Statenlid Harry van den Berg (PVV) zag vrijdag de reclame van DierenLot. Hij overwoog als groot dierenliefhebber om 1,80 euro per maand over te maken. Toen zag hij wat de twee directeuren krijgen voor hun 32-urige werkweek. In 2019 verdienden ze samen bijna 220.000 euro. “Ik haak boos af,” aldus Van den Berg op Twitter. “Geld geef je voor de dieren, niet de directie.” De bedragen zijn hier terug te vinden in het jaarverslag.
Zijn tweet werd massaal geliket en trok ook de aandacht van DierenLot. “Beste Harry, nogal makkelijk ‘scoren’ voor een Statenlid,” reageerde het goede doel gepikeerd. “Als je echt dierenliefhebber bent, ga je met ons in gesprek, zoals inmiddels veel Statenleden in andere provincies.”
“Ga je schamen. In een hoekje. Diep,” beet het Statenlid van zich af. “Dergelijk werk doe je uit liefde voor het dier, niet voor de dikke portemonnee. Anders had ik ook wel wat anders gedaan dan Statenlid, effectief nog geen tientje per uur. Roeping, met groot risico op reputatieschade ook nog, geen big business.”
Walgelijk
32 uur werken voor een ton bij een liefdadigheidsinstelling. Onverdedigbaar, vindt Van den Berg.
Hij kreeg bijval van het Bossche gemeenteraadslid Lambert van Griensven (PVV). Die becijferde dat 10.000 donateurs de directeuren betalen. “10.000 donateurs, voordat er ook maar een cent naar het lot van de dieren gaat. Walgelijk,” zei hij.
Ook Telegraaf-columniste Nausicaa Marbe mengde zich in de discussie: “En ze doen in die overigens heel lange reclame alsof ze op de rand van een faillissement staan.”
Zie net de reclame van Dierenlot.
Overwoog om als groot dierenliefhebber die € 1,80 per maand over te maken
Tot ik zag wat de 2 directeuren kregen voor hun 32-urige (!) werkweek in 2019
Samen bijna € 220.000
Ik haak boos af
Geld geef je voor de dieren, niet de dierectie!
— Harry van den Berg (@bergbrabant) January 29, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oud-parlementslid slaat alarm: kinderen worden verkocht aan pedofielen waaronder bekende namen en niemand doet iets
Slachtoffers prikschade bezoeken (eindelijk) het ministerie van VWS en dit is hun schokkende relaas
Groot-Brittannië is bewijs: globalisten willen migranten als huurlingenleger inzetten tegen het Westen
De elitaire leugens slaan niet meer aan
Astronaut André Kuipers zag UFO in de ruimte
Huisarts uit Leeuwarden weigert prikken te zetten: ‘Zinloos en gevaarlijk’
Aanval op alternatieve media neemt groteske vormen aan. Wat ze nu weer hebben gedaan…
“Ons zonnestelsel had nog een vijfde reuzenplaneet”
Ziekenhuis- én IC-opnames ver onder signaalwaarden: ‘Grondslag voor verschrikkelijke coronapas vervalt!’