Zo’n 350 Duitse artsen zijn een petitie gestart om bezwaar te maken tegen de coronamaatregelen. De artsen, die deel uitmaken van de groep Ärzte für Aufklärung, zeggen dat de maatregelen buitensporig zijn en dat de overheid niet transparant is over coronadoden.
“De maatregelen hebben niets te maken met het onderdrukken van het virus,” zei arts Heiko Schöning begin deze maand tijdens een persconferentie van de groep. “Wij worden hier eigenlijk onderdrukt.”
De artsen waarschuwen dat er straks mogelijk honderdduizenden Duitsers overlijden omdat operaties zijn uitgesteld. Vanwege de coronamaatregelen hebben 2,5 miljoen mensen niet de zorg gekregen die ze nodig hadden, aldus de organisatie.
Wereldregering
Internist Claus Köhnlein uit Kiel zei in een interview met tv-programma Panorama 3 dat corona vergelijkbaar is met een verkoudheidsvirus. “Ik zie er geen gevaar in. Ik vraag me af waarom onze bondskanselier er zo bang voor is.”
Schöning zei verder dat er geheime groepen zijn die de overheid beïnvloeden. Tijdens een demonstratie in Hannover sprak hij van een ‘wereldregering die zich aan alle controle onttrekt’.
Dictatuur
Duitsers gaan al weken in groten getale de straat op tegen het coronabeleid. Het protest is er omvangrijker dan in andere Europese landen.
De bekende auteur Jürgen Elsässer van het tijdschrift Compact stelt dat Merkel een ‘dictatuur zoals onder Honecker’ wil installeren. Er is ook felle kritiek op de media. Volgens de betogers hebben zij onnodig paniek gezaaid en Merkels verordeningen in de ‘coronadictatuur’ veel te gehoorzaam verspreid.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Argentijnse en Braziliaanse artsen: “Niet zikavirus maar insecticide oorzaak van misvorming baby’s”
Noorse viroloog: ‘Coronavirus komt uit laboratorium’
‘Explosieve ontwikkeling’: Amerikaanse congres geeft toe dat UFO’s niet door mens gemaakt zijn
Bewijs voor mysterieuze wereldomvattende beschaving die aarde beheerste? 250+ verbluffende foto’s
Je raadt nooit hoe de goudprijs wordt bepaald
Wordt de huidige allergie-epidemie veroorzaakt door genetisch gemanipuleerd voedsel en pesticiden?
BPOC2020 last presentatie 80 gewetensbezwaarde agenten af wegens doodsbedreigingen
Hoofdpijn is geld waard
Onderzeeër ontdekt die in Eerste Wereldoorlog werd aangevallen door ‘enorm zeemonster’