritanië verkeerd besteed is.
Witwassen
The Global Fund en andere ontvangers van geld van The Global Fund – waaronder de overheid van de Dominicaanse Republiek, Rwanda en Lesotho – waren donateur van de Clinton Foundation.
Een klassiek gevalletje witwassen, zeggen Doyle en Moynihan.
Terwijl dit alles gebeurde, was niemand minder dan Hillary Clinton als minister van Buitenlandse Zaken verantwoordelijk voor het geld dat via USAID naar The Global Fund ging, zo blijkt uit documenten die de analisten hebben bestudeerd.
“Als je dus iets hoort van Bill Gates, de WHO of The Global Fund over WHO-leider Tedros en de strijd tegen het coronavirus, denk dan even aan bovenstaande informatie.”
Clinton Foundation Whistleblowers, (Doyle-Moynihan): In light of our current public health crisis, I expect we will be hearing more from/about the World Health Organization (WHO) and the need for more global government funding a la a new Global Fund. Stay with me. This gets good:
— FBH (Financial Bounty Hunters/USA) (@LWDoyleUSA) March 27, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





’17 seconden’: Niemand gelooft Turkse versie van verhaal over neergeschoten Russisch gevechtsvliegtuig
Kunnen we binnenkort een Amerikaanse inval in Nederland verwachten? Omstreden invasiewet leidt tot veel ophef
Is dit een 300 miljoen jaar oude schroef?
Nieuwslezers nemen op tv ontslag om ‘ongebalanceerde verslaggeving’
Fleur Agema haalt fel uit naar premier Rutte: ‘Wat zwaar aangezet!?’
Kijk: als je vragen stelt aan de hoogste ambtenaren van Nederland dan wordt de politie op je afgestuurd
Al sinds 1956 wordt u doelbewust voorgelogen over het klimaat. Dit is de schokkende reden
Eerste Kamerlid haalt uit: D66 vindt verlaging pensioen met 400 euro NORMAAL
Politici komen niet op voor burgers. Ex-VVD-Kamerlid trekt in dit boek een beerput van jewelste open